MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2021, Pulje 27 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
541786
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF HB Nordens Paris FC (2) Svenstrup Stadion
0 - 1
541785
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Gudumholm IF Aalborg KFUM Gudumholm Stadion
2 - 4
541973 to
12-08 2021
Kl. 19:00
AaB Aalborg Freja AaB's Anlæg
1 - 1
541977
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
St. Restrup IF Svenstrup-Godthåb IF Frejlev Stadion
1 - 7
541978
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM B52/Aalborg Nordjyske Bank Arena (KFUM)
0 - 0
541980
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja Aalborg KFUM Frejaparken
UHT

Udehold taberdømt

541990
on
18-08 2021
Kl. 18:30
Gudumholm IF B52/Aalborg Gudumholm Stadion
3 - 1
541988
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Svenstrup-Godthåb IF AaB Svenstrup Stadion
5 - 1
542013
ma
23-08 2021
Kl. 18:30
St. Restrup IF Gudumholm IF Frejlev Stadion
1 - 1
542014
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Svenstrup-Godthåb IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 5
542011
on
25-08 2021
Kl. 18:30
B52/Aalborg Aalborg Freja Klubhuset B52/AFC
0 - 3
542016
to
26-08 2021
Kl. 18:30
St. Restrup IF AaB Frejlev Stadion
2 - 1
542017
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Svenstrup-Godthåb IF B52/Aalborg Svenstrup Stadion
3 - 1
542018
29-08 2021
Kl. 14:00
HB Nordens Paris FC (2) Aalborg KFUM Selektro Stadium
2 - 3
541976
on
01-09 2021
Kl. 18:30
HB Nordens Paris FC (2) Gudumholm IF Selektro Stadium
1 - 0
541784 on
01-09 2021
Kl. 18:30
B52/Aalborg AaB Klubhuset B52/AFC
4 - 1
541783
on
01-09 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja St. Restrup IF Frejaparken
1 - 1
542019
04-09 2021
Kl. 14:00
Aalborg Freja Svenstrup-Godthåb IF Frejaparken
3 - 1
542032
04-09 2021
Kl. 14:00
Aalborg KFUM St. Restrup IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3 - 2
542035
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
B52/Aalborg HB Nordens Paris FC (2) Klubhuset B52/AFC
1 - 1
542055
to
09-09 2021
Kl. 19:00
AaB Aalborg KFUM AaB's Anlæg
3 - 8
542058
11-09 2021
Kl. 13:30
Svenstrup-Godthåb IF Gudumholm IF Svenstrup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

542054
11-09 2021
Kl. 17:00
HB Nordens Paris FC (2) Aalborg Freja Selektro Stadium
2 - 2
542115
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
HB Nordens Paris FC (2) B52/Aalborg Selektro Stadium
4 - 3
542015
on
15-09 2021
Kl. 18:15
Aalborg Freja Gudumholm IF Frejaparken
4 - 2
542062 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
AaB B52/Aalborg AaB's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

542064
19-09 2021
Kl. 11:00
HB Nordens Paris FC (2) Svenstrup-Godthåb IF Selektro Stadium
2 - 2
542061
19-09 2021
Kl. 13:00
St. Restrup IF Aalborg Freja Frejlev Stadion
1 - 4
542063
ti
21-09 2021
Kl. 19:15
Aalborg KFUM Gudumholm IF Aal. KFUM Kunstgræs
3 - 1
542066
25-09 2021
Kl. 13:30
Gudumholm IF HB Nordens Paris FC (2) Gudumholm Stadion
1 - 0
542067
25-09 2021
Kl. 13:30
Svenstrup-Godthåb IF St. Restrup IF Svenstrup Stadion
7 - 1
542068
25-09 2021
Kl. 13:30
B52/Aalborg Aalborg KFUM Klubhuset B52/AFC
2 - 2
542065
25-09 2021
Kl. 14:00
Aalborg Freja AaB Frejaparken
1 - 3
542012
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
AaB HB Nordens Paris FC (2) AaB's Anlæg
0 - 3
542080
02-10 2021
Kl. 11:00
St. Restrup IF HB Nordens Paris FC (2) Frejlev Stadion
1 - 2
542079
02-10 2021
Kl. 13:30
B52/Aalborg Gudumholm IF Klubhuset B52/AFC
0 - 2
542077
02-10 2021
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Aalborg Freja Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1 - 1
542078
02-10 2021
Kl. 14:00
AaB Svenstrup-Godthåb IF AaB's Anlæg
0 - 8
542085
to
07-10 2021
Kl. 18:30
Gudumholm IF St. Restrup IF Gudumholm Stadion
2 - 3
542010
09-10 2021
Kl. 12:00
HB Nordens Paris FC (2) St. Restrup IF Selektro Stadium
6 - 0
542086
09-10 2021
Kl. 13:30
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg KFUM Svenstrup Stadion
3 - 1
542081
09-10 2021
Kl. 14:00
Aalborg Freja B52/Aalborg Frejaparken
4 - 1
542083
on
13-10 2021
Kl. 19:45
AaB HB Nordens Paris FC (2) AaB's Anlæg
1 - 4
542090
16-10 2021
Kl. 12:30
AaB St. Restrup IF AaB's Anlæg
3 - 1
542091
16-10 2021
Kl. 13:30
B52/Aalborg Svenstrup-Godthåb IF Klubhuset B52/AFC
1 - 3
542089
16-10 2021
Kl. 13:30
Gudumholm IF Aalborg Freja Gudumholm Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

542092
16-10 2021
Kl. 16:00
Aalborg KFUM HB Nordens Paris FC (2) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 1
542096 to
21-10 2021
Kl. 19:00
AaB Gudumholm IF AaB's Anlæg
2 - 0
542093
23-10 2021
Kl. 13:30
Svenstrup-Godthåb IF Aalborg Freja Svenstrup Stadion
1 - 2
542110
24-10 2021
Kl. 13:00
St. Restrup IF Aalborg KFUM Frejlev Stadion
1 - 3
542020 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Gudumholm IF AaB Gudumholm Stadion
542059 on
27-10 2021
Kl. 20:10
St. Restrup IF B52/Aalborg AaB Kunstgræsbane
542125
30-10 2021
Kl. 13:30
Aalborg Freja HB Nordens Paris FC (2) Frejaparken
542126
30-10 2021
Kl. 13:30
Aalborg KFUM AaB Nordjyske Bank Arena (KFUM)
542127
30-10 2021
Kl. 13:30
Svenstrup-Godthåb IF Gudumholm IF Svenstrup Stadion
542128
30-10 2021
Kl. 13:30
B52/Aalborg St. Restrup IF Klubhuset B52/AFC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
På grund af 2 udtrækninger i Serie 2 slipper de 2 bedste placerede hold på 6. pladsen i Serie 3 for at spille Play-off.
Samtidig får de 2 bedst placerede hold på 7. pladsen en Play-off kamp mod et hold fra Serie 4, dvs. 22 hold fra 6. pladsen og 2 hold fra 7. pladsen skal spille Play-off.

Log ind