U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - forår 2023, Pulje 482 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
261075
02-04 2023
13:00 BMK Nibe B Bjerregrav Stadion
2
-
1
02. apr 2023
13:00
BMK
2
Nibe B
1
261076
02-04 2023
13:00 Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Svenstrup-Godthåb IF Gedsted Stadion
4
-
0
02. apr 2023
13:00
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
4
Svenstrup-Godthåb IF
0
261080
ma10-04 2023
12:30 Nibe B Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Nibe B Kunstgræs
5
-
1
10. apr 2023
12:30
Nibe B
5
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
1
261079
ma10-04 2023
14:00 Svenstrup-Godthåb IF Rebild Syd Svenstrup Stadion
2
-
2
10. apr 2023
14:00
Svenstrup-Godthåb IF
2
Rebild Syd
2
261083
15-04 2023
11:00 Nibe B Svenstrup-Godthåb IF Nibe B Kunstgræs
2
-
0
15. apr 2023
11:00
Nibe B
2
Svenstrup-Godthåb IF
0
261081
16-04 2023
13:00 BMK Rebild Syd Klejtrup Stadion
3
-
1
16. apr 2023
13:00
BMK
3
Rebild Syd
1
261082
16-04 2023
13:00 Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Tjele Vest Sport Hvam Stadion
1
-
3
16. apr 2023
13:00
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
1
Tjele Vest Sport
3
261077
ti18-04 2023
18:15 Rebild Syd Tjele Vest Sport Rørbæk Stadion
3
-
2
18. apr 2023
18:15
Rebild Syd
3
Tjele Vest Sport
2
261085
to20-04 2023
18:30 Tjele Vest Sport Nibe B Røddinghus
2
-
2
20. apr 2023
18:30
Tjele Vest Sport
2
Nibe B
2
261084
23-04 2023
13:00 BMK Svenstrup-Godthåb IF Klejtrup Stadion
3
-
2
23. apr 2023
13:00
BMK
3
Svenstrup-Godthåb IF
2
261086
23-04 2023
13:00 Rebild Syd Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Rørbæk Stadion
3
-
3
23. apr 2023
13:00
Rebild Syd
3
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
3
261089
to27-04 2023
18:00 Nibe B Rebild Syd Nibe Stadion
4
-
3
27. apr 2023
18:00
Nibe B
4
Rebild Syd
3
261078
to27-04 2023
18:30 Tjele Vest Sport BMK Røddinghus
4
-
1
27. apr 2023
18:30
Tjele Vest Sport
4
BMK
1
261087
29-04 2023
11:00 Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted BMK Hvam Stadion
1
-
3
29. apr 2023
11:00
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
1
BMK
3
261090
ti02-05 2023
18:30 Nibe B BMK Nibe Stadion
2
-
0
02. maj 2023
18:30
Nibe B
2
BMK
0
261091
06-05 2023
10:00 Svenstrup-Godthåb IF Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Svenstrup Stadion
1
-
2
06. maj 2023
10:00
Svenstrup-Godthåb IF
1
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
2
261088
ma08-05 2023
18:30 Svenstrup-Godthåb IF Tjele Vest Sport Svenstrup Stadion
0
-
7
08. maj 2023
18:30
Svenstrup-Godthåb IF
0
Tjele Vest Sport
7
261095
to11-05 2023
18:30 Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Nibe B Hvam Stadion
2
-
2
11. maj 2023
18:30
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
2
Nibe B
2
261094
14-05 2023
13:00 Rebild Syd Svenstrup-Godthåb IF Rørbæk Stadion
UHT
14. maj 2023
13:00
Rebild Syd
Svenstrup-Godthåb IF
UHT
261092
ma22-05 2023
18:30 Tjele Vest Sport Rebild Syd Løvel Stadion
1
-
0
22. maj 2023
18:30
Tjele Vest Sport
1
Rebild Syd
0
261093
to25-05 2023
18:30 BMK Tjele Vest Sport Klejtrup Stadion
2
-
1
25. maj 2023
18:30
BMK
2
Tjele Vest Sport
1
261098
ma29-05 2023
11:00 Svenstrup-Godthåb IF Nibe B Svenstrup Stadion
2
-
3
29. maj 2023
11:00
Svenstrup-Godthåb IF
2
Nibe B
3
261096
ma29-05 2023
13:00 Rebild Syd BMK Rørbæk Stadion
4
-
1
29. maj 2023
13:00
Rebild Syd
4
BMK
1
261097
to01-06 2023
18:30 Tjele Vest Sport Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Løvel Stadion
4
-
5
01. jun 2023
18:30
Tjele Vest Sport
4
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
5
261099
03-06 2023
09:30 Svenstrup-Godthåb IF BMK Svenstrup Stadion
HHT
03. jun 2023
09:30
Svenstrup-Godthåb IF
BMK
HHT
261100
03-06 2023
13:00 Nibe B Tjele Vest Sport Nibe B Kunstgræs
3
-
2
03. jun 2023
13:00
Nibe B
3
Tjele Vest Sport
2
261103
10-06 2023
12:30 Tjele Vest Sport Svenstrup-Godthåb IF Løvel Stadion
8
-
3
10. jun 2023
12:30
Tjele Vest Sport
8
Svenstrup-Godthåb IF
3
261102
11-06 2023
13:00 BMK Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Klejtrup Stadion
1
-
3
11. jun 2023
13:00
BMK
1
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
3
261104
11-06 2023
17:15 Rebild Syd Nibe B Rørbæk Stadion
2
-
2
11. jun 2023
17:15
Rebild Syd
2
Nibe B
2
261101
17-06 2023
12:30 Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted Rebild Syd Hvam Stadion
UHT
17. jun 2023
12:30
Kvik/Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
Rebild Syd
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind