Herrer Jyllandsserien 1 - Forår 2022, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
628037
26-03 2022
13:00 Horsens fS Sædding/G IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
2
26. mar 2022
13:00
Horsens fS
3
Sædding/G IF
2
628036
26-03 2022
13:30 Fredericia fF Vatanspor Fredericia fF Kunstgræs
3
-
4
26. mar 2022
13:30
Fredericia fF
3
Vatanspor
4
628039
ma28-03 2022
19:45 Viby IF Esbjerg fB MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2
-
0
28. mar 2022
19:45
Viby IF
2
Esbjerg fB
0
628043
02-04 2022
13:00 Kolding B Horsens fS Mosevej Sportsplads
3
-
0
02. apr 2022
13:00
Kolding B
3
Horsens fS
0
628040
03-04 2022
13:00 Sædding/G IF Fredericia fF Guldager IC Kunstgræbane
4
-
5
03. apr 2022
13:00
Sædding/G IF
4
Fredericia fF
5
628041
ma04-04 2022
19:00 Esbjerg fB Aarhus 1900 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
6
-
2
04. apr 2022
19:00
Esbjerg fB
6
Aarhus 1900
2
628071
ti05-04 2022
18:00 Viby IF Vatanspor MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
5
-
0
05. apr 2022
18:00
Viby IF
5
Vatanspor
0
628047
fr08-04 2022
19:30 Esbjerg fB Vatanspor TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
3
-
2
08. apr 2022
19:30
Esbjerg fB
3
Vatanspor
2
628045
09-04 2022
13:00 Viby IF Sædding/G IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
1
09. apr 2022
13:00
Viby IF
1
Sædding/G IF
1
628046
09-04 2022
13:30 Aarhus 1900 Horsens fS Fort Langenæs
1
-
1
09. apr 2022
13:30
Aarhus 1900
1
Horsens fS
1
628044
09-04 2022
13:30 Fredericia fF Kolding B Madsby Enge
0
-
2
09. apr 2022
13:30
Fredericia fF
0
Kolding B
2
628048
ti12-04 2022
19:15 Horsens fS Fredericia fF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
4
12. apr 2022
19:15
Horsens fS
2
Fredericia fF
4
628051
on13-04 2022
19:00 Kolding B Viby IF Mosevej Sportsplads
2
-
2
13. apr 2022
19:00
Kolding B
2
Viby IF
2
628049
to14-04 2022
13:00 Sædding/G IF Esbjerg fB Guldager IC Kunstgræbane
1
-
2
14. apr 2022
13:00
Sædding/G IF
1
Esbjerg fB
2
628050
to14-04 2022
16:25 Vatanspor Aarhus 1900 Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
0
14. apr 2022
16:25
Vatanspor
1
Aarhus 1900
0
628055
fr22-04 2022
19:00 Esbjerg fB Kolding B TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
0
22. apr 2022
19:00
Esbjerg fB
1
Kolding B
0
628054
23-04 2022
13:00 Viby IF Horsens fS Viby Idrætspark
3
-
0
23. apr 2022
13:00
Viby IF
3
Horsens fS
0
628052
23-04 2022
13:30 Fredericia fF Aarhus 1900 Madsby Enge
3
-
0
23. apr 2022
13:30
Fredericia fF
3
Aarhus 1900
0
628053
24-04 2022
18:15 Vatanspor Sædding/G IF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
2
-
4
24. apr 2022
18:15
Vatanspor
2
Sædding/G IF
4
628090
to28-04 2022
19:30 Sædding/G IF Aarhus 1900 Guldager IC Kunstgræbane
2
-
2
28. apr 2022
19:30
Sædding/G IF
2
Aarhus 1900
2
628059
fr29-04 2022
19:00 Horsens fS Esbjerg fB Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
4
-
4
29. apr 2022
19:00
Horsens fS
4
Esbjerg fB
4
628058
30-04 2022
13:00 Kolding B Vatanspor Mosevej Sportsplads
4
-
0
30. apr 2022
13:00
Kolding B
4
Vatanspor
0
628056
30-04 2022
13:30 Fredericia fF Viby IF Madsby Enge
4
-
2
30. apr 2022
13:30
Fredericia fF
4
Viby IF
2
628042
ti03-05 2022
19:15 Vatanspor Viby IF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
3
03. maj 2022
19:15
Vatanspor
1
Viby IF
3
628060
fr06-05 2022
19:00 Esbjerg fB Fredericia fF TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
1
-
2
06. maj 2022
19:00
Esbjerg fB
1
Fredericia fF
2
628061
07-05 2022
13:00 Sædding/G IF Kolding B Guldager Idrætscenter
2
-
2
07. maj 2022
13:00
Sædding/G IF
2
Kolding B
2
628062
07-05 2022
13:00 Viby IF Aarhus 1900 Viby Idrætspark
4
-
0
07. maj 2022
13:00
Viby IF
4
Aarhus 1900
0
628063
07-05 2022
13:15 Vatanspor Horsens fS Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
1
-
5
07. maj 2022
13:15
Vatanspor
1
Horsens fS
5
628068
on11-05 2022
19:30 Esbjerg fB Viby IF TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
0
-
3
11. maj 2022
19:30
Esbjerg fB
0
Viby IF
3
628067
to12-05 2022
19:00 Kolding B Aarhus 1900 Mosevej Sportsplads
1
-
2
12. maj 2022
19:00
Kolding B
1
Aarhus 1900
2
628066
15-05 2022
13:00 Sædding/G IF Horsens fS Guldager Idrætscenter
2
-
1
15. maj 2022
13:00
Sædding/G IF
2
Horsens fS
1
628064
15-05 2022
16:15 Vatanspor Fredericia fF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
5
-
1
15. maj 2022
16:15
Vatanspor
5
Fredericia fF
1
628038
ti17-05 2022
19:00 Aarhus 1900 Kolding B Fort Langenæs
1
-
0
17. maj 2022
19:00
Aarhus 1900
1
Kolding B
0
628072
21-05 2022
13:00 Horsens fS Kolding B Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
1
-
3
21. maj 2022
13:00
Horsens fS
1
Kolding B
3
628069
21-05 2022
13:30 Fredericia fF Sædding/G IF Madsby Enge
2
-
2
21. maj 2022
13:30
Fredericia fF
2
Sædding/G IF
2
628070
21-05 2022
13:30 Aarhus 1900 Esbjerg fB Fort Langenæs
2
-
2
21. maj 2022
13:30
Aarhus 1900
2
Esbjerg fB
2
628076
ti24-05 2022
19:30 Vatanspor Esbjerg fB Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
1
24. maj 2022
19:30
Vatanspor
3
Esbjerg fB
1
628073
on25-05 2022
19:00 Kolding B Fredericia fF Mosevej Sportsplads
5
-
4
25. maj 2022
19:00
Kolding B
5
Fredericia fF
4
628074
to26-05 2022
13:00 Sædding/G IF Viby IF Guldager Idrætscenter
1
-
3
26. maj 2022
13:00
Sædding/G IF
1
Viby IF
3
628075
to26-05 2022
13:00 Horsens fS Aarhus 1900 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
2
26. maj 2022
13:00
Horsens fS
2
Aarhus 1900
2
628080
28-05 2022
13:00 Viby IF Kolding B Viby Idrætspark
4
-
1
28. maj 2022
13:00
Viby IF
4
Kolding B
1
628079
28-05 2022
13:30 Aarhus 1900 Vatanspor Fort Langenæs
0
-
1
28. maj 2022
13:30
Aarhus 1900
0
Vatanspor
1
628078
ma30-05 2022
18:00 Esbjerg fB Sædding/G IF Blue Water Arena
4
-
2
30. maj 2022
18:00
Esbjerg fB
4
Sædding/G IF
2
628077
ti31-05 2022
19:00 Fredericia fF Horsens fS Madsby Enge
4
-
4
31. maj 2022
19:00
Fredericia fF
4
Horsens fS
4
628088
to02-06 2022
19:00 Kolding B Esbjerg fB Mosevej Sportsplads
3
-
3
02. jun 2022
19:00
Kolding B
3
Esbjerg fB
3
628083
04-06 2022
13:00 Horsens fS Viby IF Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
1
04. jun 2022
13:00
Horsens fS
2
Viby IF
1
628081
04-06 2022
13:30 Aarhus 1900 Fredericia fF Fort Langenæs
1
-
3
04. jun 2022
13:30
Aarhus 1900
1
Fredericia fF
3
628082
ma06-06 2022
13:00 Sædding/G IF Vatanspor Guldager Idrætscenter
2
-
1
06. jun 2022
13:00
Sædding/G IF
2
Vatanspor
1
628089
to09-06 2022
18:30 Viby IF Fredericia fF Viby Idrætspark
5
-
2
09. jun 2022
18:30
Viby IF
5
Fredericia fF
2
628092
fr10-06 2022
19:00 Esbjerg fB Horsens fS TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
2
-
1
10. jun 2022
19:00
Esbjerg fB
2
Horsens fS
1
628057
fr10-06 2022
19:30 Aarhus 1900 Sædding/G IF Guldager Idrætscenter
0
-
1
10. jun 2022
19:30
Aarhus 1900
0
Sædding/G IF
1
628091
11-06 2022
12:10 Vatanspor Kolding B Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
3
-
1
11. jun 2022
12:10
Vatanspor
3
Kolding B
1
628093
fr17-06 2022
19:00 Fredericia fF Esbjerg fB Madsby Enge
2
-
3
17. jun 2022
19:00
Fredericia fF
2
Esbjerg fB
3
628094
fr17-06 2022
19:00 Kolding B Sædding/G IF Mosevej Sportsplads
2
-
3
17. jun 2022
19:00
Kolding B
2
Sædding/G IF
3
628095
fr17-06 2022
19:00 Aarhus 1900 Viby IF Fort Langenæs
0
-
5
17. jun 2022
19:00
Aarhus 1900
0
Viby IF
5
628096
fr17-06 2022
19:30 Horsens fS Vatanspor Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
5
-
1
17. jun 2022
19:30
Horsens fS
5
Vatanspor
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Bedste nr. 6 undgår play-off: Horsens fS (pulje 2).

Playoff kamp til DS - se mere her

Playoff kampe JS1/JS2 - se mere her

Log ind