MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2021, Pulje 24 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
535782
07-08 2021
Kl. 16:00
FC Vakok Hjørring IF Empire Stadium
UHT

Udehold taberdømt

535781
08-08 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Skagen IK Park Empire
3 - 0
535783 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Oversidder Nordjyske Bank Arena Strandby
535925
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Hirtshals B Strandby-Elling-Nielstrup IF Schlie Arena
3 - 4
535784
14-08 2021
Kl. 14:00
Skagen IK Skibsby-Højene IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
1 - 5
535927
14-08 2021
Kl. 16:00
Hjørring IF Frederikshavn fI Hjørring IF's Anlæg
0 - 5
535918
15-08 2021
Kl. 13:00
Oversidder FC Vakok
535943
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Skagen IK Nordjyske Bank Arena Strandby
3 - 0
535945
to
19-08 2021
Kl. 18:00
FC Vakok Frederikshavn fI Empire Stadium
2 - 5
535950 to
19-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Hirtshals B
535952
21-08 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Skibsby-Højene IF Park Empire
3 - 3
535955
21-08 2021
Kl. 16:00
Hirtshals B FC Vakok Schlie Arena
2 - 2
535968
21-08 2021
Kl. 16:00
Hjørring IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Hjørring IF's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

535942
to
26-08 2021
Kl. 19:00
Skibsby-Højene IF Hjørring IF Højene Hallen
5 - 0
535973
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Frederikshavn fI Nordjyske Bank Arena Strandby
2 - 0
535974
29-08 2021
Kl. 13:00
Oversidder Hjørring IF
535969
29-08 2021
Kl. 14:30
Skibsby-Højene IF FC Vakok Højene Hallen
UHT

Udehold taberdømt

535972
ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Hirtshals B Skagen IK Schlie Arena
3 - 1
535771
on
01-09 2021
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Hirtshals B Højene Hallen
1 - 4
536001
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Hjørring IF Hirtshals B Hjørring IF's Anlæg
1 - 1
536002
04-09 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Oversidder Park Empire
536000
04-09 2021
Kl. 15:00
FC Vakok Skagen IK Empire Stadium
0 - 3
535999
04-09 2021
Kl. 15:30
Skibsby-Højene IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Højene Hallen
0 - 7
535954 on
08-09 2021
Kl. 19:00
Skagen IK Oversidder Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
536004
11-09 2021
Kl. 14:00
Skagen IK Hjørring IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
UHT

Udehold taberdømt

536005
11-09 2021
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF FC Vakok Nordjyske Bank Arena Strandby
6 - 1
536006
11-09 2021
Kl. 16:00
Hirtshals B Frederikshavn fI Schlie Arena
1 - 3
536003
12-09 2021
Kl. 13:00
Oversidder Skibsby-Højene IF
536554
18-09 2021
Kl. 14:00
Skagen IK Frederikshavn fI Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
0 - 2
536555
18-09 2021
Kl. 14:00
Hjørring IF FC Vakok Hjørring IF's Anlæg
4 - 2
536553
18-09 2021
Kl. 16:00
Hirtshals B Skibsby-Højene IF Schlie Arena
0 - 1
536556
19-09 2021
Kl. 13:00
Oversidder Strandby-Elling-Nielstrup IF
536558
25-09 2021
Kl. 15:00
FC Vakok Oversidder Empire Stadium
536559
25-09 2021
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Hirtshals B Nordjyske Bank Arena Strandby
7 - 0
536557
25-09 2021
Kl. 15:30
Skibsby-Højene IF Skagen IK Højene Hallen
1 - 2
536560
26-09 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Hjørring IF Park Empire
UHT

Udehold taberdømt

536562
02-10 2021
Kl. 14:00
Skagen IK Strandby-Elling-Nielstrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
0 - 10
536563
02-10 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI FC Vakok Park Empire
1 - 0
536568
02-10 2021
Kl. 16:00
Hirtshals B Oversidder Schlie Arena
536561
03-10 2021
Kl. 13:00
Hjørring IF Skibsby-Højene IF Hjørring IF's Anlæg
7 - 3
538229
09-10 2021
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Hjørring IF Nordjyske Bank Arena Strandby
UHT

Udehold taberdømt

536571
09-10 2021
Kl. 15:30
Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI Højene Hallen
2 - 3
536572
10-10 2021
Kl. 13:00
Oversidder Skagen IK
536573
10-10 2021
Kl. 15:00
FC Vakok Hirtshals B Empire Stadium
0 - 2
538232
16-10 2021
Kl. 15:00
Skibsby-Højene IF FC Vakok Højene Hallen
5 - 2
538244
17-10 2021
Kl. 11:00
Hjørring IF Oversidder Hjørring IF's Anlæg
538243
17-10 2021
Kl. 14:00
Frederikshavn fI Strandby-Elling-Nielstrup IF Park Empire
2 - 0
538242
ti
19-10 2021
Kl. 19:00
Skagen IK Hirtshals B Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
2 - 3
538246
23-10 2021
Kl. 14:00
Skagen IK FC Vakok Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen)
3 - 3
538245
23-10 2021
Kl. 15:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby
4 - 1
538247
23-10 2021
Kl. 16:00
Hirtshals B Hjørring IF Schlie Arena
UHT

Udehold taberdømt

538448
24-10 2021
Kl. 13:00
Oversidder Frederikshavn fI
538449
30-10 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Oversidder Højene Hallen
540480
30-10 2021
Kl. 13:30
Hjørring IF Skagen IK Hjørring IF's Anlæg
540481
30-10 2021
Kl. 13:30
FC Vakok Strandby-Elling-Nielstrup IF Empire Stadium
540484
30-10 2021
Kl. 13:30
Frederikshavn fI Hirtshals B Park Empire
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
På grund af 2 udtrækninger i Serie 2 slipper de 2 bedste placerede hold på 6. pladsen i Serie 3 for at spille Play-off.
Samtidig får de 2 bedst placerede hold på 7. pladsen en Play-off kamp mod et hold fra Serie 4, dvs. 22 hold fra 6. pladsen og 2 hold fra 7. pladsen skal spille Play-off.

Log ind