MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 49 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
607866
to
05-08 2021
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF Frederikshavn fI Ravnshøj IF's Anlæg
1 - 4
607867
07-08 2021
Kl. 14:00
Gærum IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Gærum Stadion
3 - 0
607868
07-08 2021
Kl. 14:30
Østervraa IF Syvsten IF Elektrikeren Nord Arena
2 - 1
607865
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Bindslev/Tversted IF IF Skjold Sæby Bindslev Stadion
4 - 1
607870
14-08 2021
Kl. 13:30
Syvsten IF Gærum IF Syvsten IF Stadion
1 - 1
607872
14-08 2021
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Kvissel-Ravnshøj IF Nordjyske Bank Arena Strandby
0 - 12
607871
14-08 2021
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Østervraa IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
1 - 3
607876
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Syvsten IF IF Skjold Sæby Syvsten IF Stadion
0 - 5
607875
to
19-08 2021
Kl. 18:30
Gærum IF Kvissel-Ravnshøj IF Gærum Stadion
2 - 3
607873
to
19-08 2021
Kl. 18:30
Bindslev/Tversted IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Bindslev Stadion
9 - 0
607874 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Østervraa IF Frederikshavn fI Elektrikeren Nord Arena
1 - 3
607879
21-08 2021
Kl. 12:00
IF Skjold Sæby Gærum IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
0 - 1
607880
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Østervraa IF Nordjyske Bank Arena Strandby
1 - 2
607877
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Kvissel-Ravnshøj IF Bindslev/Tversted IF Ravnshøj IF's Anlæg
3 - 1
607878
to
26-08 2021
Kl. 18:30
Frederikshavn fI Syvsten IF Park Empire
2 - 0
607909
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Gærum IF Bindslev/Tversted IF Gærum Stadion
1 - 0
607884
28-08 2021
Kl. 13:30
Syvsten IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Syvsten IF Stadion
5 - 0
607883
28-08 2021
Kl. 15:30
Østervraa IF Kvissel-Ravnshøj IF Elektrikeren Nord Arena
0 - 4
607882 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Frederikshavn fI Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
2 - 4
607888
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Kvissel-Ravnshøj IF Syvsten IF Ravnshøj IF's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

607887
04-09 2021
Kl. 13:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF IF Skjold Sæby Nordjyske Bank Arena Strandby
HHT

Hjemmehold taberdømt

607886
04-09 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Gærum IF Park Empire
3 - 1
607885
05-09 2021
Kl. 14:00
Bindslev/Tversted IF Østervraa IF Bindslev Stadion
3 - 3
607890
11-09 2021
Kl. 13:00
Frederikshavn fI Strandby-Elling-Nielstrup IF Park Empire
UHT

Udehold taberdømt

607891
11-09 2021
Kl. 13:00
Østervraa IF Gærum IF Elektrikeren Nord Arena
2 - 0
607889
11-09 2021
Kl. 13:30
Bindslev/Tversted IF Syvsten IF Bindslev Stadion
1 - 0
607892
11-09 2021
Kl. 16:00
IF Skjold Sæby Kvissel-Ravnshøj IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
UHT

Udehold taberdømt

607893
fr
17-09 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Bindslev/Tversted IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
4 - 2
607894
18-09 2021
Kl. 13:00
Frederikshavn fI Kvissel-Ravnshøj IF Park Empire
2 - 1
607895
18-09 2021
Kl. 13:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF Gærum IF Nordjyske Bank Arena Strandby
HHT

Hjemmehold taberdømt

607896
18-09 2021
Kl. 13:30
Syvsten IF Østervraa IF Syvsten IF Stadion
4 - 0
607898
25-09 2021
Kl. 14:00
Gærum IF Syvsten IF Gærum Stadion
3 - 0
607900
25-09 2021
Kl. 15:00
Kvissel-Ravnshøj IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Ravnshøj IF's Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

607899
25-09 2021
Kl. 15:30
Østervraa IF IF Skjold Sæby Elektrikeren Nord Arena
1 - 0
607897
26-09 2021
Kl. 14:00
Bindslev/Tversted IF Frederikshavn fI Bindslev Stadion
5 - 2
607904
to
30-09 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Syvsten IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
3 - 0
607901
02-10 2021
Kl. 13:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF Bindslev/Tversted IF Nordjyske Bank Arena Strandby
HHT

Hjemmehold taberdømt

607903
02-10 2021
Kl. 15:00
Kvissel-Ravnshøj IF Gærum IF Ravnshøj IF's Anlæg
3 - 2
607902
02-10 2021
Kl. 16:00
Frederikshavn fI Østervraa IF Park Empire
UHT

Udehold taberdømt

607906
09-10 2021
Kl. 13:30
Syvsten IF Frederikshavn fI Syvsten IF Stadion
1 - 0
607907
09-10 2021
Kl. 14:00
Gærum IF IF Skjold Sæby Gærum Stadion
3 - 0
607908
09-10 2021
Kl. 15:30
Østervraa IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Elektrikeren Nord Arena
UHT

Udehold taberdømt

607905
10-10 2021
Kl. 16:00
Bindslev/Tversted IF Kvissel-Ravnshøj IF Bindslev Stadion
6 - 1
607869
ti
12-10 2021
Kl. 18:00
Frederikshavn fI Bindslev/Tversted IF Park Empire
2 - 1
607912
16-10 2021
Kl. 13:15
Strandby-Elling-Nielstrup IF Syvsten IF Nordjyske Bank Arena Strandby
HHT

Hjemmehold taberdømt

607911
16-10 2021
Kl. 15:00
Kvissel-Ravnshøj IF Østervraa IF Ravnshøj IF's Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

607881
17-10 2021
Kl. 14:45
Bindslev/Tversted IF Gærum IF Bindslev Stadion
0 - 1
607910
17-10 2021
Kl. 16:00
Frederikshavn fI IF Skjold Sæby Park Empire
7 - 2
607915 fr
22-10 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Sæby Strandby-Elling-Nielstrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
UHT

Udehold taberdømt

607913
23-10 2021
Kl. 13:00
Østervraa IF Bindslev/Tversted IF Elektrikeren Nord Arena
3 - 3
607914
23-10 2021
Kl. 13:00
Gærum IF Frederikshavn fI Gærum Stadion
1 - 3
607916
23-10 2021
Kl. 13:30
Syvsten IF Kvissel-Ravnshøj IF Syvsten IF Stadion
2 - 1
607917
31-10 2021
Kl. 13:00
Syvsten IF Bindslev/Tversted IF Syvsten IF Stadion
2 - 2
607918
31-10 2021
Kl. 13:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby
HHT

Hjemmehold taberdømt

607919
31-10 2021
Kl. 13:00
Gærum IF Østervraa IF Gærum Stadion
2 - 0
607920
31-10 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Sæby Kvissel-Ravnshøj IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind