Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. okt 2021
13:00
BGI Akademiet (2)
0
Rønde Efterskole
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
10:00
Rudehøj
1
Brøruphus Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
10:00
Silkeborg Efterskole
8
Flemming Efterskole
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
15:30
Rudehøj
1
USC10 Skanderborg
6
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
10:00
Flemming Efterskole
2
BGI Akademiet (2)
2
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
11:15
BGI Akademiet (2)
0
Silkeborg Efterskole
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. nov 2021
15:00
Rønde Efterskole
0
Rudehøj
0
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2021
10:00
USC10 Skanderborg
3
BGI Akademiet (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
16:30
Silkeborg Efterskole
2
Rudehøj
0
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2021
14:00
Rønde Efterskole
0
Brøruphus Efterskole
4
|
|||||||||||||||||||
30. nov 2021
11:30
Flemming Efterskole
1
USC10 Skanderborg
3
|
|||||||||||||||||||
08. dec 2021
14:30
Brøruphus Efterskole
0
Silkeborg Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
09. dec 2021
14:00
USC10 Skanderborg
5
Rønde Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2021
11:00
BGI Akademiet (2)
0
Klank Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2021
16:00
Flemming Efterskole
3
Rønde Efterskole
5
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2022
15:00
Flemming Efterskole
6
Klank Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
19. jan 2022
14:00
Klank Efterskole
Silkeborg Efterskole
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. feb 2022
14:00
Brøruphus Efterskole
2
Flemming Efterskole
3
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
10:00
Brøruphus Efterskole
5
BGI Akademiet (2)
2
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2022
12:00
Silkeborg Efterskole
2
USC10 Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
11:00
Rudehøj
1
Flemming Efterskole
4
|
|||||||||||||||||||
22. feb 2022
14:00
Klank Efterskole
1
USC10 Skanderborg
6
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2022
09:00
BGI Akademiet (2)
2
Rudehøj
1
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2022
14:00
Rudehøj
Klank Efterskole
|
|||||||||||||||||||
02. mar 2022
14:00
Rønde Efterskole
0
Silkeborg Efterskole
3
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2022
08:45
USC10 Skanderborg
3
Brøruphus Efterskole
0
|
|||||||||||||||||||
03. mar 2022
14:00
Rønde Efterskole
5
Klank Efterskole
1
|
|||||||||||||||||||
11. mar 2022
09:00
Klank Efterskole
0
Brøruphus Efterskole
6
|
Nr. 1 + 2 er direkte i 1/8 finalerne i uge 14
Nr. 3 + 4 spiller Play Off stævne i uge 12 som kvalifikation til 1/8 finalerne