MENU

U10 Drenge B (13) 5M - Hverdag/Efterår 2022 //

Kampnr Runde Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
tirsdag den. 23-08 2022
Spillested:
Skjøtt Arena (Gug B) Bane 7 Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
415683 1 Kl. 17:30 Nørresundby FB Gug B Bane 7
415684 1 Kl. 17:30 Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Freja Bane 8
415690 1 Kl. 18:10 Aalborg Freja Nørresundby FB Bane 7
415750 1 Kl. 18:10 Gug B Svenstrup-Godthåb IF Bane 8
Arrangør:
tirsdag den. 23-08 2022
Spillested:
Højene Hallen 54 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
415752 2 Kl. 17:30 GVL Løkken Skibsby-Højene IF (1) 54
415794 2 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (2) GVL Løkken 54
415796 2 Kl. 18:50 Skibsby-Højene IF (1) Skibsby-Højene IF (2) 54
Arrangør:
tirsdag den. 30-08 2022
Spillested:
Frejaparken Bane 2 B Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
415843 4 Kl. 17:30 Aalborg Freja Skibsby-Højene IF (1) Bane 2 B
415847 4 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (1) Gug B Bane 2 B
415849 4 Kl. 18:50 Gug B Aalborg Freja Bane 2 B
Arrangør:
tirsdag den. 30-08 2022
Spillested:
Højene Hallen 55 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
415831 3 Kl. 17:30 GVL Løkken Nørresundby FB 55
415837 3 Kl. 17:30 Skibsby-Højene IF (2) Svenstrup-Godthåb IF 54
415839 3 Kl. 18:10 Nørresundby FB Skibsby-Højene IF (2) 54
415842 3 Kl. 18:10 Svenstrup-Godthåb IF GVL Løkken 55
Arrangør:
tirsdag den. 06-09 2022
Spillested:
Skjøtt Arena (Gug B) Bane 8 Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
415850 5 Kl. 17:30 GVL Løkken Gug B Bane 8
415851 5 Kl. 17:30 Skibsby-Højene IF (2) Aalborg Freja Bane 7
415864 5 Kl. 18:10 Gug B Skibsby-Højene IF (2) Bane 7
415865 5 Kl. 18:10 Aalborg Freja GVL Løkken Bane 8
tirsdag den. 06-09 2022
Spillested:
Svenstrup Stadion Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
415868 6 Kl. 17:30 Nørresundby FB Svenstrup-Godthåb IF
415870 6 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (1)
!
NB: Skibsby-Højene IF (1) er taberdømt
Nørresundby FB 1
415878 6 Kl. 18:50 Svenstrup-Godthåb IF Skibsby-Højene IF (1)
!
NB: Skibsby-Højene IF (1) er taberdømt
1
tirsdag den. 20-09 2022
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
415879 7 Kl. 17:30 Svenstrup-Godthåb IF Nørresundby FB
415883 7 Kl. 17:30 Aalborg Freja Gug B
415884 7 Kl. 18:10 Nørresundby FB Aalborg Freja
415893 7 Kl. 18:10 Gug B Svenstrup-Godthåb IF
Arrangør:
tirsdag den. 20-09 2022
Spillested:
Løkken Stadion Brændingen 1 9480 Løkken
415899 8 Kl. 17:30 GVL Løkken Skibsby-Højene IF (2)
415900 8 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (2) Skibsby-Højene IF (1) 1
415905 8 Kl. 18:50 Skibsby-Højene IF (1) GVL Løkken
Arrangør:
tirsdag den. 27-09 2022
Spillested:
Højene Hallen 54 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
415908 9 Kl. 17:30 Svenstrup-Godthåb IF GVL Løkken 54
415910 9 Kl. 17:30 Aalborg Freja Skibsby-Højene IF (2) 55
415931 10 Kl. 17:30 Nørresundby FB Skibsby-Højene IF (1) 53
415932 10 Kl. 18:10 Gug B Nørresundby FB 55
415911 9 Kl. 18:10 GVL Løkken Aalborg Freja 54
415927 9 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (2) Svenstrup-Godthåb IF 53
415933 10 Kl. 18:50 Skibsby-Højene IF (1) Gug B 55
tirsdag den. 04-10 2022
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
415935 11 Kl. 17:30 Nørresundby FB GVL Løkken
415936 11 Kl. 17:30 Gug B Skibsby-Højene IF (2)
415974 11 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (2) Nørresundby FB
415976 11 Kl. 18:10 GVL Løkken Gug B
tirsdag den. 04-10 2022
Spillested:
Kunstgræsbane Svenstrup J Bautastenen 27 9230 Svenstrup J
415977 12 Kl. 17:30 Svenstrup-Godthåb IF Skibsby-Højene IF (1)
415982 12 Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF (1) Aalborg Freja
415983 12 Kl. 18:50 Aalborg Freja Svenstrup-Godthåb IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind