MENU

U18 Piger Liga 2 (2004-05) 11M/9M - forår 2022, Pulje 811 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
241709
to
31-03 2022
Kl. 19:00
Han Herred UFF Hadsund/Terndrup Han Herreders Ungdomsskole
2
-
5
241708
on
06-04 2022
Kl. 18:00
Stidsholt IF Han Herred UFF Stidsholt Ungdomsskole
2
-
0
241713
ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Aalborg Freja Han Herred UFF Frejaparken
1
-
4
241706 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
Hadsund/Terndrup Fortuna Hjørring Hadsund Stadion
Udehold taberdømt
241710 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder Stidsholt IF
241712
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Hadsund/Terndrup Stidsholt IF Hadsund Stadion
3
-
1
241711
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Aalborg Freja Landlyst Idrætsanlæg
1
-
1
241714
24-04 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Oversidder Landlyst Idrætsanlæg
241715
01-05 2022
Kl. 15:00
Hadsund/Terndrup Oversidder Hadsund Stadion
241716
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Han Herred UFF Fortuna Hjørring Han Herreders Ungdomsskole
1
-
4
241720 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Stidsholt IF Landlyst Idrætsanlæg
4
-
0
241718
08-05 2022
Kl. 16:00
Aalborg Freja Hadsund/Terndrup Frejaparken
1
-
3
241719 ma
09-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Han Herred UFF
241723 on
11-05 2022
Kl. 17:00
Han Herred UFF Stidsholt IF Han Herreders Ungdomsskole
2
-
2
241707 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Aalborg Freja Oversidder Frejaparken
241722
15-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Aalborg Freja
241721
15-05 2022
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring Hadsund/Terndrup Landlyst Idrætsanlæg
5
-
0
241725 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Stidsholt IF Oversidder Stidsholt Ungdomsskole
241731 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Han Herred UFF Landlyst Idrætsanlæg
6
-
3
241717
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Stidsholt IF Aalborg Freja Stidsholt Ungdomsskole
3
-
2
241726
21-05 2022
Kl. 12:00
Aalborg Freja Fortuna Hjørring Frejaparken
4
-
8
241727
29-05 2022
Kl. 13:00
Stidsholt IF Hadsund/Terndrup Stidsholt Ungdomsskole
Hjemmehold taberdømt
241729 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Fortuna Hjørring
241732
on
01-06 2022
Kl. 18:00
Aalborg Freja Stidsholt IF Frejaparken
6
-
1
241724 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Hadsund/Terndrup Han Herred UFF Hadsund Stadion
3
-
4
241739 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Stidsholt IF Fortuna Hjørring Stidsholt Ungdomsskole
2
-
2
241728
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Han Herred UFF Aalborg Freja Han Herreders Ungdomsskole
2
-
2
241730 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hadsund/Terndrup
241734
12-06 2022
Kl. 13:00
Han Herred UFF Oversidder Han Herreders Ungdomsskole
241733
12-06 2022
Kl. 15:00
Hadsund/Terndrup Aalborg Freja Hadsund Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Find info om rækken her.

Der er ingen ombrydning i denne række. 
- Der er fri tilmelding til alle efterårets pigerækker.

Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.

Studietur: Kom helt tæt på EM i London (dbujylland.dk)

Log ind