MENU

U13 Drenge Liga 2B (2010) 8M - efterår 2022 ombryd, Pulje 767 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
449166
on
14-09 2022
Kl. 17:30
Spentrup/Ommersyssel NV Djurs Gjerlev Stadion
4
-
1
449164
17-09 2022
Kl. 11:00
Aabybro IF Frederikshavn fI Aabybro Idrætscenter
0
-
2
449165
17-09 2022
Kl. 11:00
Nørresundby FB Brønderslev IF Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby)
5
-
1
449167
17-09 2022
Kl. 13:00
Terndrup/Bælum Helsted Fremad IF Terndrup Stadion
3
-
0
449170
fr
23-09 2022
Kl. 18:00
Frederikshavn fI Terndrup/Bælum M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
4
-
0
449169
24-09 2022
Kl. 09:30
Helsted Fremad IF Spentrup/Ommersyssel Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
0
-
4
449168 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Brønderslev IF Aabybro IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
4
-
4
449174
01-10 2022
Kl. 11:00
Spentrup/Ommersyssel Nørresundby FB Gjerlev Stadion
6
-
3
449172
08-10 2022
Kl. 11:00
Aabybro IF NV Djurs Aabybro Idrætscenter
0
-
2
449175
08-10 2022
Kl. 11:00
Helsted Fremad IF Frederikshavn fI Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
1
-
1
449173
08-10 2022
Kl. 13:00
Terndrup/Bælum Brønderslev IF Terndrup Stadion
1
-
5
449176
on
12-10 2022
Kl. 17:30
Nørresundby FB Aabybro IF NFB Kunstgræs Lindholm
1
-
1
449267
15-10 2022
Kl. 11:00
NV Djurs Terndrup/Bælum Vivild Kunstgræsbane
1
-
2
449265
16-10 2022
Kl. 10:00
Brønderslev IF Helsted Fremad IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
1
449271
29-10 2022
Kl. 09:30
Helsted Fremad IF NV Djurs Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
3
-
1
449268
29-10 2022
Kl. 11:00
Aabybro IF Spentrup/Ommersyssel Aabybro Idrætscenter
6
-
1
449269
29-10 2022
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Brønderslev IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
4
-
2
449270
29-10 2022
Kl. 13:00
Terndrup/Bælum Nørresundby FB Terndrup Stadion
3
-
2
449277
05-11 2022
Kl. 11:00
Nørresundby FB Helsted Fremad IF NFB Kunstgræs Lindholm
1
-
0
449273
05-11 2022
Kl. 12:00
Spentrup/Ommersyssel Brønderslev IF Gjerlev Stadion
6
-
5
449276
05-11 2022
Kl. 13:00
NV Djurs Frederikshavn fI Ørsted Stadion
0
-
4
449272
05-11 2022
Kl. 13:00
Aabybro IF Terndrup/Bælum Aabybro Idrætscenter
4
-
1
449171
12-11 2022
Kl. 11:45
NV Djurs Nørresundby FB Vivild Kunstgræsbane
1
-
3
449266
12-11 2022
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Spentrup/Ommersyssel M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
3
-
2
449278
19-11 2022
Kl. 11:00
Helsted Fremad IF Aabybro IF Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
1
-
3
449280
19-11 2022
Kl. 11:00
Terndrup/Bælum Spentrup/Ommersyssel Bælum/Solbjerg Kunstgræs
4
-
2
449281
19-11 2022
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Nørresundby FB M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
2
-
0
449279
20-11 2022
Kl. 11:00
Brønderslev IF NV Djurs Brønderslev Kunstgræsbane
6
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se ombrydningen i U13 Drenge her

Har I interesse I at deltage i U13 Drenge Liga 1 i foråret 2023 - så ansøg om et wildcard her. Ansøgningsfrist er 23. november.

Log ind