MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2021, Pulje 25 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
540488
fr
06-08 2021
Kl. 19:00
Øster Brønderslev IF GVL Løkken Arena Brønderslev El-Teknik A/S
1 - 1
540485
07-08 2021
Kl. 12:30
Thise IF Østervraa IF Bruuns Arena, Thise
2 - 5
540489
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Klokkerholm IF Østervraa IF Klokkerholm Stadion
2 - 3
540494
14-08 2021
Kl. 13:30
Sulsted IF Hals FS Sulsted Stadion
1 - 0
540491
14-08 2021
Kl. 14:00
Thise IF Øster Brønderslev IF Bruuns Arena, Thise
0 - 3
540495
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Østervraa IF Sulsted IF Elektrikeren Nord Arena
2 - 0
540496
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Øster Brønderslev IF Klokkerholm IF Arena Brønderslev El-Teknik A/S
2 - 3
540499
21-08 2021
Kl. 13:00
Hals FS Østervraa IF Hals Stadion
1 - 2
540498
21-08 2021
Kl. 13:30
GVL Løkken Thise IF Løkken Stadion
0 - 2
540520
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Sulsted IF Øster Brønderslev IF Sulsted Stadion
0 - 0
540500
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Klokkerholm IF GVL Løkken Klokkerholm Stadion
1 - 2
540504
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Thise IF Vodskov IF Bruuns Arena, Thise
2 - 2
540521 fr
27-08 2021
Kl. 19:00
Østervraa IF Vodskov IF Elektrikeren Nord Arena
4 - 1
540530
28-08 2021
Kl. 13:00
GVL Løkken Sulsted IF Løkken Stadion
2 - 1
540529
28-08 2021
Kl. 16:00
Øster Brønderslev IF Hals FS Arena Brønderslev El-Teknik A/S
1 - 8
540490 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
GVL Løkken Vodskov IF Løkken Stadion
1 - 3
540486
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Hals FS Klokkerholm IF Hals Stadion
2 - 1
540531 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Østervraa IF Øster Brønderslev IF Elektrikeren Nord Arena
3 - 0
540534
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Sulsted IF Thise IF Sulsted Stadion
1 - 2
540533
04-09 2021
Kl. 13:30
Vodskov IF Klokkerholm IF Vodskov Stadion
1 - 1
540535
04-09 2021
Kl. 14:00
Hals FS GVL Løkken Hals Stadion
1 - 0
540487
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Vodskov IF Sulsted IF Vodskov Stadion
1 - 8
540541
to
09-09 2021
Kl. 18:15
Thise IF Hals FS Bruuns Arena, Thise
1 - 3
540539
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Klokkerholm IF Sulsted IF Klokkerholm Stadion
4 - 0
540536
12-09 2021
Kl. 14:00
GVL Løkken Østervraa IF Løkken Stadion
0 - 4
540540
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Øster Brønderslev IF Vodskov IF Arena Brønderslev El-Teknik A/S
2 - 4
540544 fr
17-09 2021
Kl. 17:45
Sulsted IF Vodskov IF Sulsted Stadion
UHT

Udehold taberdømt

540543
18-09 2021
Kl. 13:00
Klokkerholm IF Hals FS Klokkerholm Stadion
1 - 3
540545
18-09 2021
Kl. 13:30
GVL Løkken Øster Brønderslev IF Løkken Stadion
1 - 0
540542
18-09 2021
Kl. 14:00
Østervraa IF Thise IF Elektrikeren Nord Arena
1 - 1
540528
to
23-09 2021
Kl. 17:30
Thise IF Klokkerholm IF Bruuns Arena, Thise
1 - 0
540547
25-09 2021
Kl. 12:30
Østervraa IF Klokkerholm IF Elektrikeren Nord Arena
1 - 1
540548
25-09 2021
Kl. 13:30
Vodskov IF GVL Løkken Vodskov Stadion
3 - 2
540550
25-09 2021
Kl. 14:00
Hals FS Sulsted IF Hals Stadion
5 - 0
540549
25-09 2021
Kl. 16:00
Øster Brønderslev IF Thise IF Arena Brønderslev El-Teknik A/S
HHT

Hjemmehold taberdømt

540552
02-10 2021
Kl. 13:00
Klokkerholm IF Øster Brønderslev IF Klokkerholm Stadion
4 - 3
540551
02-10 2021
Kl. 13:30
Sulsted IF Østervraa IF Sulsted Stadion
4 - 3
540553
02-10 2021
Kl. 14:00
Hals FS Vodskov IF Hals Stadion
4 - 0
540554
02-10 2021
Kl. 14:00
Thise IF GVL Løkken Bruuns Arena, Thise
1 - 3
540556
fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Østervraa IF Hals FS Elektrikeren Nord Arena
1 - 4
540592
09-10 2021
Kl. 12:00
Øster Brønderslev IF Sulsted IF Arena Brønderslev El-Teknik A/S
1 - 2
540588
09-10 2021
Kl. 13:30
GVL Løkken Klokkerholm IF Løkken Stadion
1 - 3
540590
09-10 2021
Kl. 13:30
Vodskov IF Thise IF Vodskov Stadion
0 - 5
540497
ti
12-10 2021
Kl. 18:00
Vodskov IF Hals FS Vodskov Stadion
1 - 7
540595
16-10 2021
Kl. 13:00
Klokkerholm IF Thise IF Klokkerholm Stadion
5 - 0
540593
16-10 2021
Kl. 13:30
Vodskov IF Østervraa IF Vodskov Stadion
2 - 3
540604
16-10 2021
Kl. 15:30
Sulsted IF GVL Løkken Sulsted Stadion
1 - 1
540606
23-10 2021
Kl. 13:00
Klokkerholm IF Vodskov IF Klokkerholm Stadion
4 - 1
540614
23-10 2021
Kl. 13:30
GVL Løkken Hals FS Løkken Stadion
0 - 8
540613
23-10 2021
Kl. 14:00
Thise IF Sulsted IF Bruuns Arena, Thise
0 - 2
540605
23-10 2021
Kl. 16:00
Øster Brønderslev IF Østervraa IF Arena Brønderslev El-Teknik A/S
3 - 7
540601 on
27-10 2021
Kl. 19:00
Hals FS Øster Brønderslev IF Hals Stadion
540616
30-10 2021
Kl. 10:30
Sulsted IF Klokkerholm IF Sulsted Stadion
540617
30-10 2021
Kl. 13:30
Vodskov IF Øster Brønderslev IF Vodskov Stadion
540625
30-10 2021
Kl. 13:30
Hals FS Thise IF Hals Stadion
540615
30-10 2021
Kl. 13:30
Østervraa IF GVL Løkken Elektrikeren Nord Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
På grund af 2 udtrækninger i Serie 2 slipper de 2 bedste placerede hold på 6. pladsen i Serie 3 for at spille Play-off.
Samtidig får de 2 bedst placerede hold på 7. pladsen en Play-off kamp mod et hold fra Serie 4, dvs. 22 hold fra 6. pladsen og 2 hold fra 7. pladsen skal spille Play-off.

Log ind