Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01. apr 2023
11:00
Rebild Syd
0
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:15
Skive IK (1)
0
Randers Q
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
13:00
HB/AIF
0
Ommersyssel IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
13:00
Skive IK (1)
0
Ommersyssel IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
15:30
Viborg Q
2
HB/AIF
3
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
Rebild Syd
3
Ommersyssel IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
13:00
Skive IK (1)
0
HB/AIF
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:00
Randers Q
0
Rebild Syd
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:00
Skive IK (1)
Viborg Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
10:00
Ommersyssel IF
3
Randers Q
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
HB/AIF
7
Rebild Syd
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:30
Randers Q
1
Viborg Q
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:15
Randers Q
1
HB/AIF
5
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Viborg Q
2
Ommersyssel IF
6
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
17:30
Ommersyssel IF
1
HB/AIF
6
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
Randers Q
1
Skive IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:00
Rebild Syd
5
Randers Q
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:15
Ommersyssel IF
1
Skive IK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
17:30
HB/AIF
7
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
16:00
Viborg Q
2
Rebild Syd
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
Rebild Syd
0
Skive IK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
Viborg Q
2
Randers Q
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
17:30
Ommersyssel IF
1
Rebild Syd
9
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
HB/AIF
9
Skive IK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
13:00
Skive IK (1)
1
Viborg Q
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
17:30
Randers Q
3
Ommersyssel IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
Rebild Syd
4
HB/AIF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:00
Ommersyssel IF
4
Viborg Q
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
11:15
Skive IK (1)
2
Rebild Syd
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
13:00
HB/AIF
2
Randers Q
1
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)