MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 52 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
608036
fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF Grindsted U. IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
2
608040
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Birkelse IF Nørresundby fB Birkelse Stadion
1
-
4
608039
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Vestbjerg IF Brønderslev IF Vestbjerg Hallen
1
-
3
608038
15-08 2021
Kl. 11:00
Grindsted U. IF NUBI Grindsted Hallen
1
-
9
608041
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Gjøl B Birkelse IF Gjøl B`s Baner
3
-
0
608042
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF PSI/Serritslev Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
0
608043
on
18-08 2021
Kl. 19:00
NUBI Nørresundby fB NUBI's Stadion
2
-
1
608045
fr
20-08 2021
Kl. 18:00
Nørresundby fB Gjøl B Lindholm Høje Stadion
2
-
0
608047
21-08 2021
Kl. 13:00
Vestbjerg IF NUBI Vestbjerg Hallen
1
-
5
608048
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Birkelse IF Brønderslev IF Birkelse Stadion
1
-
5
608044 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Grindsted U. IF Vestbjerg IF Grindsted Hallen
0
-
6
608051
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF Nørresundby fB Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
1
608034
ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Nørresundby fB PSI/Serritslev Lindholm Høje Stadion
1
-
1
608033
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Gjøl B Vestbjerg IF Gjøl B`s Baner
2
-
3
608053
to
02-09 2021
Kl. 19:00
Gjøl B Brønderslev IF Gjøl B`s Baner
0
-
2
608054
04-09 2021
Kl. 13:30
NUBI PSI/Serritslev NUBI's Stadion
7
-
0
608055
04-09 2021
Kl. 15:00
Birkelse IF Vestbjerg IF Birkelse Stadion
1
-
3
608056
04-09 2021
Kl. 15:30
Nørresundby fB Grindsted U. IF Lindholm Høje Stadion
1
-
1
608046 ti
07-09 2021
Kl. 18:15
PSI/Serritslev Grindsted U. IF Serritslev Stadion
1
-
0
608049
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Gjøl B NUBI Gjøl B`s Baner
1
-
3
608058
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
PSI/Serritslev Birkelse IF Serritslev Stadion
2
-
0
608059
fr
10-09 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF NUBI Arena Kop & Kande (Brønderslev)
1
-
4
608060
11-09 2021
Kl. 13:00
Vestbjerg IF Nørresundby fB Vestbjerg Hallen
0
-
4
608057
12-09 2021
Kl. 11:00
Grindsted U. IF Gjøl B Grindsted Hallen
2
-
5
608035
ti
14-09 2021
Kl. 17:50
NUBI Birkelse IF NUBI's Stadion
10
-
1
608037
ti
14-09 2021
Kl. 18:30
PSI/Serritslev Gjøl B Serritslev Stadion
2
-
1
608061
18-09 2021
Kl. 13:00
Vestbjerg IF Gjøl B Vestbjerg Hallen
1
-
1
608063
18-09 2021
Kl. 15:00
Birkelse IF NUBI Birkelse Stadion
0
-
0
608062
18-09 2021
Kl. 16:00
PSI/Serritslev Nørresundby fB Serritslev Stadion
5
-
4
608064
19-09 2021
Kl. 11:00
Grindsted U. IF Brønderslev IF Grindsted Hallen
5
-
1
608052
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Grindsted U. IF Birkelse IF Grindsted Hallen
7
-
0
608067
fr
24-09 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF Vestbjerg IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
2
-
2
608065
25-09 2021
Kl. 13:00
Gjøl B PSI/Serritslev Gjøl B`s Baner
1
-
0
608066
25-09 2021
Kl. 13:30
NUBI Grindsted U. IF NUBI's Stadion
4
-
4
608068
25-09 2021
Kl. 15:30
Nørresundby fB Birkelse IF Lindholm Høje Stadion
6
-
1
608070
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
PSI/Serritslev Brønderslev IF Serritslev Stadion
2
-
1
608069
02-10 2021
Kl. 13:00
Birkelse IF Gjøl B Birkelse Stadion
2
-
6
608072
02-10 2021
Kl. 13:00
Vestbjerg IF Grindsted U. IF Vestbjerg Hallen
0
-
3
608071
03-10 2021
Kl. 13:00
Nørresundby fB NUBI Lindholm Høje Stadion
3
-
2
608050
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Vestbjerg IF PSI/Serritslev Vestbjerg Hallen
4
-
1
608076
fr
08-10 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF Birkelse IF Arena Kop & Kande (Brønderslev)
7
-
0
608073
09-10 2021
Kl. 13:00
Gjøl B Nørresundby fB Gjøl B`s Baner
5
-
1
608075
09-10 2021
Kl. 13:30
NUBI Vestbjerg IF NUBI's Stadion
11
-
1
608074
10-10 2021
Kl. 16:00
Grindsted U. IF PSI/Serritslev Grindsted Hallen
6
-
2
608078 fr
15-10 2021
Kl. 19:00
PSI/Serritslev Vestbjerg IF Serritslev Stadion
Udehold taberdømt
608080
16-10 2021
Kl. 13:00
Birkelse IF Grindsted U. IF Birkelse Stadion
3
-
2
608077
16-10 2021
Kl. 13:30
NUBI Gjøl B NUBI's Stadion
10
-
0
608079
16-10 2021
Kl. 15:30
Nørresundby fB Brønderslev IF Lindholm Høje Stadion
4
-
0
608081
23-10 2021
Kl. 11:30
Brønderslev IF Gjøl B Brønderslev Kunstgræsbane
1
-
4
608083
23-10 2021
Kl. 13:00
Vestbjerg IF Birkelse IF Vestbjerg Hallen
2
-
0
608084
24-10 2021
Kl. 11:00
Grindsted U. IF Nørresundby fB Grindsted Hallen
1
-
3
608082
24-10 2021
Kl. 16:00
PSI/Serritslev NUBI Serritslev Stadion
3
-
6
608088
30-10 2021
Kl. 13:00
Nørresundby fB Vestbjerg IF Lindholm Høje Stadion
3
-
2
608086
30-10 2021
Kl. 14:00
Birkelse IF PSI/Serritslev Birkelse Stadion
1
-
0
608085
31-10 2021
Kl. 13:00
Gjøl B Grindsted U. IF Gjøl B`s Baner
4
-
1
608087
31-10 2021
Kl. 13:00
NUBI Brønderslev IF NUBI's Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind