U17 Drenge Liga 1 (2006) 11M - forår 2023, Pulje 402 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
551161
fr10-03 2023
18:00 FC Skanderborg MG & BK Normal Arena, 11-mands (kunst)
UHT
10. mar 2023
18:00
FC Skanderborg
MG & BK
UHT
551159
12-03 2023
15:00 Ikast FC Haderslev FK EDC Arena – Ikast (kunst)
7
-
3
12. mar 2023
15:00
Ikast FC
7
Haderslev FK
3
551165
19-03 2023
12:00 Haderslev FK Oversidder Haderslev Kunstgræsbane
19. mar 2023
12:00
Haderslev FK
Oversidder
551166
19-03 2023
13:00 MG & BK Vejle B MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
0
-
4
19. mar 2023
13:00
MG & BK
0
Vejle B
4
551163
19-03 2023
14:00 FC Sønderborg Ikast FC Sønderborg Stadion Kunstgræs
1
-
2
19. mar 2023
14:00
FC Sønderborg
1
Ikast FC
2
551198
on22-03 2023
19:15 Haderslev FK Oure Fodbold Akademi Haderslev Kunstgræsbane
2
-
3
22. mar 2023
19:15
Haderslev FK
2
Oure Fodbold Akademi
3
551169
fr24-03 2023
18:00 FC Skanderborg Vejle B Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
7
24. mar 2023
18:00
FC Skanderborg
1
Vejle B
7
551167
26-03 2023
15:00 Ikast FC MG & BK EDC Arena – Ikast (kunst)
0
-
3
26. mar 2023
15:00
Ikast FC
0
MG & BK
3
551196
ti28-03 2023
19:00 FC Sønderborg Oversidder Sønderborg Stadion Kunstgræs
28. mar 2023
19:00
FC Sønderborg
Oversidder
551164
on29-03 2023
14:00 Oure Fodbold Akademi FC Skanderborg Oure Idrætsskole
1
-
4
29. mar 2023
14:00
Oure Fodbold Akademi
1
FC Skanderborg
4
551176
on29-03 2023
19:00 Haderslev FK FC Sønderborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter
0
-
3
29. mar 2023
19:00
Haderslev FK
0
FC Sønderborg
3
551174
01-04 2023
13:00 MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
01. apr 2023
13:00
MG & BK
Oversidder
551173
02-04 2023
12:30 Haderslev FK FC Skanderborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
3
02. apr 2023
12:30
Haderslev FK
2
FC Skanderborg
3
551172
02-04 2023
14:00 FC Sønderborg Oure Fodbold Akademi Sønderborg Stadion Kunstgræs
8
-
3
02. apr 2023
14:00
FC Sønderborg
8
Oure Fodbold Akademi
3
551171
02-04 2023
16:00 Vejle B Ikast FC VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
3
-
2
02. apr 2023
16:00
Vejle B
3
Ikast FC
2
551175
ma10-04 2023
15:00 Ikast FC FC Skanderborg EDC Arena – Ikast (kunst)
0
-
0
10. apr 2023
15:00
Ikast FC
0
FC Skanderborg
0
551177
ti11-04 2023
19:00 Oversidder Vejle B
11. apr 2023
19:00
Oversidder
Vejle B
551180
fr14-04 2023
19:00 FC Skanderborg FC Sønderborg Normal Arena, 11-mands (kunst)
3
-
0
14. apr 2023
19:00
FC Skanderborg
3
FC Sønderborg
0
551181
15-04 2023
13:00 MG & BK Haderslev FK MG & BK.s anlæg
3
-
2
15. apr 2023
13:00
MG & BK
3
Haderslev FK
2
551179
16-04 2023
15:00 Ikast FC Oversidder EDC Arena – Ikast (kunst)
16. apr 2023
15:00
Ikast FC
Oversidder
551182
16-04 2023
15:00 Vejle B Oure Fodbold Akademi VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
1
-
0
16. apr 2023
15:00
Vejle B
1
Oure Fodbold Akademi
0
551168
ti18-04 2023
19:00 Oversidder FC Sønderborg
18. apr 2023
19:00
Oversidder
FC Sønderborg
551195
to20-04 2023
18:30 MG & BK Ikast FC MG & BK.s anlæg
0
-
4
20. apr 2023
18:30
MG & BK
0
Ikast FC
4
551186
22-04 2023
14:00 Haderslev FK Vejle B Banerne ved Haderslev Idrætscenter
3
-
2
22. apr 2023
14:00
Haderslev FK
3
Vejle B
2
551185
23-04 2023
11:00 Oversidder FC Skanderborg
23. apr 2023
11:00
Oversidder
FC Skanderborg
551184
23-04 2023
14:00 FC Sønderborg MG & BK BAUHAUS ARENA - Sønderborg
5
-
3
23. apr 2023
14:00
FC Sønderborg
5
MG & BK
3
551183
23-04 2023
15:00 Oure Fodbold Akademi Ikast FC Oure Idrætsskole
3
-
1
23. apr 2023
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Ikast FC
1
551188
on26-04 2023
18:45 FC Sønderborg Vejle B BAUHAUS ARENA - Sønderborg
3
-
1
26. apr 2023
18:45
FC Sønderborg
3
Vejle B
1
551187
29-04 2023
12:30 Haderslev FK Ikast FC Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
2
29. apr 2023
12:30
Haderslev FK
1
Ikast FC
2
551190
29-04 2023
13:00 Oure Fodbold Akademi Oversidder Oure Idrætsskole
29. apr 2023
13:00
Oure Fodbold Akademi
Oversidder
551189
30-04 2023
13:30 MG & BK FC Skanderborg MG & BK.s anlæg
7
-
2
30. apr 2023
13:30
MG & BK
7
FC Skanderborg
2
551178
to04-05 2023
19:00 Oure Fodbold Akademi MG & BK Oure Idrætsskole
5
-
1
04. maj 2023
19:00
Oure Fodbold Akademi
5
MG & BK
1
551194
06-05 2023
14:00 Vejle B MG & BK VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
1
-
3
06. maj 2023
14:00
Vejle B
1
MG & BK
3
551193
07-05 2023
11:00 Oversidder Haderslev FK
07. maj 2023
11:00
Oversidder
Haderslev FK
551170
07-05 2023
15:00 Oure Fodbold Akademi Haderslev FK Oure Idrætsskole
3
-
3
07. maj 2023
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Haderslev FK
3
551191
07-05 2023
15:00 Ikast FC FC Sønderborg EDC Arena – Ikast (kunst)
3
-
2
07. maj 2023
15:00
Ikast FC
3
FC Sønderborg
2
551192
on10-05 2023
14:00 FC Skanderborg Oure Fodbold Akademi Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
3
10. maj 2023
14:00
FC Skanderborg
1
Oure Fodbold Akademi
3
551204
on10-05 2023
18:30 FC Sønderborg Haderslev FK BAUHAUS ARENA - Sønderborg
0
-
1
10. maj 2023
18:30
FC Sønderborg
0
Haderslev FK
1
551212
14-05 2023
11:00 MG & BK FC Sønderborg MG & BK.s anlæg
4
-
4
14. maj 2023
11:00
MG & BK
4
FC Sønderborg
4
551197
14-05 2023
14:00 Vejle B FC Skanderborg VB Parken
0
-
3
14. maj 2023
14:00
Vejle B
0
FC Skanderborg
3
551201
21-05 2023
11:00 FC Skanderborg Haderslev FK Normal Arena, 11-mands (kunst)
4
-
1
21. maj 2023
11:00
FC Skanderborg
4
Haderslev FK
1
551202
21-05 2023
11:00 Oversidder MG & BK
21. maj 2023
11:00
Oversidder
MG & BK
551200
21-05 2023
17:00 Oure Fodbold Akademi FC Sønderborg Oure Idrætsskole
3
-
6
21. maj 2023
17:00
Oure Fodbold Akademi
3
FC Sønderborg
6
551199
ti23-05 2023
18:30 Ikast FC Vejle B Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
1
-
3
23. maj 2023
18:30
Ikast FC
1
Vejle B
3
551162
to25-05 2023
19:00 Oversidder Oure Fodbold Akademi
25. maj 2023
19:00
Oversidder
Oure Fodbold Akademi
551208
fr26-05 2023
19:00 FC Sønderborg FC Skanderborg BAUHAUS ARENA - Sønderborg
3
-
0
26. maj 2023
19:00
FC Sønderborg
3
FC Skanderborg
0
551203
on31-05 2023
19:00 FC Skanderborg Ikast FC Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
4
31. maj 2023
19:00
FC Skanderborg
1
Ikast FC
4
551206
03-06 2023
10:00 MG & BK Oure Fodbold Akademi MG & BK.s anlæg
1
-
4
03. jun 2023
10:00
MG & BK
1
Oure Fodbold Akademi
4
551160
03-06 2023
15:00 Vejle B FC Sønderborg VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
2
-
3
03. jun 2023
15:00
Vejle B
2
FC Sønderborg
3
551205
03-06 2023
15:00 Vejle B Oversidder VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
03. jun 2023
15:00
Vejle B
Oversidder
551207
11-06 2023
11:00 Oversidder Ikast FC
11. jun 2023
11:00
Oversidder
Ikast FC
551209
11-06 2023
12:30 Haderslev FK MG & BK Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
2
11. jun 2023
12:30
Haderslev FK
2
MG & BK
2
551210
11-06 2023
15:00 Oure Fodbold Akademi Vejle B Oure Idrætsskole
UHT
11. jun 2023
15:00
Oure Fodbold Akademi
Vejle B
UHT
551213
on14-06 2023
19:00 FC Skanderborg Oversidder Normal Arena, 11-mands (kunst)
14. jun 2023
19:00
FC Skanderborg
Oversidder
551211
to15-06 2023
18:00 Ikast FC Oure Fodbold Akademi EDC Arena – Ikast (kunst)
5
-
0
15. jun 2023
18:00
Ikast FC
5
Oure Fodbold Akademi
0
551214
to15-06 2023
18:30 Vejle B Haderslev FK VB Parken
1
-
1
15. jun 2023
18:30
Vejle B
1
Haderslev FK
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind