MENU

ØOB Oldboys 60 år 7 mands, Kreds 20 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
352238 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
IF Lyseng BMI Lyseng Idrætspark
2
-
1
352239 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang Aarhus 1900 Mårslet Stadion
6
-
1
352240 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF VRI Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
0
352241 ma
08-08 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Oversidder Grønløkke Stadion
352242 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder IF Lyseng
352244 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Brabrand IF Fort Langenæs
1
-
0
352245 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
BMI FC Kildevang Egelund Idrætscenter
0
-
1
352246 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
IF Lyseng VRI Lyseng Idrætspark
7
-
2
352247 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder BMI
352248 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF FC Kildevang Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
3
352249 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Aarhus 1900 Grønløkke Stadion
1
-
3
352250 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
VRI Oversidder NES Park
352251 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Fort Langenæs
1
-
3
352252 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang AIA/Tranbjerg Mårslet Stadion
4
-
2
352253 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
BMI Brabrand IF Egelund Idrætscenter
1
-
2
352257 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
AIA/Tranbjerg Brabrand IF Grønløkke Stadion
1
-
1
352255 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder Aarhus 1900
352254 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
IF Lyseng FC Kildevang Lyseng Idrætspark
4
-
2
352256 ma
05-09 2022
Kl. 19:10
VRI BMI NES Park
3
-
1
352258 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Aarhus 1900 VRI Fort Langenæs
2
-
0
352259 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
FC Kildevang Oversidder Mårslet Stadion
352260 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Brabrand IF IF Lyseng Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
3
352261 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
BMI AIA/Tranbjerg Egelund Idrætscenter
5
-
4
352263 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Brabrand IF
352264 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
VRI FC Kildevang NES Park
1
-
3
352265 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Aarhus 1900 BMI Fort Langenæs
4
-
1
352266 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
BMI IF Lyseng Egelund Idrætscenter
0
-
4
352267 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Aarhus 1900 FC Kildevang Fort Langenæs
2
-
2
352268 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
VRI Brabrand IF NES Park
2
-
3
352269 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder AIA/Tranbjerg
352271 ma
03-10 2022
Kl. 17:45
AIA/Tranbjerg VRI Grønløkke Stadion
1
-
3
352272 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Brabrand IF Aarhus 1900 Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
3
352270 ma
03-10 2022
Kl. 18:00
IF Lyseng Oversidder Lyseng Idrætspark
352273 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang BMI Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3
-
1
352274 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
VRI IF Lyseng NES Park
2
-
2
352275 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
BMI Oversidder Egelund Idrætscenter
352277 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Aarhus 1900 AIA/Tranbjerg Fort Langenæs
3
-
5
352276 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
FC Kildevang Brabrand IF Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3
-
5
352262 on
12-10 2022
Kl. 19:10
IF Lyseng AIA/Tranbjerg Lyseng Idrætspark
3
-
6
352243 ma
31-10 2022
Kl. 18:00
VRI AIA/Tranbjerg NES Park
0
-
2
352278 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
Oversidder VRI
352279 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Lyseng Idrætspark
352280 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg FC Kildevang Grønløkke Stadion
352281 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
Brabrand IF BMI Brabrand IF's Idrætsanlæg
352282 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
FC Kildevang IF Lyseng Mårslet Stadion
352283 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Oversidder Fort Langenæs
352284 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
BMI VRI Egelund Idrætscenter
352285 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
Brabrand IF AIA/Tranbjerg Brabrand IF's Idrætsanlæg
352286 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
VRI Aarhus 1900 NES Park
352287 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
Oversidder FC Kildevang
352288 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
IF Lyseng Brabrand IF Lyseng Idrætspark
352289 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg BMI Grønløkke Stadion
352290 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg IF Lyseng Grønløkke Stadion
352291 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
Brabrand IF Oversidder Brabrand IF's Idrætsanlæg
352292 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
FC Kildevang VRI Mårslet Stadion
352293 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
BMI Aarhus 1900 Egelund Idrætscenter
352294 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
IF Lyseng BMI Lyseng Idrætspark
352295 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
FC Kildevang Aarhus 1900 Mårslet Stadion
352296 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
Brabrand IF VRI Brabrand IF's Idrætsanlæg
352297 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Oversidder Grønløkke Stadion
352298 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
Oversidder IF Lyseng
352299 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
VRI AIA/Tranbjerg NES Park
352300 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Brabrand IF Fort Langenæs
354071 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
BMI FC Kildevang Egelund Idrætscenter
354072 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
IF Lyseng VRI Lyseng Idrætspark
354073 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
Oversidder BMI
354074 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
Brabrand IF FC Kildevang Brabrand IF's Idrætsanlæg
354075 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Aarhus 1900 Grønløkke Stadion
354076 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
VRI Oversidder NES Park
354077 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
Aarhus 1900 IF Lyseng Fort Langenæs
354078 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
FC Kildevang AIA/Tranbjerg Mårslet Stadion
354079 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
BMI Brabrand IF Egelund Idrætscenter
354080 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
IF Lyseng FC Kildevang Lyseng Idrætspark
354081 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
Oversidder Aarhus 1900
354082 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
VRI BMI NES Park
354083 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg Brabrand IF Grønløkke Stadion
354084 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
Aarhus 1900 VRI Fort Langenæs
354085 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
FC Kildevang Oversidder Mårslet Stadion
354086 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
Brabrand IF IF Lyseng Brabrand IF's Idrætsanlæg
354087 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
BMI AIA/Tranbjerg Egelund Idrætscenter
354088 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
IF Lyseng AIA/Tranbjerg Lyseng Idrætspark
354089 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
Oversidder Brabrand IF
354090 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
VRI FC Kildevang NES Park
354091 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
Aarhus 1900 BMI Fort Langenæs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind