MENU

U13 Drenge Liga 4 - Vinterturnering (2009) 11M, Pulje 32 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
700052
07-11 2021
Kl. 11:30
Ry Fodbold Horsens Nord Ry Fodbold Kunstgræsbane
2 - 5
700051
07-11 2021
Kl. 12:00
Dalby GF Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Madsby Enge
1 - 10
699815
07-11 2021
Kl. 12:30
FC Silkeborg Bredballe IF Buskelund Kunstgræsbane
1 - 6
699839
07-11 2021
Kl. 14:45
Stensballe IK Erritsø GIF Stensballe Hallen
9 - 2
699838
07-11 2021
Kl. 16:00
FC Skanderborg FC Kolding Nord Fælleden kunstgræsbane
2 - 0
700074 fr
12-11 2021
Kl. 19:00
Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Ry Fodbold Jutlander Bank Park Kunstgræs
10 - 1
700078
13-11 2021
Kl. 13:30
Horsens Nord Stensballe IK Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
0 - 2
700077
14-11 2021
Kl. 13:30
Erritsø GIF FC Skanderborg Erritsø Kunstgræsbane
4 - 5
700075
14-11 2021
Kl. 16:30
Bredballe IF Dalby GF Bredballe Kunstgræsbane
4 - 0
700081
21-11 2021
Kl. 10:00
FC Skanderborg Horsens Nord Fælleden kunstgræsbane
3 - 1
700079
21-11 2021
Kl. 14:00
Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Bredballe IF Fredericia fF Kunstgræs
1 - 2
700088
27-11 2021
Kl. 10:00
Horsens Nord FC Silkeborg Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
3 - 2
700085
28-11 2021
Kl. 10:00
FC Kolding Nord Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Fynske Bank KunstNord
0 - 4
700087
05-12 2021
Kl. 11:00
Erritsø GIF Dalby GF Hellebjerg Kunstgræs
1 - 1
700086
05-12 2021
Kl. 12:30
Stensballe IK FC Skanderborg Stensballe Hallen
3 - 3
700084
19-12 2021
Kl. 11:30
Bredballe IF Ry Fodbold Bredballe Kunstgræsbane
4 - 3
700083
08-01 2022
Kl. 11:00
Ry Fodbold Stensballe IK Ry Fodbold Kunstgræsbane
2 - 5
700076
16-01 2022
Kl. 11:00
FC Kolding Nord FC Silkeborg Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
6 - 3
700080
29-01 2022
Kl. 10:45
FC Silkeborg Erritsø GIF Buskelund Kunstgræsbane
700082
30-01 2022
Kl. 12:30
Dalby GF FC Kolding Nord Kildevæld Kunstgræs
700090
06-02 2022
Kl. 11:00
FC Silkeborg Stensballe IK Buskelund Kunstgræsbane
700092
06-02 2022
Kl. 12:30
Dalby GF Horsens Nord Kildevæld Kunstgræs
700093
06-02 2022
Kl. 12:45
Ry Fodbold FC Skanderborg Ry Fodbold Kunstgræsbane
700089
06-02 2022
Kl. 13:30
Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Erritsø GIF Fredericia fF Kunstgræs
700091
13-02 2022
Kl. 11:45
Bredballe IF FC Kolding Nord Bredballe Kunstgræsbane
700094
26-02 2022
Kl. 10:00
FC Skanderborg FC Silkeborg Fælleden kunstgræsbane
700098
26-02 2022
Kl. 10:00
Horsens Nord Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
700095
27-02 2022
Kl. 11:30
FC Kolding Nord Ry Fodbold Nr. Bjært/Strandhuse Kunstgræsbane
700096
27-02 2022
Kl. 12:30
Stensballe IK Dalby GF Stensballe Hallen
700097
27-02 2022
Kl. 12:30
Erritsø GIF Bredballe IF Erritsø Kunstgræsbane
700109
05-03 2022
Kl. 10:30
Bredballe IF Horsens Nord Bredballe Kunstgræsbane
700116
06-03 2022
Kl. 09:45
FC Kolding Nord Erritsø GIF Fynske Bank KunstNord
700151
06-03 2022
Kl. 10:00
Ry Fodbold FC Silkeborg Ry Fodbold Kunstgræsbane
700147
06-03 2022
Kl. 12:30
Dalby GF FC Skanderborg Kildevæld Kunstgræs
700103
06-03 2022
Kl. 13:00
Fr.KFUM/FFF/Taulov Skærbæk Stensballe IK Fredericia fF Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind