MENU

U10 Drenge A2 (13) 5M - Weekend/Efterår 2022, Pulje 110 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-08 2022
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) bane 11 Stadionvej 2 9990 Skagen
412713 Kl. 12:00 Skagen IK Skibsby-Højene IF bane 11
412714 Kl. 12:40 Lundergård IU Frederikshavn fI bane 10
412715 Kl. 13:20 Frederikshavn fI Skagen IK bane 10
412716 Kl. 13:20 Skibsby-Højene IF Lundergård IU bane 11
Arrangør:
søndag den. 21-08 2022
Spillested:
Aabybro Idrætscenter Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
412709 Kl. 10:00 Aabybro IF (1) Bagterp IF
412710 Kl. 10:00 Hjallerup IF Bangsbo Freja
412711 Kl. 10:40 Bangsbo Freja Aabybro IF (1)
412712 Kl. 10:40 Bagterp IF Hjallerup IF
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Hjallerup Stadion / Klubhus Bane 8 (3M) Idræts Alle 1 9320 Hjallerup
412717 Kl. 10:00 Aabybro IF (1) Skibsby-Højene IF Bane 8 (3M)
412743 Kl. 10:00 Hjallerup IF Frederikshavn fI Bane 9 (3M)
412744 Kl. 10:40 Frederikshavn fI Aabybro IF (1) Bane 8 (3M)
412745 Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Hjallerup IF Bane 9 (3M)
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Bangsbo Frejas anlæg Gl. Grus - 5 mand Vrangbækvej 115 9900 Frederikshavn
412746 Kl. 10:00 Skagen IK Bagterp IF Gl. Grus - 5 mand
412747 Kl. 10:00 Lundergård IU Bangsbo Freja Gl. Grus - 5 mand
412748 Kl. 10:40 Bangsbo Freja Skagen IK Gl. Grus - 5 mand
412749 Kl. 10:40 Bagterp IF Lundergård IU Gl. Grus - 5 mand
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn) Fodboldvej 7 9900 Frederikshavn
412750 Kl. 10:00 Bagterp IF Skibsby-Højene IF
412751 Kl. 10:00 Bangsbo Freja Frederikshavn fI
412752 Kl. 10:40 Frederikshavn fI Bagterp IF
412753 Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Bangsbo Freja
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Lundergårdhallen Bodøvej 13 9800 Hjørring
412754 Kl. 10:00 Aabybro IF (1) Skagen IK
412755 Kl. 10:00 Hjallerup IF Lundergård IU
412756 Kl. 10:40 Lundergård IU Aabybro IF (1)
412757 Kl. 10:40 Skagen IK Hjallerup IF
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hjallerup Stadion / Klubhus Bane 8 (3M) Idræts Alle 1 9320 Hjallerup
412758 Kl. 10:00 Aabybro IF (1) Hjallerup IF Bane 8 (3M)
412759 Kl. 10:00 Bagterp IF Bangsbo Freja Bane 9 (3M)
412760 Kl. 10:40 Bangsbo Freja Aabybro IF (1) Bane 8 (3M)
412761 Kl. 10:40 Hjallerup IF Bagterp IF Bane 9 (3M)
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Højene Hallen 54 Vellingshøjvej 380 9800 Hjørring
412762 Kl. 10:00 Skagen IK Lundergård IU 54
412763 Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI 52
412764 Kl. 10:40 Frederikshavn fI Skagen IK 52
412765 Kl. 10:40 Lundergård IU Skibsby-Højene IF 54
Arrangør:
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Bagterp Idrætsanlæg Bane 52 Fuglsigvej 52 9800 Hjørring
412790 Kl. 10:00 Aabybro IF (1) Skagen IK Bane 52
412791 Kl. 10:00 Bagterp IF Lundergård IU Bane 53
412792 Kl. 10:40 Lundergård IU Aabybro IF (1)
412793 Kl. 10:40 Skagen IK Bagterp IF
Arrangør:
søndag den. 02-10 2022
Spillested:
Bangsbo Frejas anlæg Gl. Grus - 5 mand Vrangbækvej 115 9900 Frederikshavn
412766 Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Hjallerup IF Gl. Grus - 5 mand
412767 Kl. 10:00 Frederikshavn fI Bangsbo Freja Gl. Grus - 5 mand
412788 Kl. 10:40 Bangsbo Freja Skibsby-Højene IF Gl. Grus - 5 mand
412789 Kl. 10:40 Hjallerup IF Frederikshavn fI Gl. Grus - 5 mand
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Aabybro Idrætscenter 1 Viaduktvej 28B 9440 Aabybro
412794 Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Aabybro IF (1) 1
412795 Kl. 10:00 Frederikshavn fI Bagterp IF 1
412796 Kl. 10:40 Aabybro IF (1) Frederikshavn fI 1
412797 Kl. 10:40 Bagterp IF Skibsby-Højene IF 1
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) Stadionvej 2 9990 Skagen
412798 Kl. 10:00 Skagen IK Hjallerup IF
412799 Kl. 10:00 Bangsbo Freja Lundergård IU
412800 Kl. 10:40 Lundergård IU Hjallerup IF
412801 Kl. 10:40 Bangsbo Freja Skagen IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind