U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - forår 2023, Pulje 531 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265661
02-04 2023
13:00 Brønderslev IF Vodskov IF Brønderslev Kunstgræsbane
1
-
2
02. apr 2023
13:00
Brønderslev IF
1
Vodskov IF
2
265660
ti11-04 2023
17:30 DHF SHI/BTI Nordturn Arena (Flauenskjold)
3
-
3
11. apr 2023
17:30
DHF
3
SHI/BTI
3
265664
on12-04 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF DHF SCO Park (Tårs)
4
-
0
12. apr 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
4
DHF
0
265662
on12-04 2023
18:30 Vodskov IF Jerslev/Sterup IF Luksusbaby Arena (Vodskov)
9
-
0
12. apr 2023
18:30
Vodskov IF
9
Jerslev/Sterup IF
0
265663
on12-04 2023
18:30 SHI/BTI Brønderslev IF Højene Hallen
1
-
2
12. apr 2023
18:30
SHI/BTI
1
Brønderslev IF
2
265665
16-04 2023
12:00 Jerslev/Sterup IF Brønderslev IF HN-brolægning arena (Jerslev)
1
-
12
16. apr 2023
12:00
Jerslev/Sterup IF
1
Brønderslev IF
12
265667
ti18-04 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF SHI/BTI SCO Park (Tårs)
4
-
0
18. apr 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
4
SHI/BTI
0
265666
on19-04 2023
17:30 DHF Vodskov IF Dybvad Stadion
1
-
2
19. apr 2023
17:30
DHF
1
Vodskov IF
2
265668
22-04 2023
12:00 Jerslev/Sterup IF SHI/BTI HN-brolægning arena (Jerslev)
HHT
22. apr 2023
12:00
Jerslev/Sterup IF
SHI/BTI
HHT
265670
23-04 2023
16:00 Brønderslev IF DHF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
2
23. apr 2023
16:00
Brønderslev IF
2
DHF
2
265669
on26-04 2023
18:30 Vodskov IF Tårs/Ugilt IF Luksusbaby Arena (Vodskov)
3
-
1
26. apr 2023
18:30
Vodskov IF
3
Tårs/Ugilt IF
1
265672
30-04 2023
12:00 SHI/BTI Vodskov IF Højene Hallen
3
-
1
30. apr 2023
12:00
SHI/BTI
3
Vodskov IF
1
265674
ti02-05 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF Jerslev/Sterup IF SCO Park (Tårs)
9
-
1
02. maj 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
9
Jerslev/Sterup IF
1
265679
ti09-05 2023
17:30 DHF Tårs/Ugilt IF Dybvad Stadion
2
-
2
09. maj 2023
17:30
DHF
2
Tårs/Ugilt IF
2
265675
on10-05 2023
18:00 SHI/BTI DHF Højene Hallen Kunstgræs
1
-
0
10. maj 2023
18:00
SHI/BTI
1
DHF
0
265676
on10-05 2023
18:30 Vodskov IF Brønderslev IF Luksusbaby Arena (Vodskov)
5
-
3
10. maj 2023
18:30
Vodskov IF
5
Brønderslev IF
3
265677
14-05 2023
12:00 Jerslev/Sterup IF Vodskov IF HN-brolægning arena (Jerslev)
0
-
13
14. maj 2023
12:00
Jerslev/Sterup IF
0
Vodskov IF
13
265678
14-05 2023
14:00 Brønderslev IF SHI/BTI Arena Kop & Kande (Brønderslev)
4
-
0
14. maj 2023
14:00
Brønderslev IF
4
SHI/BTI
0
265671
ti16-05 2023
17:30 DHF Jerslev/Sterup IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
UHT
16. maj 2023
17:30
DHF
Jerslev/Sterup IF
UHT
265673
ti16-05 2023
18:00 Tårs/Ugilt IF Brønderslev IF SCO Park (Tårs)
2
-
3
16. maj 2023
18:00
Tårs/Ugilt IF
2
Brønderslev IF
3
265659
to25-05 2023
18:00 Jerslev/Sterup IF Tårs/Ugilt IF HN-brolægning arena (Jerslev)
HHT
25. maj 2023
18:00
Jerslev/Sterup IF
Tårs/Ugilt IF
HHT
265681
to25-05 2023
18:00 Vodskov IF DHF Luksusbaby Arena (Vodskov)
4
-
0
25. maj 2023
18:00
Vodskov IF
4
DHF
0
265680
ti30-05 2023
18:00 Brønderslev IF Jerslev/Sterup IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
11
-
1
30. maj 2023
18:00
Brønderslev IF
11
Jerslev/Sterup IF
1
265685
on31-05 2023
17:30 DHF Brønderslev IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
2
-
3
31. maj 2023
17:30
DHF
2
Brønderslev IF
3
265682
on31-05 2023
18:00 SHI/BTI Tårs/Ugilt IF Højene Hallen
0
-
10
31. maj 2023
18:00
SHI/BTI
0
Tårs/Ugilt IF
10
265684
ti06-06 2023
18:30 Tårs/Ugilt IF Vodskov IF SCO Park (Tårs)
3
-
3
06. jun 2023
18:30
Tårs/Ugilt IF
3
Vodskov IF
3
265683
on07-06 2023
18:00 SHI/BTI Jerslev/Sterup IF Højene Hallen
UHT
07. jun 2023
18:00
SHI/BTI
Jerslev/Sterup IF
UHT
265686
11-06 2023
12:00 Jerslev/Sterup IF DHF HN-brolægning arena (Jerslev)
HHT
11. jun 2023
12:00
Jerslev/Sterup IF
DHF
HHT
265687
11-06 2023
13:00 Vodskov IF SHI/BTI Luksusbaby Arena (Vodskov)
3
-
1
11. jun 2023
13:00
Vodskov IF
3
SHI/BTI
1
265688
ti13-06 2023
19:00 Brønderslev IF Tårs/Ugilt IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
8
-
2
13. jun 2023
19:00
Brønderslev IF
8
Tårs/Ugilt IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind