MENU

Kvindeserie Vest - Efterår 2022, Pulje 251 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
251754
07-08 2022
Kl. 13:00
MorsØ FC Kolind/Perstrup IF Morsø Multipark
Udehold taberdømt
251758
13-08 2022
Kl. 15:30
Team Viborg Vejgaard B Liseborgcentret
3
-
2
251756
14-08 2022
Kl. 13:00
Aalborg Freja Romalt IF Frejaparken
1
-
5
251757
14-08 2022
Kl. 15:30
ASA, Aarhus MorsØ FC Koncenton Park (ASA)
3
-
6
251759
14-08 2022
Kl. 16:00
Kolind/Perstrup IF Gug B KPI's Klubhus
1
-
2
251760
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Romalt IF Kolind/Perstrup IF RMS Park Romalt
4
-
1
251761
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
Vejgaard B Aalborg Freja Spar Nord Arena (Vejgaard B)
4
-
0
251762
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
MorsØ FC Gug B Morsø Multipark
2
-
4
251767
20-08 2022
Kl. 13:45
Kolind/Perstrup IF Vejgaard B KPI's Klubhus
Hjemmehold taberdømt
251766
21-08 2022
Kl. 15:00
Team Viborg MorsØ FC Liseborgcentret
2
-
0
251765
21-08 2022
Kl. 16:00
Aalborg Freja ASA, Aarhus Frejaparken
2
-
0
251752
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Romalt IF Team Viborg RMS Park Romalt
1
-
0
251768
27-08 2022
Kl. 13:00
Romalt IF MorsØ FC RMS Park Romalt
9
-
1
251770
28-08 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Gug B Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
1
251771
28-08 2022
Kl. 14:00
ASA, Aarhus Kolind/Perstrup IF Koncenton Park (ASA)
5
-
0
251769
28-08 2022
Kl. 17:00
Team Viborg Aalborg Freja Liseborgcentret
7
-
2
251753
on
31-08 2022
Kl. 18:45
Gug B Aalborg Freja Skjøtt Arena (Gug B)
5
-
0
251772
03-09 2022
Kl. 13:00
Romalt IF Vejgaard B RMS Park Romalt
0
-
3
251775
03-09 2022
Kl. 13:30
Gug B ASA, Aarhus Kunstgræsbane Gug Boldklub
0
-
1
251774
03-09 2022
Kl. 13:45
Kolind/Perstrup IF Team Viborg KPI's Klubhus
Hjemmehold taberdømt
251773
04-09 2022
Kl. 13:00
MorsØ FC Aalborg Freja Morsø Multipark
5
-
3
251764
ti
06-09 2022
Kl. 18:45
Gug B Romalt IF Skjøtt Arena (Gug B)
5
-
7
251763
ti
06-09 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Team Viborg Koncenton Park (ASA)
2
-
2
251778
10-09 2022
Kl. 12:00
Vejgaard B MorsØ FC Spar Nord Arena (Vejgaard B)
1
-
2
251777
10-09 2022
Kl. 16:00
Aalborg Freja Kolind/Perstrup IF Frejaparken
Udehold taberdømt
251779
11-09 2022
Kl. 15:30
Team Viborg Gug B Liseborgcentret
2
-
2
251781
17-09 2022
Kl. 11:00
Aalborg Freja Gug B Frejaparken
1
-
3
251780
18-09 2022
Kl. 13:30
Team Viborg Romalt IF Kunstgræs Liseborg
3
-
0
251782
18-09 2022
Kl. 13:30
MorsØ FC Kolind/Perstrup IF Morsø Multipark
Udehold taberdømt
251783
18-09 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B ASA, Aarhus Spar Nord Arena (Vejgaard B)
2
-
1
251817
24-09 2022
Kl. 13:00
Romalt IF Aalborg Freja RMS Park Romalt
5
-
2
251819
24-09 2022
Kl. 14:00
Vejgaard B Team Viborg Spar Nord Arena (Vejgaard B)
0
-
3
251820
24-09 2022
Kl. 15:00
Gug B Kolind/Perstrup IF Skjøtt Arena (Gug B)
Udehold taberdømt
251818
25-09 2022
Kl. 13:00
MorsØ FC ASA, Aarhus Morsø Multipark
2
-
3
251776
on
28-09 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Romalt IF tst Kunstgræsbane
0
-
0
251852
01-10 2022
Kl. 11:00
Aalborg Freja Vejgaard B Frejaparken
1
-
4
251821
01-10 2022
Kl. 13:45
Kolind/Perstrup IF Romalt IF KPI's Klubhus
Hjemmehold taberdømt
251853
01-10 2022
Kl. 14:30
Gug B MorsØ FC Kunstgræsbane Gug Boldklub
2
-
2
251854
02-10 2022
Kl. 15:30
Team Viborg ASA, Aarhus Kunstgræs Liseborg
3
-
0
251755 to
06-10 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Vejgaard B tst Kunstgræsbane
251858
08-10 2022
Kl. 11:00
Vejgaard B Kolind/Perstrup IF Spar Nord Arena (Vejgaard B)
Udehold taberdømt
251855
08-10 2022
Kl. 13:00
Romalt IF Gug B RMS Park Romalt
251856
08-10 2022
Kl. 15:30
ASA, Aarhus Aalborg Freja Koncenton Park (ASA)
251857
09-10 2022
Kl. 13:00
MorsØ FC Team Viborg Morsø Multipark
251861
15-10 2022
Kl. 10:30
Gug B Vejgaard B Kunstgræsbane Gug Boldklub
251860
15-10 2022
Kl. 11:00
Aalborg Freja Team Viborg Frejaparken
251862
15-10 2022
Kl. 13:45
Kolind/Perstrup IF ASA, Aarhus KPI's Klubhus
Hjemmehold taberdømt
251859
16-10 2022
Kl. 13:00
MorsØ FC Romalt IF Morsø Multipark
251863
22-10 2022
Kl. 11:00
Vejgaard B Romalt IF Spar Nord Arena (Vejgaard B)
251864
22-10 2022
Kl. 11:00
Aalborg Freja MorsØ FC Frejaparken
251865
23-10 2022
Kl. 15:30
Team Viborg Kolind/Perstrup IF Kunstgræs Liseborg
Udehold taberdømt
251866
23-10 2022
Kl. 15:30
ASA, Aarhus Gug B Koncenton Park (ASA)
251867
30-10 2022
Kl. 14:30
Romalt IF ASA, Aarhus RMS Park Romalt
251868
30-10 2022
Kl. 14:30
Kolind/Perstrup IF Aalborg Freja KPI's Klubhus
Hjemmehold taberdømt
251869
30-10 2022
Kl. 14:30
MorsØ FC Vejgaard B Morsø Multipark
251870
30-10 2022
Kl. 14:30
Gug B Team Viborg Skjøtt Arena (Gug B)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind