MENU

U13/14 Piger C (08-09) 8M - Forår 2022, Pulje 31 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
187747 ma
18-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Skagen IK
187751 ma
18-04 2022
Kl. 18:30
Oversidder Fortuna Hjørring
187750 ti
19-04 2022
Kl. 18:00
Kvissel-Ravnshøj IF Tårs/Ugilt IF (2) Ravnshøj IF's Anlæg
6 - 1
187749
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF ØVI/TTB Højene Hallen
1 - 2
187748
23-04 2022
Kl. 12:00
Frederikshavn fI Tårs/Ugilt IF (1) Park Empire
1 - 3
187752 ma
25-04 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (2) Oversidder SCO Park
187755 ma
25-04 2022
Kl. 18:30
ØVI/TTB Frederikshavn fI Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
1 - 0
187756
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Skibsby-Højene IF Landlyst Idrætsanlæg
0 - 1
187754 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (1) Oversidder SCO Park
187753 to
28-04 2022
Kl. 18:30
Skagen IK Kvissel-Ravnshøj IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
3 - 4
187757 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (2) Skagen IK SCO Park
Udehold taberdømt
187758 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder ØVI/TTB
187761 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder Skibsby-Højene IF
187760 to
05-05 2022
Kl. 18:30
Kvissel-Ravnshøj IF Tårs/Ugilt IF (1) Ravnshøj IF's Anlæg
Udehold taberdømt
187759 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Frederikshavn fI Fortuna Hjørring Park Empire
1 - 1
187762 ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Skagen IK Oversidder Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
187764 ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI Højene Hallen
2 - 6
187765 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
ØVI/TTB Kvissel-Ravnshøj IF Thorshøj Stadion
4 - 2
187766 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Oversidder Landlyst Idrætsanlæg
187763 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Tårs/Ugilt IF (1) Tårs/Ugilt IF (2) SCO Park
7 - 1
187768 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder Skibsby-Højene IF
187769 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Skagen IK Tårs/Ugilt IF (1) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
0 - 2
187771 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder Frederikshavn fI
187770 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Kvissel-Ravnshøj IF Fortuna Hjørring Ravnshøj IF's Anlæg
2 - 1
187767 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (2) ØVI/TTB SCO Park
0 - 10
187772 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Frederikshavn fI Oversidder Park Empire
187773 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (1) Oversidder SCO Park
187775 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
ØVI/TTB Skagen IK Thorshøj Stadion
0 - 3
187774
ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Kvissel-Ravnshøj IF Højene Hallen
10 - 1
187776 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF (2) Landlyst Idrætsanlæg
10 - 0
188474 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (2) Skibsby-Højene IF SCO Park
1 - 13
188475 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Skagen IK Fortuna Hjørring Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
0 - 6
188478 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
188477 ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Kvissel-Ravnshøj IF Frederikshavn fI Ravnshøj IF's Anlæg
1 - 4
188476 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (1) ØVI/TTB SCO Park
1 - 5
188480 ma
06-06 2022
Kl. 11:30
Frederikshavn fI Tårs/Ugilt IF (2) Park Empire
8 - 2
188485 ma
06-06 2022
Kl. 18:30
Oversidder ØVI/TTB
188479 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Oversidder Kvissel-Ravnshøj IF
188486 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF (1) Landlyst Idrætsanlæg
0 - 3
188484
fr
10-06 2022
Kl. 18:00
Skibsby-Højene IF Skagen IK Højene Hallen
6 - 4
188487 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (2) Oversidder SCO Park
188488 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Skagen IK Frederikshavn fI Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
1 - 3
188639 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Kvissel-Ravnshøj IF Oversidder Ravnshøj IF's Anlæg
188640 ma
13-06 2022
Kl. 18:30
ØVI/TTB Fortuna Hjørring Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
4 - 1
188638
on
15-06 2022
Kl. 18:30
Tårs/Ugilt IF (1) Skibsby-Højene IF SCO Park
3 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910
Nr. 1 i puljen er kvalificeret til Regionsfinalerne d.18. juni i Aalborg KFUM

Log ind