U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022, Pulje 481 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
789548
13-08 2022
13:00 Frederikshavn fI BTI/SIF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
HHT
13. aug 2022
13:00
Frederikshavn fI
BTI/SIF
HHT
789547
14-08 2022
12:00 Skibsby-Højene IF Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Højene Hallen
1
-
4
14. aug 2022
12:00
Skibsby-Højene IF
1
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
4
789546
on17-08 2022
18:30 Team Østvendsyssel Oversidder Hjallerup Stadion / Klubhus
17. aug 2022
18:30
Team Østvendsyssel
Oversidder
789550
20-08 2022
14:00 Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Frederikshavn fI Vrå Stadion
UHT
20. aug 2022
14:00
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
Frederikshavn fI
UHT
789551
20-08 2022
16:00 Oversidder Skibsby-Højene IF
20. aug 2022
16:00
Oversidder
Skibsby-Højene IF
789549
21-08 2022
11:00 BTI/SIF Team Østvendsyssel Bindslev Stadion
2
-
7
21. aug 2022
11:00
BTI/SIF
2
Team Østvendsyssel
7
789552
27-08 2022
13:00 Team Østvendsyssel Frederikshavn fI Hjallerup Stadion / Klubhus
UHT
27. aug 2022
13:00
Team Østvendsyssel
Frederikshavn fI
UHT
789554
28-08 2022
13:00 Oversidder Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
28. aug 2022
13:00
Oversidder
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
789553
28-08 2022
15:30 Skibsby-Højene IF BTI/SIF Højene Hallen
HHT
28. aug 2022
15:30
Skibsby-Højene IF
BTI/SIF
HHT
789556
ti06-09 2022
18:00 BTI/SIF Oversidder Sparekassen Danmark Arena, Sindal
06. sep 2022
18:00
BTI/SIF
Oversidder
789577
to08-09 2022
18:00 Frederikshavn fI Skibsby-Højene IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
HHT
08. sep 2022
18:00
Frederikshavn fI
Skibsby-Højene IF
HHT
789580
fr09-09 2022
18:15 Oversidder Frederikshavn fI
09. sep 2022
18:15
Oversidder
Frederikshavn fI
789579
10-09 2022
14:00 Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF BTI/SIF Skallerup Hallen
5
-
3
10. sep 2022
14:00
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
5
BTI/SIF
3
789578
10-09 2022
15:30 Skibsby-Højene IF Team Østvendsyssel Højene Hallen
0
-
5
10. sep 2022
15:30
Skibsby-Højene IF
0
Team Østvendsyssel
5
789555
on14-09 2022
18:00 Team Østvendsyssel Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
7
-
4
14. sep 2022
18:00
Team Østvendsyssel
7
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
4
789581
17-09 2022
11:30 Oversidder Team Østvendsyssel
17. sep 2022
11:30
Oversidder
Team Østvendsyssel
789582
17-09 2022
13:30 Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Skibsby-Højene IF Vrå Stadion
3
-
1
17. sep 2022
13:30
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
3
Skibsby-Højene IF
1
789583
18-09 2022
11:00 BTI/SIF Frederikshavn fI Sparekassen Danmark Arena, Sindal
HHT
18. sep 2022
11:00
BTI/SIF
Frederikshavn fI
HHT
789585
24-09 2022
12:00 Frederikshavn fI Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
2
-
1
24. sep 2022
12:00
Frederikshavn fI
2
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
1
789586
25-09 2022
16:00 Skibsby-Højene IF Oversidder Højene Hallen
25. sep 2022
16:00
Skibsby-Højene IF
Oversidder
789584
on28-09 2022
18:00 Team Østvendsyssel BTI/SIF Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
8
-
4
28. sep 2022
18:00
Team Østvendsyssel
8
BTI/SIF
4
789587
01-10 2022
13:00 Frederikshavn fI Team Østvendsyssel M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
4
-
2
01. okt 2022
13:00
Frederikshavn fI
4
Team Østvendsyssel
2
789589
01-10 2022
14:00 Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Oversidder Skallerup Hallen
01. okt 2022
14:00
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
Oversidder
789588
02-10 2022
12:00 BTI/SIF Skibsby-Højene IF Bindslev Stadion
4
-
1
02. okt 2022
12:00
BTI/SIF
4
Skibsby-Højene IF
1
789590
to06-10 2022
18:00 Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Team Østvendsyssel Vrå Kunstgræsbane
1
-
1
06. okt 2022
18:00
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
1
Team Østvendsyssel
1
789592
to06-10 2022
18:00 Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI Højene Hallen
0
-
5
06. okt 2022
18:00
Skibsby-Højene IF
0
Frederikshavn fI
5
789591
08-10 2022
14:00 Oversidder BTI/SIF
08. okt 2022
14:00
Oversidder
BTI/SIF
789593
on12-10 2022
18:00 Team Østvendsyssel Skibsby-Højene IF Sparekassen Danmark Park, Dronninglund, Kunstgræs
8
-
0
12. okt 2022
18:00
Team Østvendsyssel
8
Skibsby-Højene IF
0
789594
to13-10 2022
18:00 BTI/SIF Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF Sparekassen Danmark Arena, Sindal
4
-
5
13. okt 2022
18:00
BTI/SIF
4
Vraa/Børglum IF / Skallerup-Vennebjerg IF
5
789595
15-10 2022
13:00 Frederikshavn fI Oversidder M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
15. okt 2022
13:00
Frederikshavn fI
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se rækkebeskrivelser her

Se ombrydningen for U16 her

Log ind