MENU

U13 Drenge C - Vinterturnering (2009) 8M, Pulje 36 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
710465 to
04-11 2021
Kl. 18:00
Skægkær IF Centrum Hasle B Skægkær Hallen
UHT

Udehold taberdømt

710466
06-11 2021
Kl. 10:00
FC Skanderborg Aabyhøj IF Fælleden kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

710467
06-11 2021
Kl. 10:00
Stavtrup/Viby Solbjerg IF AURA Park (Stavtrup)
7 - 1
710468
06-11 2021
Kl. 11:00
Oversidder Låsby B
710469
13-11 2021
Kl. 11:00
Hasle B Oversidder Ellehøjskolen
710471
13-11 2021
Kl. 11:30
Stavtrup/Viby FC Skanderborg AURA Park (Stavtrup)
9 - 3
710472
14-11 2021
Kl. 16:00
Låsby B Skægkær IF Centrum Klank Kunstgræsbane
6 - 2
710473 to
18-11 2021
Kl. 18:00
Skægkær IF Centrum Aabyhøj IF Skægkær Hallen
2 - 1
710474
20-11 2021
Kl. 09:30
FC Skanderborg Låsby B Fælleden kunstgræsbane
4 - 2
710476
20-11 2021
Kl. 11:00
Oversidder Stavtrup/Viby
710480
27-11 2021
Kl. 09:30
Låsby B Solbjerg IF Ry Fodbold Kunstgræsbane
5 - 2
710479
27-11 2021
Kl. 10:00
Stavtrup/Viby Skægkær IF Centrum AURA Park (Stavtrup)
5 - 2
710477
27-11 2021
Kl. 11:00
Hasle B FC Skanderborg Ellehøjskolen
2 - 9
710478
27-11 2021
Kl. 11:00
Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
710470
04-12 2021
Kl. 15:30
Aabyhøj IF Solbjerg IF Aabyhøj IF Kunstgræsbane
2 - 3
710475 on
08-12 2021
Kl. 17:45
Solbjerg IF Hasle B Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
5 - 4
710484
05-02 2022
Kl. 10:00
Stavtrup/Viby Låsby B AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
710481
05-02 2022
Kl. 11:00
Skægkær IF Centrum FC Skanderborg Skægkær Hallen
710482
05-02 2022
Kl. 11:00
Hasle B Aabyhøj IF Ellehøjskolen
710483
05-02 2022
Kl. 11:00
Solbjerg IF Oversidder v/ Solbjergskolens Idrætshal
710487
26-02 2022
Kl. 11:00
Aabyhøj IF Stavtrup/Viby Aabyhøj IF Kunstgræsbane
710488
26-02 2022
Kl. 11:00
Oversidder Skægkær IF Centrum
710489
26-02 2022
Kl. 11:00
Låsby B Hasle B Ry Fodbold Kunstgræsbane
710485
27-02 2022
Kl. 09:45
FC Skanderborg Solbjerg IF Fælleden kunstgræsbane
710491 on
02-03 2022
Kl. 17:45
Solbjerg IF Skægkær IF Centrum Brøruphus Efterskole Kunstgræsbane
710492
05-03 2022
Kl. 10:00
Stavtrup/Viby Hasle B AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
710493
05-03 2022
Kl. 11:00
Oversidder FC Skanderborg
710490
05-03 2022
Kl. 12:30
Aabyhøj IF Låsby B Aabyhøj IF Kunstgræsbane
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind