|
742010
|
lø25-03 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
742009
|
lø25-03 2023
|
15:00
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
742008
|
sø26-03 2023
|
13:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
742007
|
ti28-03 2023
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
4
|
|
742015
|
to30-03 2023
|
19:15
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
742014
|
fr31-03 2023
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
|
742012
|
sø02-04 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
742016
|
ti04-04 2023
|
19:00
|
|
|
Sejs Kunstgræs 11-mands
|
|
|
|
742019
|
to06-04 2023
|
|
|
|
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
742017
|
to06-04 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
|
742022
|
on12-04 2023
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
0
|
|
742023
|
fr14-04 2023
|
19:00
|
|
|
Kjellerup Kunstgræsbane
|
|
|
|
742020
|
lø15-04 2023
|
13:30
|
|
|
Klank Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
742024
|
to20-04 2023
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
742025
|
fr21-04 2023
|
19:00
|
|
|
Marienlund Kunstgræs 1
|
HHT
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
HHT
|
|
742026
|
lø22-04 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
742027
|
sø23-04 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
742018
|
ti25-04 2023
|
18:30
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
|
|
742011
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
|
|
742028
|
to27-04 2023
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
742030
|
fr28-04 2023
|
18:30
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
1
|
|
742046
|
lø29-04 2023
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
HHT
|
|
|
742031
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
742035
|
to04-05 2023
|
18:00
|
|
|
Vestjyllands Forsikrings Stadion
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
2
|
|
742040
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
HHT
|
|
|
742032
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
742034
|
lø06-05 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
742036
|
ti09-05 2023
|
18:00
|
|
|
Vestjyllands Forsikrings Stadion
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
5
|
|
742038
|
fr12-05 2023
|
17:30
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
742037
|
lø13-05 2023
|
16:00
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
|
|
742039
|
sø14-05 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
742041
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Hammel Kunstgræsbane
|
|
|
|
742029
|
ti16-05 2023
|
19:00
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
|
|
742043
|
on17-05 2023
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
742042
|
to18-05 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
742047
|
sø21-05 2023
|
13:00
|
|
|
Mariehøj IF´s Anlæg
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
|
|
742045
|
ma22-05 2023
|
18:30
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
|
|
742044
|
ti23-05 2023
|
18:30
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
UHT
|
|
|
742048
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Sejs Stadion
|
HHT
|
|
|
742049
|
ma29-05 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
742051
|
ma29-05 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
742050
|
ti30-05 2023
|
18:30
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
1
|
|
742033
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
|
|
742055
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Bjergets Idrætsanlæg
|
|
|
|
742054
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
|
|
742021
|
ma05-06 2023
|
18:30
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
|
|
742053
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
0
|
|
742056
|
lø10-06 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
742057
|
lø10-06 2023
|
13:30
|
|
|
Funder EL-VVS Service Arena
|
|
|
|
742059
|
sø11-06 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
742052
|
ti13-06 2023
|
19:00
|
|
|
Hammel Stadion
|
UHT
|
|
|
742058
|
ti13-06 2023
|
19:00
|
|
|
Vestjyllands Forsikrings Stadion
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
3
|
|
742061
|
fr16-06 2023
|
19:00
|
|
|
XL-BYG ARENA
|
|
|
|
742060
|
lø17-06 2023
|
14:30
|
|
|
Sejs Stadion
|
|
|
|
742062
|
lø17-06 2023
|
14:30
|
|
|
Hammel Stadion
|
|
|
|
742063
|
lø17-06 2023
|
14:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Park (Galten)
|
|
Mariehøj Kammeraterne Silkeborg
0
|
Følgende 2 hold på 6. pladsen undgår play-off kamp og forbliver i serie 3: ASA, Aarhus (pulje 40) og FC Skanderborg (pulje 41).
Der tages forbehold for protester, forkert indtastede resultater mv.