MENU

Herrer Serie 1 - Efterår 2021, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
388796
on
11-08 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM Sulsted IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
3 - 2
388798
to
12-08 2021
Kl. 18:00
Jetsmark IF Aalborg Freja Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
0 - 1
388800
14-08 2021
Kl. 13:00
Flauenskjold IF Aabybro IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
2 - 2
388799
14-08 2021
Kl. 14:00
Brønderslev IF Aalborg KFUM Arena Kop & Kande
3 - 4
388802
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja Sulsted IF Frejaparken
1 - 0
388803
on
18-08 2021
Kl. 18:30
Aabybro IF Jetsmark IF Aabybro Idrætscenter
1 - 3
388804
on
18-08 2021
Kl. 18:30
Aalborg KFUM RKG Nordjyske Bank Arena (KFUM)
5 - 1
388805
on
18-08 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF Flauenskjold IF Arena Kop & Kande
6 - 0
388807
21-08 2021
Kl. 14:30
Jetsmark IF Brønderslev IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
3 - 0
388806
22-08 2021
Kl. 11:00
RKG Aalborg Freja Bixen Arena
2 - 3
388808
22-08 2021
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Aalborg KFUM Nordturn Arena (Flauenskjold)
0 - 3
388809
ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Sulsted IF Aabybro IF Sulsted Stadion
0 - 1
388797 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Aabybro IF Brønderslev IF Aabybro Idrætscenter
1 - 2
388811
28-08 2021
Kl. 13:30
Flauenskjold IF Jetsmark IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
0 - 2
388810
28-08 2021
Kl. 16:00
Aalborg Freja Aalborg KFUM Frejaparken
2 - 0
388794
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Aalborg Freja Flauenskjold IF Frejaparken
1 - 1
388812
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Aabybro IF RKG Aabybro Idrætscenter
0 - 2
388817
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Brønderslev IF Sulsted IF Arena Kop & Kande
2 - 2
388820
04-09 2021
Kl. 13:30
Sulsted IF Flauenskjold IF Sulsted Stadion
1 - 0
388821
04-09 2021
Kl. 14:00
RKG Brønderslev IF Bixen Arena
2 - 2
388819
04-09 2021
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Jetsmark IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4 - 2
388818
05-09 2021
Kl. 13:00
Aalborg Freja Aabybro IF Frejaparken
4 - 1
388795
to
09-09 2021
Kl. 18:00
RKG Jetsmark IF Bixen Arena
0 - 3
388828
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Aabybro IF Aalborg KFUM Aabybro Idrætscenter
1 - 2
388826
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Brønderslev IF Aalborg Freja Arena Kop & Kande
0 - 3
388827
11-09 2021
Kl. 12:00
Jetsmark IF Sulsted IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
1 - 0
388829
11-09 2021
Kl. 13:30
Flauenskjold IF RKG Nordturn Arena (Flauenskjold)
0 - 3
388801
on
15-09 2021
Kl. 17:45
Sulsted IF RKG Sulsted Stadion
2 - 1
388836
fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Jetsmark IF RKG Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
6 - 0
388835
18-09 2021
Kl. 14:00
Flauenskjold IF Aalborg Freja Nordturn Arena (Flauenskjold)
0 - 1
388837
ti
21-09 2021
Kl. 17:30
Sulsted IF Aalborg KFUM Sulsted Stadion
2 - 4
388838 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
Brønderslev IF Aabybro IF Brønderslev Kunstgræsbane
4 - 1
388841
25-09 2021
Kl. 13:30
Aabybro IF Flauenskjold IF Aabybro Idrætscenter
4 - 3
388842
25-09 2021
Kl. 14:00
RKG Sulsted IF Bixen Arena
1 - 2
388840
25-09 2021
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Brønderslev IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
4 - 0
388839
25-09 2021
Kl. 16:00
Aalborg Freja Jetsmark IF Frejaparken
1 - 3
388844
02-10 2021
Kl. 12:00
Jetsmark IF Aabybro IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup)
2 - 2
388846
02-10 2021
Kl. 12:00
Flauenskjold IF Brønderslev IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
3 - 1
388843
02-10 2021
Kl. 13:30
Sulsted IF Aalborg Freja Sulsted Stadion
0 - 4
388845
02-10 2021
Kl. 14:00
RKG Aalborg KFUM Bixen Arena
0 - 4
388854
09-10 2021
Kl. 13:30
Aabybro IF Sulsted IF Aabybro Idrætscenter
0 - 0
388850
09-10 2021
Kl. 14:00
Brønderslev IF Jetsmark IF Brønderslev Kunstgræsbane
0 - 1
388851
09-10 2021
Kl. 14:00
Aalborg KFUM Flauenskjold IF Nordjyske Bank Arena (KFUM)
2 - 2
388849
09-10 2021
Kl. 16:00
Aalborg Freja RKG Frejaparken
1 - 1
391405
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Jetsmark IF Flauenskjold IF Kunstgræsbanen Jetsmark
8 - 0
391407
16-10 2021
Kl. 13:00
RKG Aabybro IF Bixen Arena
1 - 1
391409
16-10 2021
Kl. 13:30
Sulsted IF Brønderslev IF Sulsted Stadion
1 - 3
391404
ti
19-10 2021
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Aalborg Freja Aal. KFUM Kunstgræs
2 - 1
391414
23-10 2021
Kl. 13:30
Flauenskjold IF Sulsted IF Nordturn Arena (Flauenskjold)
1 - 2
391411
23-10 2021
Kl. 13:30
Aabybro IF Aalborg Freja Aabybro Idrætscenter
2 - 1
391413
23-10 2021
Kl. 15:00
Jetsmark IF Aalborg KFUM Kunstgræsbanen Jetsmark
3 - 0
391415
24-10 2021
Kl. 14:00
Brønderslev IF RKG Brønderslev Kunstgræsbane
4 - 4
391417 fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Sulsted IF Jetsmark IF Sulsted Stadion
391418 fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Aalborg KFUM Aabybro IF Aal. KFUM Kunstgræs
391419
31-10 2021
Kl. 14:30
RKG Flauenskjold IF Bixen Arena
391416
31-10 2021
Kl. 14:30
Aalborg Freja Brønderslev IF Frejaparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind