MENU

U14 Piger/11 (2009) - DBU Jylland Pokal //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
436210
1 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Grenaa IF (C) Auning IF (L3/954) HSM Arena Grenå
2
-
1
436213 1 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Vojens BI (L3/955) Haderslev FK (L2/944) Vojens Fritidscenter
0
-
11
436207
1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
TSV (L3/951) Vodskov/Grindsted-Uggerhalne (L2/951) Sulsted Stadion
0
-
3
436209
1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Videbæk IF (L3/953) MorsØ FC (L2/951) Videbæk Stadion
0
-
8
436211
1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Brædstrup IF (L2/943) Ry Fodbold (L2/942) Brædstrup Stadion
Hjemmehold taberdømt
436212
1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Gredstedbro B (L3/vente) Tjæreborg IF (L3/967) Kongeåhallen
0
-
7
436214
1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
FC Skanderborg (L2/943) Lystrup IF (L2/942) Vestergadeanlægget
0
-
6
436223 1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Søften GF (L2/952) Virring Fodbold (L2/943) Søften Idrætsanlæg
4
-
1
436208 1 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Vejgaard B (L3/951) HB / AIF (L2/941) Vejgaard Gl. Stadion
3
-
4
465432
2 on
05-10 2022
Kl. 17:30
Grenaa IF (C) Randers Q (L1/941) HSM Arena Grenå
1
-
4
465428 2 to
06-10 2022
Kl. 17:30
HB / AIF (L2/941) AaB (L1/941) Hadsund Stadion
Hjemmehold taberdømt
465429
2 to
06-10 2022
Kl. 17:30
MorsØ FC (L2/951) FC Thy Piger (L1/931) Morsø Multipark
3
-
1
465431
2 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Lemvig GF (L1/941) Viborg Q (L1/932) Lemvig Stadion
3
-
1
465435 2 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Askov/Malt UI (L2/944) Varde IF (L2/932) Askov Stadion
0
-
1
465436
2 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Haderslev FK (L2/944) Fredericia KF (L1/942) Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
4
465437
2 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Vejle B (L2/952) Vinding SF (L2/953) VB Parken
2
-
3
465438
2 to
06-10 2022
Kl. 18:00
Ry Fodbold (L2/942) Kolding IF (L1/942) Ry Fodbold Kunstgræsbane
0
-
8
465433
2 ti
11-10 2022
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q (L1/942) IF Lyseng (L1/933) Søholt Idrætsanlæg
3
-
2
465434
2 to
13-10 2022
Kl. 17:30
Lystrup IF (L2/942) FC Horsens (L1/942) Lystrup Idrætsanlæg
1
-
3
465427
2 to
27-10 2022
Kl. 17:30
Vodskov/Grindsted-Uggerhalne (L2/951) Fortuna Hjørring (L1/941) Luksusbaby Kunst (Vodskov)
0
-
6
465430 2 to
27-10 2022
Kl. 17:45
Tjæreborg IF (L3/967) Skjern GF (L1/941) Synshallen Arena, kunstgræs
0
-
2
608824
3 on
09-11 2022
Kl. 18:30
MorsØ FC (L2/951) Vildbjerg SF (L1/941) Morsø Multipark
1
-
8
608823
3
13-11 2022
Kl. 12:00
Søften GF (L2/952) AaB (L1/941) Norring Stadion
0
-
20
608825
3
13-11 2022
Kl. 14:00
Vinding SF (L2/953) FC Horsens (L1/942) Vinding Kunstgræsbane
0
-
6
608827 3
13-11 2022
Kl. 14:00
Varde IF (L2/932) Fredericia KF (L1/942) Vestjysk Bank Stadion (Varde)
0
-
3
608822 3
05-02 2023
Kl. 14:30
Randers Q (L1/941) Fortuna Hjørring (L1/941) Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
608826 3
25-02 2023
Kl. 11:00
Kolding IF (L1/942) Silkeborg IF Q (L1/942) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
317893 4 to
13-04 2023
Kl. 19:00
Skjern GF (L1/941) Vinder kamp 608826 Kolding IF - Silkeborg IF Q Skjern Idrætspark
317894 4 to
13-04 2023
Kl. 19:00
AaB (L1/941) Vinder kamp 608822 Randers Q - Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
317895 4 to
13-04 2023
Kl. 19:00
FC Horsens (L1/942) Lemvig GF (L1/941) Designa Kunstgræs 2
317896 4 to
13-04 2023
Kl. 19:00
Fredericia KF (L1/942) Vildbjerg SF (L1/941) Fredericia Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelse her.

Log ind