MENU

U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022, Pulje 615 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
810928
13-08 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Aarslev BK Dalby Sportsplads
3
-
2
810930
13-08 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Vinding SF Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
5
810929
14-08 2022
Kl. 11:00
SGI/SSK Jelling fS Guldager Idrætscenter
1
-
2
810927
ti
16-08 2022
Kl. 18:00
FC Sydvest Esbjerg fB Bredebro Idrætscenter
3
-
2
810931
20-08 2022
Kl. 15:00
Aarslev BK FC Sydvest Netplan Arena
1
-
1
810933
20-08 2022
Kl. 15:00
Esbjerg fB Tarup/Paarup IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
6
-
3
810934
21-08 2022
Kl. 11:30
Jelling fS Kerteminde BK Jelling Stadion (Kunstgræs)
8
-
2
810938
27-08 2022
Kl. 09:30
Vinding SF Esbjerg fB Vinding Kunstgræsbane
3
-
1
810936
27-08 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Aarslev BK Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
0
810937
27-08 2022
Kl. 11:00
SGI/SSK Kerteminde BK Guldager Idrætscenter
0
-
2
810935
ti
30-08 2022
Kl. 18:00
FC Sydvest Jelling fS Tønder Sport- og FritidsCenter
3
-
3
811121
on
31-08 2022
Kl. 18:00
SGI/SSK Vinding SF Guldager Idrætscenter
0
-
0
810939
03-09 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK FC Sydvest ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
2
810940
03-09 2022
Kl. 15:00
Aarslev BK Vinding SF Netplan Arena
6
-
1
810941
03-09 2022
Kl. 16:00
Esbjerg fB SGI/SSK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
2
-
1
810942
04-09 2022
Kl. 13:00
Jelling fS Tarup/Paarup IF Jelling Stadion (Kunstgræs)
4
-
2
810944
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Esbjerg fB Aarslev BK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3
-
2
810946
17-09 2022
Kl. 10:00
Vinding SF Jelling fS Vinding Stadion
4
-
2
810945
17-09 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Kerteminde BK Tarup/P. IF - Kunststofbane
2
-
1
810943
17-09 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest SGI/SSK Klosterhallen
1
-
3
811111
24-09 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Vinding SF ALBANI Kerteminde Stadion
5
-
1
810948
24-09 2022
Kl. 12:00
SGI/SSK Aarslev BK Guldager Idrætscenter
4
-
0
810947
24-09 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest Tarup/Paarup IF Marskhallen
8
-
0
811110
25-09 2022
Kl. 11:00
Jelling fS Esbjerg fB Gorms Hallen
1
-
1
811113
01-10 2022
Kl. 13:00
Aarslev BK Jelling fS Netplan Arena
3
-
4
811115
01-10 2022
Kl. 13:00
Esbjerg fB Kerteminde BK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
5
-
2
811114
01-10 2022
Kl. 15:15
Tarup/Paarup IF SGI/SSK Tarup/P. IF - Kunststofbane
0
-
1
811112 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
Vinding SF FC Sydvest Vinding Stadion
811117
08-10 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK Kerteminde BK Netplan Arena
811119
08-10 2022
Kl. 12:00
Vinding SF Tarup/Paarup IF Vinding Stadion
811118
09-10 2022
Kl. 13:00
Jelling fS SGI/SSK Jelling Stadion (Kunstgræs)
811116
09-10 2022
Kl. 16:00
Esbjerg fB FC Sydvest Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
811122
15-10 2022
Kl. 10:45
Tarup/Paarup IF Esbjerg fB Tarup/P. IF - Kunststofbane
811123
15-10 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Jelling fS ALBANI Kerteminde Stadion
811120
22-10 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest Aarslev BK Bredebro Idrætscenter
811144
29-10 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK Tarup/Paarup IF Netplan Arena
811155
29-10 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK SGI/SSK ALBANI Kerteminde Stadion
811156
30-10 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB Vinding SF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
811124
30-10 2022
Kl. 13:00
Jelling fS FC Sydvest Jelling Stadion (Kunstgræs)
811158
05-11 2022
Kl. 12:30
Vinding SF Aarslev BK Vinding Kunstgræsbane
811157
05-11 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest Kerteminde BK Klosterhallen
811160
05-11 2022
Kl. 15:15
Tarup/Paarup IF Jelling fS Tarup/P. IF - Kunststofbane
811159
06-11 2022
Kl. 12:00
SGI/SSK Esbjerg fB Guldager IC Kunstgræbane
810932
12-11 2022
Kl. 10:30
Vinding SF SGI/SSK Vinding Kunstgræsbane
811161 ti
15-11 2022
Kl. 18:00
SGI/SSK FC Sydvest Guldager IC Kunstgræbane
811164 on
16-11 2022
Kl. 18:00
Jelling fS Vinding SF Jelling Stadion (Kunstgræs)
811163
19-11 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Tarup/Paarup IF ALBANI Kerteminde Stadion
811162
19-11 2022
Kl. 15:00
Aarslev BK Esbjerg fB Netplan Arena
811166
26-11 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK SGI/SSK Netplan Arena
811165
26-11 2022
Kl. 11:30
Tarup/Paarup IF FC Sydvest Tarup/P. IF - Kunststofbane
811167
26-11 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB Jelling fS Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
811168
26-11 2022
Kl. 12:30
Vinding SF Kerteminde BK Vinding Kunstgræsbane
811172
03-12 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Esbjerg fB ALBANI Kerteminde Stadion
811171
03-12 2022
Kl. 12:15
SGI/SSK Tarup/Paarup IF Guldager IC Kunstgræbane
811169
03-12 2022
Kl. 13:00
FC Sydvest Vinding SF Bredebro Idrætscenter
811170
03-12 2022
Kl. 13:00
Jelling fS Aarslev BK Jelling Stadion (Kunstgræs)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U14 her

Log ind