MENU

U9 Drenge B (13) INDE, Pulje 62 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
712968
20-11 2021
Kl. 12:20
Nørresundby FB (2) Aars IK (1)
!
NB: Aars IK (1) er taberdømt
Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712971
20-11 2021
Kl. 12:30
Nørresundby FB (1) Nibe B (1) Haverslev Hallen Nørager IF
712972
20-11 2021
Kl. 12:40
St. Restrup IF (2) Rebild Syd (2) Haverslev Hallen Nørager IF
712973
20-11 2021
Kl. 12:50
Aars IK (3)
!
NB: Aars IK (3) er taberdømt
Nørresundby FB (2) Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712974
20-11 2021
Kl. 13:00
Nibe B (1) Aars IK (1)
!
NB: Aars IK (1) er taberdømt
Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712975
20-11 2021
Kl. 13:10
Nørresundby FB (1) St. Restrup IF (2) Haverslev Hallen Nørager IF
712976
20-11 2021
Kl. 13:20
Rebild Syd (2) Aars IK (3)
!
NB: Aars IK (3) er taberdømt
Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712977
20-11 2021
Kl. 13:30
Nørresundby FB (2) Nibe B (1) Haverslev Hallen Nørager IF
712978
20-11 2021
Kl. 13:40
Aars IK (1)
!
NB: Aars IK (1) er taberdømt
St. Restrup IF (2) Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712979
20-11 2021
Kl. 13:50
Rebild Syd (2) Nørresundby FB (1) Haverslev Hallen Nørager IF
712980
20-11 2021
Kl. 14:00
Nibe B (1) Aars IK (3)
!
NB: Aars IK (3) er taberdømt
Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712981
20-11 2021
Kl. 14:10
St. Restrup IF (2) Nørresundby FB (2) Haverslev Hallen Nørager IF
712982
20-11 2021
Kl. 14:20
Aars IK (1)
!
NB: Aars IK (1) er taberdømt
Rebild Syd (2) Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712983
20-11 2021
Kl. 14:30
Aars IK (3)
!
NB: Aars IK (3) er taberdømt
Nørresundby FB (1) Haverslev Hallen Bane 1
Nørager IF
712984
12-12 2021
Kl. 11:30
Nibe B (1) St. Restrup IF (2) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712985
12-12 2021
Kl. 11:40
Nørresundby FB (2) Rebild Syd (2) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712986
12-12 2021
Kl. 11:50
Nørresundby FB (1) Aars IK (1) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712987
12-12 2021
Kl. 12:00
St. Restrup IF (2) Aars IK (3) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712988
12-12 2021
Kl. 12:10
Rebild Syd (2) Nibe B (1) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712989
12-12 2021
Kl. 12:20
Nørresundby FB (1) Nørresundby FB (2) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712990
12-12 2021
Kl. 12:30
Aars IK (3) Aars IK (1) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712991
12-12 2021
Kl. 12:40
Nibe B (1) Nørresundby FB (1) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712992
12-12 2021
Kl. 12:50
Aars IK (1) Nørresundby FB (2) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712993
12-12 2021
Kl. 13:00
Rebild Syd (2) St. Restrup IF (2) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712994
12-12 2021
Kl. 13:10
Nørresundby FB (2) Aars IK (3) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712995
12-12 2021
Kl. 13:20
Aars IK (1) Nibe B (1) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712996
12-12 2021
Kl. 13:30
St. Restrup IF (2) Nørresundby FB (1) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712997
12-12 2021
Kl. 13:40
Aars IK (3) Rebild Syd (2) Frejlev Hallen St. Restrup IF
712998
22-01 2022
Kl. 11:30
Nibe B (1) Nørresundby FB (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
712999
22-01 2022
Kl. 11:40
St. Restrup IF (2) Aars IK (1) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713000
22-01 2022
Kl. 11:50
Nørresundby FB (1) Rebild Syd (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713001
22-01 2022
Kl. 12:00
Aars IK (3) Nibe B (1) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713002
22-01 2022
Kl. 12:10
Nørresundby FB (2) St. Restrup IF (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713003
22-01 2022
Kl. 12:20
Rebild Syd (2) Aars IK (1) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713004
22-01 2022
Kl. 12:30
Nørresundby FB (1) Aars IK (3) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713005
22-01 2022
Kl. 12:40
St. Restrup IF (2) Nibe B (1) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713006
22-01 2022
Kl. 12:50
Rebild Syd (2) Nørresundby FB (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713007
22-01 2022
Kl. 13:00
Aars IK (1) Nørresundby FB (1) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713008
22-01 2022
Kl. 13:10
Aars IK (3) St. Restrup IF (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713009
22-01 2022
Kl. 13:20
Nibe B (1) Rebild Syd (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713010
22-01 2022
Kl. 13:30
Nørresundby FB (2) Nørresundby FB (1) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713011
22-01 2022
Kl. 13:40
Aars IK (1) Aars IK (3) Nibe Idræts-& Kulturcenter Nibe B
713012
13-02 2022
Kl. 10:20
Nørresundby FB (2) Aars IK (1) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713013
13-02 2022
Kl. 10:30
Nørresundby FB (1) Nibe B (1) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713014
13-02 2022
Kl. 10:40
St. Restrup IF (2) Rebild Syd (2) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713015
13-02 2022
Kl. 10:50
Aars IK (3) Nørresundby FB (2) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713016
13-02 2022
Kl. 11:00
Nibe B (1) Aars IK (1) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713017
13-02 2022
Kl. 11:10
Nørresundby FB (1) St. Restrup IF (2) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713018
13-02 2022
Kl. 11:20
Rebild Syd (2) Aars IK (3) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713019
13-02 2022
Kl. 11:30
Nørresundby FB (2) Nibe B (1) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713020
13-02 2022
Kl. 11:40
Aars IK (1) St. Restrup IF (2) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713021
13-02 2022
Kl. 11:50
Rebild Syd (2) Nørresundby FB (1) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713022
13-02 2022
Kl. 12:00
Nibe B (1) Aars IK (3) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713023
13-02 2022
Kl. 12:10
St. Restrup IF (2) Nørresundby FB (2) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713026
13-02 2022
Kl. 12:20
Aars IK (1) Rebild Syd (2) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
713027
13-02 2022
Kl. 12:30
Aars IK (3) Nørresundby FB (1) Vesthimmerlands Hallen Aars IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind