MENU

U16 Piger Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
700350
06-11 2021
Kl. 16:00
ØBG Silkeborg Randers Q Buskelund Kunstgræsbane
2 - 0
700356
14-11 2021
Kl. 11:00
Løsning IF Silkeborg IF Q Løsning Stadion
UDS
700354
14-11 2021
Kl. 12:30
Randers Q FC Skanderborg Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
2 - 4
700357
14-11 2021
Kl. 15:30
Odder IGF ØBG Silkeborg Kunstgræsbanen Spektrum Odder
UHT

Udehold taberdømt

700359
21-11 2021
Kl. 13:00
Løsning IF Odder IGF Hedensted HM Park Kunstgræsbane
3 - 1
700360
21-11 2021
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Randers Q Robotize Park
1 - 1
700365
27-11 2021
Kl. 14:00
Odder IGF ASA, Aarhus Kunstgræsbanen Spektrum Odder
1 - 2
700364
28-11 2021
Kl. 11:00
Silkeborg IF Q ØBG Silkeborg Søholt Idrætsanlæg
UDS
700362
28-11 2021
Kl. 14:20
Randers Q Løsning IF Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

700353
04-12 2021
Kl. 10:00
FC Skanderborg Odder IGF Fælleden kunstgræsbane
2 - 1
700358
04-12 2021
Kl. 12:30
ØBG Silkeborg Ry Fodbold Buskelund Kunstgræsbane
UDS
700352
05-12 2021
Kl. 12:15
ASA, Aarhus Silkeborg IF Q Robotize Park
1 - 2
700351
05-12 2021
Kl. 15:00
Løsning IF Ry Fodbold Hedensted HM Park Kunstgræsbane
3 - 2
700355
on
15-12 2021
Kl. 19:00
Ry Fodbold ASA, Aarhus Sejs Kunstgræs 11-mands
4 - 4
700361
22-01 2022
Kl. 11:00
FC Skanderborg Silkeborg IF Q Fælleden kunstgræsbane
2 - 6
701667
06-02 2022
Kl. 11:00
Silkeborg IF Q Odder IGF Marienlund Kunstgræs 2
701642
06-02 2022
Kl. 14:30
Randers Q Ry Fodbold Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
701643
06-02 2022
Kl. 14:40
ASA, Aarhus FC Skanderborg Robotize Park
700366
06-02 2022
Kl. 16:00
ØBG Silkeborg Løsning IF Buskelund Kunstgræsbane
700363 on
09-02 2022
Kl. 19:00
Ry Fodbold FC Skanderborg Sejs Kunstgræs 11-mands
701669
27-02 2022
Kl. 11:00
Ry Fodbold Silkeborg IF Q Ry Fodbold Kunstgræsbane
701670
27-02 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg ØBG Silkeborg Fælleden kunstgræsbane
701668
27-02 2022
Kl. 13:00
Løsning IF ASA, Aarhus Hedensted HM Park Kunstgræsbane
701671
27-02 2022
Kl. 16:00
Odder IGF Randers Q Kunstgræsbanen Spektrum Odder
701672 on
02-03 2022
Kl. 19:00
Ry Fodbold Odder IGF Sejs Kunstgræs 11-mands
701673
05-03 2022
Kl. 12:00
ASA, Aarhus ØBG Silkeborg Robotize Park
701674
06-03 2022
Kl. 11:00
Silkeborg IF Q Randers Q Søholt Idrætsanlæg
701675
06-03 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Løsning IF Fælleden kunstgræsbane
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind