MENU

Herrer C (16+) 7M - Efterår 2021, Pulje 3 //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
603972 1
15-08 2021
Kl. 19:00
Arentsminde IF Nordens Paris FC (1) Arentsminde Stadion
UDS
603973 1 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Langholt SK Brovst IF Langholt Idrætsanlæg
1 - 5
603974
1 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB (1) Aalborg Freja NFB Kunstgræs Lindholm
1 - 1
607165 2 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja Arentsminde IF Frejaparken
UDS
607167 2 ma
23-08 2021
Kl. 19:30
Nordens Paris FC (1) Langholt SK Selektro Stadium
3 - 1
607166 2 ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Brovst IF Nørresundby FB (1) Halvrimmen Stadion
UDS
607170 3
28-08 2021
Kl. 17:00
Nordens Paris FC (1) Brovst IF Selektro Stadium
1 - 2
607168
3 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Arentsminde IF Nørresundby FB (1) Arentsminde Stadion
1 - 2
607169 3 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Langholt SK Aalborg Freja Langholt Idrætsanlæg
2 - 2
607181
5 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB (1) Nordens Paris FC (1) NFB Kunstgræs Lindholm
4 - 6
607176
4
05-09 2021
Kl. 19:00
Arentsminde IF Brovst IF Arentsminde Stadion
0 - 7
607177 4 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja Nordens Paris FC (1) Frejaparken
1 - 2
607178
4 ma
06-09 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB (1) Langholt SK NFB Kunstgræs Lindholm
1 - 3
607179 5 to
09-09 2021
Kl. 19:00
Langholt SK Arentsminde IF Langholt Idrætsanlæg
3 - 2
607180 5 to
09-09 2021
Kl. 19:00
Brovst IF Aalborg Freja Brovst IF´s Anlæg
3 - 0
607184 6
12-09 2021
Kl. 17:00
Nordens Paris FC (1) Arentsminde IF Selektro Stadium
2 - 5
607182
6 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Aalborg Freja Nørresundby FB (1) Frejaparken
2 - 3
607183 6 ti
14-09 2021
Kl. 19:00
Brovst IF Langholt SK Halvrimmen Stadion
3 - 2
607185 7
19-09 2021
Kl. 19:00
Arentsminde IF Aalborg Freja Arentsminde Stadion
607186 7 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Langholt SK Nordens Paris FC (1) Langholt Idrætsanlæg
607187 7 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB (1) Brovst IF NFB Kunstgræs Lindholm
607188 8 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
Aalborg Freja Langholt SK Frejaparken
607190 8 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Nørresundby FB (1) Arentsminde IF NFB Kunstgræs Lindholm
607189 8 ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Brovst IF Nordens Paris FC (1) Brovst IF´s Anlæg
114526 9
02-10 2021
Kl. 14:30
Nordens Paris FC (1) Aalborg Freja Selektro Stadium
607191 9 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Langholt SK Nørresundby FB (1) Langholt Idrætsanlæg
114489 9 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Brovst IF Arentsminde IF Halvrimmen Stadion
114529 10 ma
11-10 2021
Kl. 18:00
Aalborg Freja Brovst IF Frejaparken
114532 10 ma
11-10 2021
Kl. 18:00
Nordens Paris FC (1) Nørresundby FB (1) Selektro Stadium
114528 10 ma
11-10 2021
Kl. 19:00
Arentsminde IF Langholt SK Arentsminde Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind