MENU

Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2022, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
707498
07-08 2022
Kl. 14:00
Hobro IK Vatanspor DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
3
-
3
707499
ti
09-08 2022
Kl. 19:15
Fuglebakken KFUM Aalborg Chang Højlyngen
0
-
0
707502
13-08 2022
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Fuglebakken KFUM Empire Stadium (Frederikshavn)
1
-
1
707500
13-08 2022
Kl. 13:00
Søften GF Vorup FB Søften Idrætsanlæg
0
-
5
707501
13-08 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang Hobro IK Chang's Baner
0
-
1
707505
ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Søften GF Højlyngen
5
-
0
715861
ti
16-08 2022
Kl. 19:15
Vatanspor Vorup FB Sødalskolen
0
-
1
707510
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Søften GF Aalborg Chang Søften Idrætsanlæg
2
-
1
707511
21-08 2022
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Hobro IK Empire Stadium (Frederikshavn)
0
-
2
707512
21-08 2022
Kl. 14:00
Vatanspor Fuglebakken KFUM Sødalskolen
0
-
0
707497
on
24-08 2022
Kl. 19:00
Randers Freja Søften GF Randers Stadion, kunstgræs
1
-
0
707513
27-08 2022
Kl. 12:00
Vorup FB Hobro IK XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1
-
0
707515
27-08 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Randers Freja Højlyngen
1
-
0
707516
28-08 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang Vatanspor Chang's Baner
3
-
1
707514
28-08 2022
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Søften GF Empire Stadium (Frederikshavn)
0
-
2
707506
on
31-08 2022
Kl. 19:15
Hobro IK Randers Freja DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
0
-
1
715845
to
01-09 2022
Kl. 19:00
Vorup FB Fuglebakken KFUM XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
5
-
3
715848
03-09 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Aalborg Chang Randers Stadion, kunstgræs
3
-
1
715846
04-09 2022
Kl. 13:30
Hobro IK Søften GF DS Arena (Hobro)
3
-
3
715847
04-09 2022
Kl. 14:00
Vatanspor Frederikshavn fI Sødalskolen
1
-
1
707509
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
Randers Freja Vorup FB Randers Stadion, kunstgræs
3
-
3
715849
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Aalborg Chang Vorup FB Chang's Baner
1
-
3
715852
10-09 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Frederikshavn fI Randers Stadion, kunstgræs
4
-
0
715851
10-09 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Hobro IK Højlyngen
1
-
1
715850
11-09 2022
Kl. 13:00
Søften GF Vatanspor Søften Idrætsanlæg
2
-
0
715854
17-09 2022
Kl. 11:00
Søften GF Randers Freja Søften Idrætsanlæg
3
-
6
715853
17-09 2022
Kl. 13:00
Frederikshavn fI Vorup FB Empire Stadium (Frederikshavn)
2
-
4
715856
17-09 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang Fuglebakken KFUM Chang's Baner
2
-
2
715855
18-09 2022
Kl. 14:00
Vatanspor Hobro IK Sødalskolen
2
-
2
715859
fr
23-09 2022
Kl. 17:30
Fuglebakken KFUM Frederikshavn fI Højlyngen
7
-
2
715857
fr
23-09 2022
Kl. 19:00
Vorup FB Søften GF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1
-
1
707503
25-09 2022
Kl. 14:00
Vatanspor Randers Freja Sødalskolen
0
-
3
715858
25-09 2022
Kl. 17:15
Hobro IK Aalborg Chang DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
1
707496
ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Vorup FB Frederikshavn fI XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
4
-
0
715863
01-10 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Hobro IK Randers Stadion, kunstgræs
1
-
3
715864
01-10 2022
Kl. 13:00
Frederikshavn fI Aalborg Chang Empire Stadium (Frederikshavn)
1
-
1
715862
02-10 2022
Kl. 13:00
Søften GF Fuglebakken KFUM Søften Idrætsanlæg
2
-
2
707504
ti
04-10 2022
Kl. 19:30
Vorup FB Vatanspor XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2
-
1
715865
08-10 2022
Kl. 12:00
Vorup FB Randers Freja XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2
-
0
715866
08-10 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang Søften GF Chang's Baner
0
-
5
715867
09-10 2022
Kl. 12:00
Hobro IK Frederikshavn fI DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
5
-
1
715868
09-10 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Vatanspor Højlyngen
6
-
1
715871
15-10 2022
Kl. 12:00
Randers Freja Fuglebakken KFUM Randers Stadion, kunstgræs
0
-
5
715870
15-10 2022
Kl. 13:00
Søften GF Frederikshavn fI Søften Idrætsanlæg
2
-
2
715872
16-10 2022
Kl. 14:00
Vatanspor Aalborg Chang Sødalskolen
1
-
1
715869
ma
17-10 2022
Kl. 19:15
Hobro IK Vorup FB DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
2
-
1
715873
22-10 2022
Kl. 13:00
Fuglebakken KFUM Vorup FB Højlyngen
3
-
2
715874
22-10 2022
Kl. 13:00
Søften GF Hobro IK Søften Idrætsanlæg
1
-
2
715875
23-10 2022
Kl. 13:00
Frederikshavn fI Vatanspor Empire Stadium (Frederikshavn)
4
-
3
715876
23-10 2022
Kl. 13:30
Aalborg Chang Randers Freja Chang's Baner
2
-
2
707507
on
26-10 2022
Kl. 18:30
Aalborg Chang Frederikshavn fI Chang's Baner
3
-
1
715860
to
27-10 2022
Kl. 19:30
Randers Freja Vatanspor Randers Stadion, kunstgræs
9
-
1
715878
30-10 2022
Kl. 14:30
Vatanspor Søften GF Sødalskolen
2
-
5
715880
30-10 2022
Kl. 14:30
Frederikshavn fI Randers Freja Empire Stadium (Frederikshavn)
5
-
2
715879
30-10 2022
Kl. 15:00
Hobro IK Fuglebakken KFUM DS Arena (Hobro)
1
-
0
715877
30-10 2022
Kl. 19:00
Vorup FB Aalborg Chang XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se playoff kampene her

Log ind