MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 50 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
607924
fr
06-08 2021
Kl. 18:30
Asaa B Dybvad/Hørby Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
5 - 1
607922
fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Voersaa IF Ulsted B Voersaa Stadion
2 - 2
607923
07-08 2021
Kl. 14:00
Dronninglund IF Hals FS Dronninglund Ny Stadion
3 - 1
607925
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Ulsted B Holtet IF Ulsted El Arena
2 - 1
607927
14-08 2021
Kl. 15:00
Flauenskjold IF Asaa B Nordturn Arena (Flauenskjold)
0 - 3
607926
14-08 2021
Kl. 16:00
Dybvad/Hørby Dronninglund IF Dybvad Stadion
1 - 2
607930
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Asaa B Ulsted B Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
1 - 5
607932
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Dybvad/Hørby Flauenskjold IF Dybvad Stadion
3 - 4
607929
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Holtet IF Hals FS Holtet Stadion
1 - 1
607934
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Ulsted B Dybvad/Hørby Ulsted El Arena
5 - 0
607931
21-08 2021
Kl. 14:00
Dronninglund IF Voersaa IF Dronninglund Ny Stadion
5 - 2
607936
21-08 2021
Kl. 15:00
Hals FS Asaa B Hals Stadion - Spar V Arena
0 - 5
607921
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Holtet IF Flauenskjold IF Holtet Stadion
2 - 5
607940
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Dybvad/Hørby Hals FS Dybvad Stadion
3 - 2
607939
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Asaa B Voersaa IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
3 - 1
607938
29-08 2021
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Ulsted B Nordturn Arena (Flauenskjold)
0 - 0
607937
29-08 2021
Kl. 15:00
Holtet IF Dronninglund IF Holtet Stadion
3 - 4
607928
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Hals FS Voersaa IF Hals Stadion - Spar V Arena
3 - 1
607935
on
01-09 2021
Kl. 18:30
Flauenskjold IF Dronninglund IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
6 - 1
607944
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Voersaa IF Dybvad/Hørby Voersaa Stadion
3 - 2
607941
04-09 2021
Kl. 14:00
Holtet IF Asaa B Holtet Stadion
3 - 3
607942
04-09 2021
Kl. 16:00
Dronninglund IF Ulsted B Dronninglund Ny Stadion
0 - 2
607943
04-09 2021
Kl. 16:00
Hals FS Flauenskjold IF Hals Stadion - Spar V Arena
1 - 4
607933
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Voersaa IF Holtet IF Voersaa Stadion
1 - 2
607947
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Asaa B Dronninglund IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
1 - 2
607946
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Ulsted B Hals FS Ulsted El Arena
4 - 1
607948
11-09 2021
Kl. 15:30
Flauenskjold IF Voersaa IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
5 - 1
607945
11-09 2021
Kl. 16:00
Dybvad/Hørby Holtet IF Dybvad Stadion
4 - 2
607950
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Ulsted B Voersaa IF Ulsted El Arena
2 - 1
607951
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Hals FS Dronninglund IF Hals Stadion - Spar V Arena
1 - 2
607952
18-09 2021
Kl. 16:00
Dybvad/Hørby Asaa B Dybvad Stadion
2 - 3
607956
to
23-09 2021
Kl. 18:30
Voersaa IF Hals FS Voersaa Stadion
2 - 5
607953
25-09 2021
Kl. 14:00
Holtet IF Ulsted B Holtet Stadion
1 - 1
607955
25-09 2021
Kl. 14:00
Asaa B Flauenskjold IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
3 - 1
607954
26-09 2021
Kl. 14:00
Dronninglund IF Dybvad/Hørby Dronninglund Ny Stadion
4 - 5
607958
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Ulsted B Asaa B Ulsted El Arena
1 - 4
607959
02-10 2021
Kl. 13:30
Voersaa IF Dronninglund IF Voersaa Stadion
3 - 2
607960
02-10 2021
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Dybvad/Hørby Nordturn Arena (Flauenskjold)
2 - 0
607957
02-10 2021
Kl. 16:00
Hals FS Holtet IF Hals Stadion - Spar V Arena
2 - 3
607961
09-10 2021
Kl. 14:00
Holtet IF Voersaa IF Holtet Stadion
0 - 3
607964
09-10 2021
Kl. 14:00
Asaa B Hals FS Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
Udehold taberdømt
607962
09-10 2021
Kl. 16:00
Dybvad/Hørby Ulsted B Dybvad Stadion
2 - 0
607963
10-10 2021
Kl. 15:00
Dronninglund IF Flauenskjold IF Dronninglund Ny Stadion
3 - 0
607949
to
14-10 2021
Kl. 19:00
Flauenskjold IF Holtet IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
1 - 1
607966
16-10 2021
Kl. 13:30
Ulsted B Flauenskjold IF Ulsted El Arena
6 - 1
607967
16-10 2021
Kl. 14:00
Voersaa IF Asaa B Voersaa Stadion
1 - 1
607968
16-10 2021
Kl. 16:00
Hals FS Dybvad/Hørby Hals Stadion - Spar V Arena
2 - 1
607965
17-10 2021
Kl. 15:00
Dronninglund IF Holtet IF Dronninglund Ny Stadion
3 - 9
607970
fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Ulsted B Dronninglund IF Ulsted El Arena
2 - 0
607969
23-10 2021
Kl. 14:00
Asaa B Holtet IF Sparekassen Danmark Arena (Asaa)
5 - 2
607971
23-10 2021
Kl. 15:30
Flauenskjold IF Hals FS Nordturn Arena (Flauenskjold)
2 - 2
607972
23-10 2021
Kl. 16:00
Dybvad/Hørby Voersaa IF Dybvad Stadion
3 - 2
607975
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Dronninglund IF Asaa B Dronninglund Kunstgræs
0 - 3
607974
30-10 2021
Kl. 11:30
Hals FS Ulsted B Hals Stadion - Spar V Arena
4 - 1
607973
31-10 2021
Kl. 13:00
Holtet IF Dybvad/Hørby Holtet Stadion
6 - 1
607976
31-10 2021
Kl. 13:00
Voersaa IF Flauenskjold IF Voersaa Stadion
2 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind