MENU

ØOB Oldboys 35 år 11 mands, Kreds 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
341589 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hadsten SK
341590 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus Viby IF Vejlby/Risskov Centret
1
-
2
341591 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Skødstrup SF Aabyhøj IF Studstrup Idrætsanlæg
2
-
2
341593 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
tst Fodbold HEI Tilst Idrætsanlæg (tst)
2
-
0
341594 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
HEI Oversidder Invita Park Kunstgræs, Skæring
341595 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys tst Fodbold Randers Stadion, kunstgræs
8
-
0
341596 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF FC Royal Aabyhøj Stadion
2
-
2
341597 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Viby IF Skødstrup SF Viby Idrætspark
4
-
1
341599 ma
22-08 2022
Kl. 19:10
Hadsten SK VSK Aarhus NMT-BYENS Arena Hadsten
1
-
2
341600 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Freja’s Old Boys
341601 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
HEI Hadsten SK Invita Park Kunstgræs, Skæring
4
-
0
341602 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
Skødstrup SF VSK Aarhus Studstrup Idrætsanlæg
0
-
1
341603 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
FC Royal Viby IF Viby Gymnasium og HF
1
-
3
341604 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
tst Fodbold Aabyhøj IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
4
-
5
341606 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
341608 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
VSK Aarhus FC Royal Vejlby/Risskov Centret
6
-
1
341609 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Hadsten SK Skødstrup SF NMT-BYENS Arena Hadsten
3
-
2
341605 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys HEI Randers Stadion, kunstgræs
2
-
0
341613 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
FC Royal Skødstrup SF Viby Gymnasium og HF
3
-
4
341614 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
tst Fodbold VSK Aarhus Tilst Idrætsanlæg (tst)
2
-
1
341610 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder Viby IF
341611 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
HEI Aabyhøj IF Invita Park Kunstgræs, Skæring
5
-
1
341612 ma
12-09 2022
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys Hadsten SK Randers Stadion, kunstgræs
9
-
1
341615 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Freja’s Old Boys Aabyhøj Stadion
1
-
3
341616 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Viby IF HEI Viby Idrætspark
5
-
2
341617 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
VSK Aarhus Oversidder Vejlby/Risskov Centret
341618 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Skødstrup SF tst Fodbold Studstrup Idrætsanlæg
3
-
7
341619 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Hadsten SK FC Royal NMT-BYENS Arena Hadsten
1
-
3
341620 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Skødstrup SF
341621 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
HEI VSK Aarhus Invita Park Kunstgræs, Skæring
2
-
3
341623 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Hadsten SK Aabyhøj Stadion
4
-
3
341624 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
tst Fodbold FC Royal Tilst Idrætsanlæg (tst)
3
-
1
341622 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys Viby IF Randers Stadion, kunstgræs
1
-
0
341607 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Viby IF tst Fodbold MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
4
341638 ti
04-10 2022
Kl. 20:00
Freja’s Old Boys FC Royal Randers Stadion, kunstgræs
9
-
1
341625 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark
341626 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
VSK Aarhus Freja’s Old Boys Vejlby/Risskov Centret
341627 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
Skødstrup SF HEI Studstrup Idrætsanlæg
341628 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
FC Royal Oversidder Viby Gymnasium og HF
341629 ti
11-04 2023
Kl. 19:00
Hadsten SK tst Fodbold NMT-BYENS Arena Hadsten
341630 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
Oversidder tst Fodbold
341631 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
HEI FC Royal Invita Arena, Skæring
341632 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys Skødstrup SF Randers Stadion, kunstgræs
341633 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
Aabyhøj IF VSK Aarhus Aabyhøj Stadion
341634 ma
17-04 2023
Kl. 19:00
Viby IF Hadsten SK Viby Idrætspark
341592 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
FC Royal Freja’s Old Boys Viby Gymnasium og HF
341635 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
Hadsten SK Oversidder NMT-BYENS Arena Hadsten
341636 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
Viby IF VSK Aarhus Viby Idrætspark
341637 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Skødstrup SF Aabyhøj Stadion
341639 ma
24-04 2023
Kl. 19:00
HEI tst Fodbold Invita Arena, Skæring
341640 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
Oversidder HEI
341641 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
tst Fodbold Freja’s Old Boys Tilst Idrætsanlæg (tst)
341642 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
FC Royal Aabyhøj IF Viby Gymnasium og HF
341643 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
Skødstrup SF Viby IF Studstrup Idrætsanlæg
341645 ma
01-05 2023
Kl. 19:00
VSK Aarhus Hadsten SK Vejlby/Risskov Centret
341777 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys Oversidder Randers Stadion, kunstgræs
341778 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
Hadsten SK HEI NMT-BYENS Arena Hadsten
341779 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
VSK Aarhus Skødstrup SF Vejlby/Risskov Centret
341780 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
Viby IF FC Royal Viby Idrætspark
341781 ma
08-05 2023
Kl. 19:00
Aabyhøj IF tst Fodbold Aabyhøj Stadion
341782 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
HEI Freja’s Old Boys Invita Arena, Skæring
341783 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
Oversidder Aabyhøj IF
341784 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
tst Fodbold Viby IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
341785 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
FC Royal VSK Aarhus Viby Gymnasium og HF
341786 ma
15-05 2023
Kl. 19:00
Skødstrup SF Hadsten SK Studstrup Idrætsanlæg
341787 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
Viby IF Oversidder Viby Idrætspark
341788 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
Aabyhøj IF HEI Aabyhøj Stadion
341789 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
Hadsten SK Freja’s Old Boys NMT-BYENS Arena Hadsten
341790 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
Skødstrup SF FC Royal Studstrup Idrætsanlæg
341791 ma
22-05 2023
Kl. 19:00
VSK Aarhus tst Fodbold Vejlby/Risskov Centret
341793 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
HEI Viby IF Invita Arena, Skæring
341794 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
Oversidder VSK Aarhus
341795 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
tst Fodbold Skødstrup SF Tilst Idrætsanlæg (tst)
341796 ti
30-05 2023
Kl. 19:00
FC Royal Hadsten SK Viby Gymnasium og HF
341792 ti
30-05 2023
Kl. 20:00
Freja’s Old Boys Aabyhøj IF Randers Stadion, kunstgræs
341797 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
Skødstrup SF Oversidder Studstrup Idrætsanlæg
341798 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
VSK Aarhus HEI Vejlby/Risskov Centret
341799 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
Viby IF Freja’s Old Boys Viby Idrætspark
341800 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
Hadsten SK Aabyhøj IF NMT-BYENS Arena Hadsten
341801 ma
05-06 2023
Kl. 19:00
FC Royal tst Fodbold Viby Gymnasium og HF
341802 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Viby IF Aabyhøj Stadion
341803 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
Freja’s Old Boys VSK Aarhus Randers Stadion, kunstgræs
341804 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
HEI Skødstrup SF Invita Arena, Skæring
341805 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
Oversidder FC Royal
341806 ma
12-06 2023
Kl. 19:00
tst Fodbold Hadsten SK Tilst Idrætsanlæg (tst)
341807 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
tst Fodbold Oversidder Tilst Idrætsanlæg (tst)
341808 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
FC Royal HEI Viby Gymnasium og HF
341977 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
Skødstrup SF Freja’s Old Boys Studstrup Idrætsanlæg
341978 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
VSK Aarhus Aabyhøj IF Vejlby/Risskov Centret
341979 ma
19-06 2023
Kl. 19:00
Hadsten SK Viby IF NMT-BYENS Arena Hadsten
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind