|
944392
|
lø25-03 2023
|
15:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
974260
|
lø25-03 2023
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
|
|
|
973194
|
sø26-03 2023
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
|
975203
|
lø01-04 2023
|
10:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
|
|
975201
|
lø01-04 2023
|
13:00
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
|
|
975202
|
lø01-04 2023
|
14:00
|
|
|
Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
|
|
|
|
|
975238
|
to06-04 2023
|
14:00
|
|
|
Kunstgræsbanen Aalborg Freja
|
|
|
|
975236
|
to06-04 2023
|
18:30
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
|
|
975239
|
ma10-04 2023
|
13:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
975204
|
ti11-04 2023
|
19:00
|
|
|
AaB Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
975241
|
to13-04 2023
|
18:30
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
|
|
975243
|
lø15-04 2023
|
13:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
975242
|
lø15-04 2023
|
15:15
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
|
|
975240
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
975200
|
ti18-04 2023
|
19:15
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
975244
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
975247
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
975245
|
lø22-04 2023
|
15:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
975246
|
sø23-04 2023
|
12:00
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
975205
|
ti25-04 2023
|
19:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
975249
|
fr28-04 2023
|
18:30
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
975248
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
975250
|
lø29-04 2023
|
13:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
975251
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
975254
|
to04-05 2023
|
18:30
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
|
|
975256
|
to04-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
975253
|
lø06-05 2023
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
975255
|
ti09-05 2023
|
19:00
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
975257
|
fr12-05 2023
|
18:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
975275
|
fr12-05 2023
|
18:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
975258
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Vester Hassing Stadion
|
|
|
|
975276
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
975279
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
975277
|
on17-05 2023
|
18:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
975280
|
on17-05 2023
|
18:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
975322
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
975324
|
lø20-05 2023
|
15:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
975323
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
975321
|
sø21-05 2023
|
13:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
975278
|
ti23-05 2023
|
19:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
706003
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
706004
|
ma29-05 2023
|
13:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
706005
|
ti30-05 2023
|
19:00
|
|
|
Domen (AAU)
|
|
|
|
706007
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
|
|
706009
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
706008
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
706002
|
ti06-06 2023
|
19:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
706011
|
fr09-06 2023
|
18:30
|
|
|
Kenta Arena (Gandrup)
|
|
|
|
706012
|
fr09-06 2023
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
|
|
706010
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
706013
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
Skovsgård Stadion
|
|
|
|
706006
|
on14-06 2023
|
19:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
706014
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
706015
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
NUBI's Stadion
|
|
|
|
706016
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
|
|
|
|
706107
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|