|
283918
|
sø02-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
283916
|
sø02-04 2023
|
15:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
|
283940
|
ma10-04 2023
|
11:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
|
283939
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
283943
|
fr14-04 2023
|
19:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
2
|
|
283942
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
|
283944
|
sø16-04 2023
|
15:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
283946
|
fr21-04 2023
|
18:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
283947
|
fr21-04 2023
|
18:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
1
|
|
283941
|
ti25-04 2023
|
19:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
UHT
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
UHT
|
|
|
283948
|
fr28-04 2023
|
19:00
|
|
|
Valsgård Stadion
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
3
|
|
283950
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
283949
|
ma01-05 2023
|
18:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
283951
|
to04-05 2023
|
18:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
283953
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
283917
|
to04-05 2023
|
19:15
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
3
|
|
283956
|
fr12-05 2023
|
19:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
2
|
|
283954
|
lø13-05 2023
|
16:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
283955
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
283958
|
fr26-05 2023
|
18:30
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
1
|
|
283959
|
lø27-05 2023
|
15:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
283957
|
ma29-05 2023
|
15:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
UHT
|
|
|
283952
|
to01-06 2023
|
19:00
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
0
|
|
283961
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Landlyst Idrætsanlæg (Hjørring)
|
|
|
|
283945
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
|
|
|
283962
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
|
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
6
|
|
283960
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
Lyseng Idrætspark
|
|
|
|
283963
|
lø10-06 2023
|
15:00
|
|
|
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
|
UHT
|
FyrkatQ/Hadsund/Terndrup/Bælum
UHT
|
|
283964
|
lø10-06 2023
|
15:00
|
|
|
Støvring Stadion
|
|
|
|
283965
|
sø11-06 2023
|
14:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)