Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. mar 2023
18:30
TEAM Odense Q
6
Vinding SF
0
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:15
Gråsten B/Broager UI
0
Skjern GF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
12:15
Hørup UI
2
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
13:00
Gauerslund IF
2
Team VAB
4
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
10:00
Vejle B
3
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
12:00
Skjern GF
5
Hørup UI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:00
Team VAB
0
TEAM Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:00
Vejle B
1
Skjern GF
3
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
11:30
Gauerslund IF
0
TEAM Odense Q
6
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2023
18:30
Vejle B
1
Vinding SF
3
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
11:00
Team VAB
1
Hørup UI
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
13:00
Skjern GF
4
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
11:00
Hørup UI
1
TEAM Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
Vejle B
7
Team VAB
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:00
TEAM Odense Q
3
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2023
18:30
Gauerslund IF
0
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
Gråsten B/Broager UI
0
Team VAB
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
19:00
Hørup UI
1
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
Team VAB
0
Skjern GF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2023
18:00
Vejle B
3
Gråsten B/Broager UI
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Team VAB
2
Vinding SF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
13:00
Skjern GF
2
TEAM Odense Q
5
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:30
Gråsten B/Broager UI
2
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2023
18:30
Skjern GF
2
Vinding SF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:30
Vinding SF
1
TEAM Odense Q
7
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
12:00
Skjern GF
3
Gråsten B/Broager UI
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
12:00
Vejle B
2
Hørup UI
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Team VAB
2
Gauerslund IF
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
Gråsten B/Broager UI
3
Hørup UI
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
TEAM Odense Q
0
Team VAB
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:00
Hørup UI
2
Skjern GF
5
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
17:30
Gauerslund IF
0
Vejle B
4
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Gråsten B/Broager UI
3
Vinding SF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
Skjern GF
0
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
12:00
TEAM Odense Q
8
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Team VAB
3
Gråsten B/Broager UI
0
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:30
Vinding SF
4
Hørup UI
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:00
Hørup UI
4
Team VAB
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:30
Vinding SF
0
Gråsten B/Broager UI
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:00
Gauerslund IF
2
Skjern GF
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
Vinding SF
2
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
Gråsten B/Broager UI
2
TEAM Odense Q
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2023
18:00
Vinding SF
0
Skjern GF
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:30
TEAM Odense Q
9
Hørup UI
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:00
Gauerslund IF
3
Gråsten B/Broager UI
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
Hørup UI
3
Vinding SF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
Vejle B
1
TEAM Odense Q
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:30
Hørup UI
0
Gråsten B/Broager UI
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Skjern GF
6
Team VAB
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
18:30
Team VAB
0
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
TEAM Odense Q
4
Gråsten B/Broager UI
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
17:30
Vinding SF
2
Gauerslund IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
12:30
Gråsten B/Broager UI
2
Vejle B
4
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
13:30
TEAM Odense Q
1
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
13:00
Gauerslund IF
2
Hørup UI
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Vinding SF
Team VAB
UHT
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)