Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. feb 2023
10:00
Aalborg Chang
2
Aabyhøj IF
5
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
15:30
HOG Hinnerup
0
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2023
16:30
VRI
2
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2023
14:30
ASA, Aarhus
4
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
10. mar 2023
19:00
Aalborg Chang
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2023
11:00
Aabyhøj IF
1
Frederikshavn fI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:30
VRI
4
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2023
19:15
Viborg FF
3
ASA, Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
14:00
Viborg FF
0
Frederikshavn fI
4
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
14:00
Aabyhøj IF
0
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:00
Viborg FF
0
HOG Hinnerup
4
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
10:45
ASA, Aarhus
8
Aalborg Chang
2
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
10:30
Aalborg KFUM
1
Aabyhøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2023
13:00
Frederikshavn fI
2
VRI
3
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:00
Viborg FF
1
VRI
8
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
10:00
Aalborg Chang
7
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2023
12:15
Aabyhøj IF
1
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
11:00
Frederikshavn fI
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
HOG Hinnerup
1
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:30
VRI
5
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
12:00
Viborg FF
1
Aalborg Chang
5
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
15:00
ASA, Aarhus
2
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:00
Aalborg KFUM
5
Viborg FF
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:00
Frederikshavn fI
0
Aalborg Chang
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
10:00
Aalborg KFUM
3
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Frederikshavn fI
4
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:00
Aabyhøj IF
2
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
Aalborg Chang
1
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
17:00
ASA, Aarhus
2
VRI
6
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2023
18:00
Aalborg KFUM
3
HOG Hinnerup
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
13:00
Frederikshavn fI
0
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
11:00
Aabyhøj IF
1
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:30
VRI
1
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
17:45
HOG Hinnerup
3
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
19:00
Viborg FF
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Aalborg Chang
1
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2023
18:30
Frederikshavn fI
1
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
10:00
Aalborg KFUM
3
Aalborg Chang
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
HOG Hinnerup
0
VRI
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:30
ASA, Aarhus
4
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
13:00
VRI
1
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:00
Aabyhøj IF
2
Aalborg KFUM
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
11:00
Aalborg Chang
0
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
HOG Hinnerup
2
Viborg FF
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:30
Aalborg KFUM
3
Frederikshavn fI
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:30
HOG Hinnerup
2
Aalborg Chang
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:00
VRI
13
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
10:15
ASA, Aarhus
2
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
12:00
Frederikshavn fI
1
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Aalborg Chang
7
Viborg FF
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Aalborg KFUM
1
VRI
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
11:00
Aabyhøj IF
3
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:30
HOG Hinnerup
2
Frederikshavn fI
1
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
12:00
Viborg FF
1
Aabyhøj IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:00
ASA, Aarhus
2
Aalborg KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:30
VRI
2
Aalborg Chang
1
|
JM-/puljevinderkampe (dbujylland.dk)
Tilmelding til efterårets ungdomsrækker:
Guide: Nu skal alle ungdomshold tilmeldes til efteråret (dbujylland.dk)