Kvinder Liga 2 (15+) INDE, Pulje 15 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
733941
19-11 2022
11:00 Lundergård IU (2) Lundergård IU (3) Flauenskjold Hallen Bane 1
2
-
4
Flauenskjold IF
19. nov 2022
11:00
Lundergård IU (2)
2
Lundergård IU (3)
4
733942
19-11 2022
11:12 Tårs/Ugilt IF Skibsby-Højene IF Flauenskjold Hallen Bane 1
2
-
4
Flauenskjold IF
19. nov 2022
11:12
Tårs/Ugilt IF
2
Skibsby-Højene IF
4
733943
19-11 2022
11:24 Tornby IF Flauenskjold IF Flauenskjold Hallen Bane 1
5
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
11:24
Tornby IF
5
Flauenskjold IF
1
733972
19-11 2022
11:36 Team Østvendsyssel (1) Lundergård IU (2) Flauenskjold Hallen Bane 1
9
-
0
Flauenskjold IF
19. nov 2022
11:36
Team Østvendsyssel (1)
9
Lundergård IU (2)
0
733973
19-11 2022
11:48 Skibsby-Højene IF Lundergård IU (3) Flauenskjold Hallen Bane 1
7
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
11:48
Skibsby-Højene IF
7
Lundergård IU (3)
1
733974
19-11 2022
12:00 Tårs/Ugilt IF Tornby IF Flauenskjold Hallen Bane 1
1
-
5
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:00
Tårs/Ugilt IF
1
Tornby IF
5
733975
19-11 2022
12:12 Flauenskjold IF Team Østvendsyssel (1) Flauenskjold Hallen Bane 1
3
-
6
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:12
Flauenskjold IF
3
Team Østvendsyssel (1)
6
733976
19-11 2022
12:24 Lundergård IU (2) Skibsby-Højene IF Flauenskjold Hallen Bane 1
1
-
4
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:24
Lundergård IU (2)
1
Skibsby-Højene IF
4
733977
19-11 2022
12:36 Lundergård IU (3) Tornby IF Flauenskjold Hallen Bane 1
0
-
12
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:36
Lundergård IU (3)
0
Tornby IF
12
733978
19-11 2022
12:48 Flauenskjold IF Tårs/Ugilt IF Flauenskjold Hallen Bane 1
7
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
12:48
Flauenskjold IF
7
Tårs/Ugilt IF
1
733979
19-11 2022
13:00 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel (1) Flauenskjold Hallen Bane 1
2
-
7
Flauenskjold IF
19. nov 2022
13:00
Skibsby-Højene IF
2
Team Østvendsyssel (1)
7
733980
19-11 2022
13:12 Tornby IF Lundergård IU (2) Flauenskjold Hallen Bane 1
12
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
13:12
Tornby IF
12
Lundergård IU (2)
1
733981
19-11 2022
13:24 Lundergård IU (3) Flauenskjold IF Flauenskjold Hallen Bane 1
0
-
11
Flauenskjold IF
19. nov 2022
13:24
Lundergård IU (3)
0
Flauenskjold IF
11
733982
19-11 2022
13:36 Team Østvendsyssel (1) Tårs/Ugilt IF Flauenskjold Hallen Bane 1
5
-
1
Flauenskjold IF
19. nov 2022
13:36
Team Østvendsyssel (1)
5
Tårs/Ugilt IF
1
733983
11-12 2022
10:30 Skibsby-Højene IF Tornby IF Dronninglund Hallerne Hal 1
2
-
9
Dronninglund IF
11. dec 2022
10:30
Skibsby-Højene IF
2
Tornby IF
9
733984
11-12 2022
10:42 Lundergård IU (2) Flauenskjold IF Dronninglund Hallerne Hal 1
1
-
7
Dronninglund IF
11. dec 2022
10:42
Lundergård IU (2)
1
Flauenskjold IF
7
733985
11-12 2022
10:54 Tårs/Ugilt IF Lundergård IU (3) Dronninglund Hallerne Hal 1
7
-
0
Dronninglund IF
11. dec 2022
10:54
Tårs/Ugilt IF
7
Lundergård IU (3)
0
733986
11-12 2022
11:06 Tornby IF Team Østvendsyssel (1) Dronninglund Hallerne Hal 1
3
-
1
Dronninglund IF
11. dec 2022
11:06
Tornby IF
3
Team Østvendsyssel (1)
1
733987
11-12 2022
11:18 Flauenskjold IF Skibsby-Højene IF Dronninglund Hallerne Hal 1
5
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
11:18
Flauenskjold IF
5
Skibsby-Højene IF
2
733989
11-12 2022
11:30 Tårs/Ugilt IF Lundergård IU (2) Dronninglund Hallerne Hal 1
5
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
11:30
Tårs/Ugilt IF
5
Lundergård IU (2)
2
733990
11-12 2022
11:42 Team Østvendsyssel (1) Lundergård IU (3) Dronninglund Hallerne Hal 1
15
-
0
Dronninglund IF
11. dec 2022
11:42
Team Østvendsyssel (1)
15
Lundergård IU (3)
0
733991
11-12 2022
11:54 Skibsby-Højene IF Tårs/Ugilt IF Dronninglund Hallerne Hal 1
5
-
1
Dronninglund IF
11. dec 2022
11:54
Skibsby-Højene IF
5
Tårs/Ugilt IF
1
733992
11-12 2022
12:06 Lundergård IU (3) Lundergård IU (2) Dronninglund Hallerne Hal 1
2
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
12:06
Lundergård IU (3)
2
Lundergård IU (2)
2
733993
11-12 2022
12:18 Flauenskjold IF Tornby IF Dronninglund Hallerne Hal 1
2
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
12:18
Flauenskjold IF
2
Tornby IF
2
733994
11-12 2022
12:30 Lundergård IU (2) Team Østvendsyssel (1) Dronninglund Hallerne Hal 1
0
-
13
Dronninglund IF
11. dec 2022
12:30
Lundergård IU (2)
0
Team Østvendsyssel (1)
13
733995
11-12 2022
12:42 Lundergård IU (3) Skibsby-Højene IF Dronninglund Hallerne Hal 1
3
-
6
Dronninglund IF
11. dec 2022
12:42
Lundergård IU (3)
3
Skibsby-Højene IF
6
733996
11-12 2022
12:54 Tornby IF Tårs/Ugilt IF Dronninglund Hallerne Hal 1
4
-
2
Dronninglund IF
11. dec 2022
12:54
Tornby IF
4
Tårs/Ugilt IF
2
733997
11-12 2022
13:06 Team Østvendsyssel (1) Flauenskjold IF Dronninglund Hallerne Hal 1
7
-
1
Dronninglund IF
11. dec 2022
13:06
Team Østvendsyssel (1)
7
Flauenskjold IF
1
733998
08-01 2023
10:00 Skibsby-Højene IF Lundergård IU (2) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
6
-
0
Lundergård IU
08. jan 2023
10:00
Skibsby-Højene IF
6
Lundergård IU (2)
0
733999
08-01 2023
10:12 Tornby IF Lundergård IU (3) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
10
-
0
Lundergård IU
08. jan 2023
10:12
Tornby IF
10
Lundergård IU (3)
0
734040
08-01 2023
10:24 Tårs/Ugilt IF Flauenskjold IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
0
-
14
Lundergård IU
08. jan 2023
10:24
Tårs/Ugilt IF
0
Flauenskjold IF
14
734041
08-01 2023
10:36 Team Østvendsyssel (1) Skibsby-Højene IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
1
Lundergård IU
08. jan 2023
10:36
Team Østvendsyssel (1)
4
Skibsby-Højene IF
1
734042
08-01 2023
10:48 Lundergård IU (2) Tornby IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
0
-
8
Lundergård IU
08. jan 2023
10:48
Lundergård IU (2)
0
Tornby IF
8
734043
08-01 2023
11:00 Flauenskjold IF Lundergård IU (3) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
9
-
0
Lundergård IU
08. jan 2023
11:00
Flauenskjold IF
9
Lundergård IU (3)
0
734044
08-01 2023
11:12 Tårs/Ugilt IF Team Østvendsyssel (1) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
1
-
11
Lundergård IU
08. jan 2023
11:12
Tårs/Ugilt IF
1
Team Østvendsyssel (1)
11
734045
08-01 2023
11:24 Tornby IF Skibsby-Højene IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
0
Lundergård IU
08. jan 2023
11:24
Tornby IF
4
Skibsby-Højene IF
0
734046
08-01 2023
11:36 Flauenskjold IF Lundergård IU (2) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
10
-
1
Lundergård IU
08. jan 2023
11:36
Flauenskjold IF
10
Lundergård IU (2)
1
734047
08-01 2023
11:48 Lundergård IU (3) Tårs/Ugilt IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
4
Lundergård IU
08. jan 2023
11:48
Lundergård IU (3)
4
Tårs/Ugilt IF
4
734048
08-01 2023
12:00 Team Østvendsyssel (1) Tornby IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
2
-
1
Lundergård IU
08. jan 2023
12:00
Team Østvendsyssel (1)
2
Tornby IF
1
734049
08-01 2023
12:12 Skibsby-Højene IF Flauenskjold IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
4
-
9
Lundergård IU
08. jan 2023
12:12
Skibsby-Højene IF
4
Flauenskjold IF
9
734050
08-01 2023
12:24 Lundergård IU (2) Tårs/Ugilt IF Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
0
-
1
Lundergård IU
08. jan 2023
12:24
Lundergård IU (2)
0
Tårs/Ugilt IF
1
734051
08-01 2023
12:36 Lundergård IU (3) Team Østvendsyssel (1) Lundergård Hallen (Inde) Bane 1
0
-
8
Lundergård IU
08. jan 2023
12:36
Lundergård IU (3)
0
Team Østvendsyssel (1)
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Puljevinder er kvalificeret til Regionsfinalerne lørdag d.21. i Asaa Hallen.
Nr. 1 + 2 til Regionsfinalerne er videre til Jysk Mesterskab d.4./5. februar.

Log ind