MENU

U10 Drenge C (13) 5M - Weekend/Efterår 2022, Pulje 121 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-08 2022
Spillested:
Vester Hassing Stadion Bane 6 Halsvej 199 B 9310 Vodskov
421689 Kl. 11:00 VHG/GS Vadum IF Bane 6
421694 Kl. 11:00 Oversidder Nørresundby FB Bane 7
421695 Kl. 11:40 Nørresundby FB VHG/GS Bane 6
421696 Kl. 11:40 Vadum IF Oversidder Bane 7
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Steka Bolig Park (Aal. Freja)) Bane 3 C Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
421697 Kl. 10:00 Aalborg Freja AaB Bane 3 C
421698 Kl. 10:00 Aalborg Chang Aalborg KFUM Bane 2 B
421699 Kl. 10:40 Aalborg KFUM Aalborg Freja Bane 3 C
421700 Kl. 10:40 AaB Aalborg Chang Bane 2 B
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Vester Hassing Stadion Halsvej 199 B 9310 Vodskov
421703 Kl. 10:40 Aalborg KFUM VHG/GS
422026 Kl. 10:40 AaB Oversidder
421701 Kl. 11:20 VHG/GS AaB
421702 Kl. 11:20 Oversidder Aalborg KFUM
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby) Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
422027 Kl. 10:00 Aalborg Freja Vadum IF
422031 Kl. 10:00 Aalborg Chang Nørresundby FB
422032 Kl. 10:40 Nørresundby FB Aalborg Freja
422033 Kl. 10:40 Vadum IF Aalborg Chang
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Chang's Baner Bane 13 Provstejorden 15 9000 Aalborg
422038 Kl. 10:00 VHG/GS Aalborg Freja Bane 13
422039 Kl. 10:00 Oversidder Aalborg Chang Bane 14
422040 Kl. 10:40 Aalborg Chang VHG/GS Bane 13
422041 Kl. 10:40 Aalborg Freja Oversidder Bane 14
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nordjyske Bank Arena (KFUM) 5-mands (bag volden) Under Lien 60 9000 Aalborg
422034 Kl. 10:00 Vadum IF AaB 5-mands (bag volden)
422035 Kl. 10:00 Nørresundby FB Aalborg KFUM 5-mands (bag volden)
422036 Kl. 10:40 Aalborg KFUM Vadum IF 5-mands (bag volden)
422037 Kl. 10:40 AaB Nørresundby FB 5-mands (bag volden)
Arrangør:
AaB
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
AaB's Anlæg Bane 16, 5-mands Hornevej 2 9220 Aalborg Øst
422046 Kl. 10:00 Aalborg Freja Aalborg Chang Bane 16, 5-mands
422047 Kl. 10:00 AaB Aalborg KFUM Bane 17, 5-mands
422048 Kl. 10:40 Aalborg KFUM Aalborg Freja Bane 16, 5-mands
422049 Kl. 10:40 Aalborg Chang AaB Bane 17, 5-mands
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby) Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
422042 Kl. 10:00 VHG/GS Oversidder
422043 Kl. 10:00 Vadum IF Nørresundby FB
422044 Kl. 10:40 Nørresundby FB VHG/GS
422045 Kl. 10:40 Oversidder Vadum IF
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Baneanlæg Lerumbakken (Nørresundby) Lerumbakken 11 9400 Nørresundby
422050 Kl. 10:00 AaB Oversidder
422051 Kl. 10:00 Aalborg KFUM Nørresundby FB
422052 Kl. 10:40 Nørresundby FB AaB
422053 Kl. 10:40 Oversidder Aalborg KFUM
Arrangør:
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Vadum Hallen Bane 3-4 (Stadion) Søndermarken 20 9430 Vadum
422054 Kl. 10:00 VHG/GS Aalborg Freja Bane 3-4 (Stadion)
422055 Kl. 10:00 Vadum IF Aalborg Chang Bane 3-4 (Stadion)
422056 Kl. 10:40 Aalborg Chang VHG/GS Bane 3-4 (Stadion)
422057 Kl. 10:40 Aalborg Freja Vadum IF Bane 3-4 (Stadion)
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Vester Hassing Stadion Halsvej 199 B 9310 Vodskov
422058 Kl. 10:30 AaB VHG/GS
422059 Kl. 10:30 Aalborg KFUM Vadum IF
423103 Kl. 11:10 VHG/GS Aalborg KFUM
423104 Kl. 11:10 Vadum IF AaB
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Steka Bolig Park (Aal. Freja)) Vestre Fjordvej 15 9000 Aalborg
423105 Kl. 10:00 Aalborg Freja Oversidder
423106 Kl. 10:00 Nørresundby FB Aalborg Chang
423107 Kl. 10:40 Aalborg Chang Oversidder
415732 Kl. 10:40 Nørresundby FB Aalborg Freja
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind