MENU

U15 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2022, Pulje 517 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
790465
13-08 2022
Kl. 10:00
Christiansfeld IF Varde IF Cuben
0
-
3
790464
13-08 2022
Kl. 13:00
Haderslev FK Otterup Bold- og Idrætsklub Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
1
790466
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Rødekro IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
3
-
2
790467
20-08 2022
Kl. 11:00
Varde IF Haderslev FK Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
3
790468
20-08 2022
Kl. 12:00
Bramming B Christiansfeld IF Skjern Bank Arena, Bramming
2
-
1
790469
ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Otterup Bold- og Idrætsklub FC Horsens Intersport Arena Otterup
1
-
1
790471
27-08 2022
Kl. 10:00
Christiansfeld IF Esbjerg fB Cuben
4
-
2
790470
27-08 2022
Kl. 11:00
Rødekro IF Otterup Bold- og Idrætsklub Fladhøj Idrætscenter
1
-
1
790472
27-08 2022
Kl. 13:00
Haderslev FK FC Horsens Banerne ved Haderslev Idrætscenter
1
-
1
790462
on
31-08 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Bramming B Rødekro Kunstgræsbane
5
-
1
790477
04-09 2022
Kl. 10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Christiansfeld IF Intersport Arena Otterup
2
-
1
790475
04-09 2022
Kl. 12:00
Esbjerg fB Varde IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
1
-
1
790476
04-09 2022
Kl. 12:00
Bramming B Haderslev FK Skjern Bank Arena, Bramming
0
-
3
790474
11-09 2022
Kl. 12:00
FC Horsens Rødekro IF Designa Arena
2
-
0
790479
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Bramming B Esbjerg fB Skjern Bank Arena, Bramming
0
-
1
790480
17-09 2022
Kl. 10:00
Christiansfeld IF FC Horsens Cuben
0
-
2
790481
17-09 2022
Kl. 11:00
Varde IF Otterup Bold- og Idrætsklub Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
0
790478
on
21-09 2022
Kl. 19:00
Rødekro IF Haderslev FK Rødekro Kunstgræsbane
1
-
1
790482
24-09 2022
Kl. 11:00
Rødekro IF Christiansfeld IF Rødekro Kunstgræsbane
3
-
0
790484
24-09 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Bramming B Intersport Arena Otterup
1
-
3
790485
24-09 2022
Kl. 13:00
FC Horsens Varde IF Designa Kunstgræs 1
1
-
3
790483
24-09 2022
Kl. 13:00
Haderslev FK Esbjerg fB Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
2
790489
fr
30-09 2022
Kl. 18:00
Bramming B FC Horsens Skjern Bank Arena, Bramming
0
-
1
790488
01-10 2022
Kl. 10:00
Christiansfeld IF Haderslev FK Cuben
2
-
1
790486
01-10 2022
Kl. 11:00
Varde IF Rødekro IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
2
-
2
790487
01-10 2022
Kl. 11:00
Esbjerg fB Otterup Bold- og Idrætsklub Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
4
-
1
790491
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB FC Horsens Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 7)
1
-
1
790493
08-10 2022
Kl. 11:00
Varde IF Christiansfeld IF Vestjysk Bank Stadion (Varde)
4
-
1
790492
08-10 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Haderslev FK Intersport Arena Otterup
0
-
3
790490
08-10 2022
Kl. 14:00
Bramming B Rødekro IF Skjern Bank Arena, Bramming
1
-
1
790496
ti
11-10 2022
Kl. 17:30
Christiansfeld IF Bramming B Cuben
1
-
1
790495
ti
11-10 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK Varde IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
2
-
1
790494
on
12-10 2022
Kl. 18:00
Rødekro IF Esbjerg fB Rødekro Kunstgræsbane
1
-
3
790497
15-10 2022
Kl. 12:00
FC Horsens Otterup Bold- og Idrætsklub Designa Kunstgræs 1
3
-
0
790463
23-10 2022
Kl. 13:00
FC Horsens Esbjerg fB Designa Arena
3
-
0
790501
29-10 2022
Kl. 10:30
Bramming B Varde IF Skjern Bank Arena, Bramming
4
-
2
790498
29-10 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Rødekro IF Intersport Arena Otterup
1
-
2
790499
29-10 2022
Kl. 16:00
Esbjerg fB Christiansfeld IF Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
4
-
0
790500
30-10 2022
Kl. 15:00
FC Horsens Haderslev FK Designa Kunstgræs 1
1
-
2
790505
05-11 2022
Kl. 10:00
Christiansfeld IF Otterup Bold- og Idrætsklub Cuben
0
-
2
790502
05-11 2022
Kl. 11:00
Rødekro IF FC Horsens Rødekro Kunstgræsbane
2
-
2
790503
05-11 2022
Kl. 11:00
Varde IF Esbjerg fB Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
2
-
1
790504
06-11 2022
Kl. 12:30
Haderslev FK Bramming B Haderslev Kunstgræsbane
2
-
3
790473
12-11 2022
Kl. 11:00
Varde IF Bramming B Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
0
-
2
790507
fr
18-11 2022
Kl. 19:00
Esbjerg fB Bramming B Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
1
-
1
790508
19-11 2022
Kl. 13:00
FC Horsens Christiansfeld IF Designa Kunstgræs 1
3
-
1
790506
19-11 2022
Kl. 14:45
Haderslev FK Rødekro IF Haderslev Kunstgræsbane
2
-
1
790509
20-11 2022
Kl. 13:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Varde IF Intersport Arena Otterup
1
-
1
790510
26-11 2022
Kl. 10:00
Christiansfeld IF Rødekro IF Cuben
0
-
3
790513
26-11 2022
Kl. 11:00
Varde IF FC Horsens Frøstruphave Efterskole Kunstgræs
1
-
2
790512
26-11 2022
Kl. 12:00
Bramming B Otterup Bold- og Idrætsklub Skjern Bank Arena, Bramming
4
-
0
790511
26-11 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB Haderslev FK Esbjerg Kunstgræsbane (Bane 5)
4
-
0
790516
03-12 2022
Kl. 10:30
Haderslev FK Christiansfeld IF Haderslev Kunstgræsbane
790514
03-12 2022
Kl. 11:00
Rødekro IF Varde IF Rødekro Kunstgræsbane
790515
03-12 2022
Kl. 12:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Esbjerg fB Intersport Arena Otterup
790517
03-12 2022
Kl. 15:00
FC Horsens Bramming B Designa Kunstgræs 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U15 her

Log ind