MENU

U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022, Pulje 111 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-08 2022
Spillested:
Halvrimmen Stadion Bryggerivej 20 9460 Brovst
412808 Kl. 10:00 Øster Han Herred Aabybro IF (2)
412809 Kl. 10:40 Aabybro IF (2) Løgstør IF
412810 Kl. 11:20 Løgstør IF Øster Han Herred
Arrangør:
lørdag den. 20-08 2022
Spillested:
Vester Hassing Stadion Bane 8 Halsvej 199 B 9310 Vodskov
412802 Kl. 11:30 VHG/GS Gug B Bane 8
412803 Kl. 12:10 Gug B Aalborg KFUM Bane 8
412804 Kl. 12:50 Aalborg KFUM VHG/GS Bane 8
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Haverslev Stadion Strandvejen 21 9610 Nørager
412805 Kl. 10:00 Rebild Syd St. Restrup IF
412806 Kl. 10:40 St. Restrup IF Aars IK
412807 Kl. 11:20 Aars IK Rebild Syd
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) 5-mands (bag volden) Under Lien 60 9000 Aalborg
412817 Kl. 10:00 Aalborg KFUM Aars IK 5-mands (bag volden)
412818 Kl. 10:40 Aars IK Aabybro IF (2) 5-mands (bag volden)
412829 Kl. 11:20 Aabybro IF (2) Aalborg KFUM 5-mands (bag volden)
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Skjøtt Arena (Gug B) Bane 7 Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
412814 Kl. 10:00 Gug B St. Restrup IF Bane 7
412815 Kl. 10:40 St. Restrup IF Øster Han Herred Bane 8
412816 Kl. 11:20 Øster Han Herred Gug B Bane 7
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark Bane 6 - 9 Lanternevej 1 9670 Løgstør
412811 Kl. 10:00 Løgstør IF Rebild Syd Bane 6 - 9
412812 Kl. 10:40 Rebild Syd VHG/GS Bane 6 - 9
412813 Kl. 11:20 VHG/GS Løgstør IF Bane 6 - 9
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
412833 Kl. 10:00 Aabybro IF (2) Rebild Syd
412834 Kl. 10:40 Rebild Syd Gug B
412835 Kl. 11:20 Gug B Aabybro IF (2)
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Lyngsøvej 4 9600 Aars
412830 Kl. 10:00 Aars IK VHG/GS
412831 Kl. 10:40 VHG/GS Øster Han Herred
412832 Kl. 11:20 Øster Han Herred Aars IK
Arrangør:
tirsdag den. 06-09 2022
Spillested:
Frejlev Stadion 5.1 Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
412836 Kl. 17:15 St. Restrup IF Løgstør IF 5.1
412837 Kl. 17:55 Løgstør IF Aalborg KFUM 5.1
412838 Kl. 18:35 Aalborg KFUM St. Restrup IF 5.1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Brovst IF's Anlæg Damengvej 2 9460 Brovst
412845 Kl. 10:00 Øster Han Herred Rebild Syd
412846 Kl. 10:40 Rebild Syd Aalborg KFUM 1
412847 Kl. 11:20 Aalborg KFUM Øster Han Herred
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Skjøtt Arena (Gug B) Bane 5 Vissevej 26 9210 Aalborg Sø
412842 Kl. 10:00 Gug B Aars IK Bane 5
412843 Kl. 10:40 Aars IK Løgstør IF Bane 5
412844 Kl. 11:20 Løgstør IF Gug B Bane 5
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Gandrup Stadion Teglværksvej 13 9362 Gandrup
412839 Kl. 10:00 VHG/GS Aabybro IF (2)
412840 Kl. 10:40 Aabybro IF (2) St. Restrup IF
412841 Kl. 11:20 St. Restrup IF VHG/GS
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) 5-mands (bag volden) Under Lien 60 9000 Aalborg
412848 Kl. 10:00 Aalborg KFUM Gug B 5-mands (bag volden)
412849 Kl. 10:40 Gug B VHG/GS 5-mands (bag volden)
412850 Kl. 11:20 VHG/GS Aalborg KFUM 5-mands (bag volden)
Arrangør:
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Sondrup Park (Aars) Bane 3A Lyngsøvej 4 9600 Aars
412851 Kl. 10:00 Aars IK St. Restrup IF Bane 3A
412852 Kl. 10:40 St. Restrup IF Rebild Syd Bane 3A
412853 Kl. 11:20 Rebild Syd Aars IK Bane 3A
Arrangør:
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Løgstør Stadion-Sparekassen Danmark Bane 6 - 9 Lanternevej 1 9670 Løgstør
412854 Kl. 10:00 Løgstør IF Aabybro IF (2) Bane 6 - 9
412855 Kl. 10:40 Aabybro IF (2) Øster Han Herred Bane 6 - 9
412856 Kl. 11:20 Øster Han Herred Løgstør IF Bane 6 - 9
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
412863 Kl. 10:00 Aabybro IF (2) Aars IK
412864 Kl. 10:40 Aars IK Aalborg KFUM
412865 Kl. 11:20 Aalborg KFUM Aabybro IF (2)
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Haverslev Stadion Strandvejen 21 9610 Nørager
412857 Kl. 10:00 Rebild Syd VHG/GS
412858 Kl. 10:40 VHG/GS Løgstør IF
412859 Kl. 11:20 Løgstør IF Rebild Syd
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Frejlev Stadion 5.3 Frejlev Skolevej 7 9200 Aalborg Sv
412860 Kl. 10:00 St. Restrup IF Gug B 5.3
412861 Kl. 10:40 Gug B Øster Han Herred 5.3
412862 Kl. 11:20 Øster Han Herred St. Restrup IF 5.3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind