MENU

U12 Drenge C (11) 8M - Efterår 2022, Pulje 64 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
458681
13-08 2022
Kl. 10:00
Hirtshals B Skagen IK (2) Schlie Arena
458684
13-08 2022
Kl. 10:00
Bagterp IF (1) Tårs/Ugilt IF Bagterp Idrætsanlæg
458686
14-08 2022
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Højene Hallen
458954 to
18-08 2022
Kl. 18:00
Tårs/Ugilt IF Skibsby-Højene IF SCO Park (Tårs)
458998
20-08 2022
Kl. 10:00
Skagen IK (2) Bagterp IF (1) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
458688
21-08 2022
Kl. 13:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Hirtshals B Nordjyske Bank Arena Strandby
459016
27-08 2022
Kl. 10:00
Hirtshals B
!
NB: Hirtshals B er taberdømt
Skibsby-Højene IF Schlie Arena
460774
27-08 2022
Kl. 10:00
Skagen IK (2) Tårs/Ugilt IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
459063
27-08 2022
Kl. 13:00
Bagterp IF (1) Strandby-Elling-Nielstrup IF Bagterp Idrætsanlæg
460775
03-09 2022
Kl. 10:00
Hirtshals B Tårs/Ugilt IF Schlie Arena
460777
04-09 2022
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Bagterp IF (1) Højene Hallen
460776
04-09 2022
Kl. 13:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Skagen IK (2) Nordjyske Bank Arena Strandby
460778 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Bagterp IF (1) Hirtshals B Bagterp Idrætsanlæg
460780 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Skagen IK (2) Skibsby-Højene IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
460779 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Tårs/Ugilt IF Strandby-Elling-Nielstrup IF SCO Park (Tårs)
460783
10-09 2022
Kl. 11:15
Skagen IK (2) Hirtshals B
!
NB: Hirtshals B er taberdømt
Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
460781
10-09 2022
Kl. 12:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby
460782 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Tårs/Ugilt IF Bagterp IF (1) SCO Park (Tårs)
460784
17-09 2022
Kl. 10:00
Hirtshals B Strandby-Elling-Nielstrup IF Schlie Arena
460785
18-09 2022
Kl. 10:00
Bagterp IF (1) Skagen IK (2) Bagterp Idrætsanlæg
460786
18-09 2022
Kl. 13:00
Skibsby-Højene IF Tårs/Ugilt IF Højene Hallen
460788 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Tårs/Ugilt IF Skagen IK (2) SCO Park (Tårs)
460787
24-09 2022
Kl. 13:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF Bagterp IF (1) Nordjyske Bank Arena Strandby
460789
25-09 2022
Kl. 12:30
Skibsby-Højene IF Hirtshals B
!
NB: Hirtshals B er taberdømt
Højene Hallen
460791 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Tårs/Ugilt IF Hirtshals B SCO Park (Tårs)
460790
01-10 2022
Kl. 10:00
Bagterp IF (1) Skibsby-Højene IF Bagterp Idrætsanlæg
460792
02-10 2022
Kl. 10:00
Skagen IK (2) Strandby-Elling-Nielstrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
460793
08-10 2022
Kl. 10:00
Hirtshals B Bagterp IF (1) Schlie Arena
460795
08-10 2022
Kl. 12:00
Skibsby-Højene IF Skagen IK (2) Højene Hallen
460794
08-10 2022
Kl. 13:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Tårs/Ugilt IF Nordjyske Bank Arena Strandby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind