MENU

ØOB Oldboys 35 år 11 mands, Kreds 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
545470 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Oversidder AURA Park (Stavtrup)
545471 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus Aabyhøj IF Vejlby/Risskov Centret
3 - 4
545474 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) ASA, Aarhus (1) Robotize Park
0 - 1
545473 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 HEI Fort Langenæs
0 - 2
339252 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder VSK Aarhus
189711 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
HEI ASA, Aarhus (2) Invita Arena, Skæring
2 - 1
189718 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Viby IF Aabyhøj Stadion
1 - 0
545475 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Stavtrup IF (1) Robotize Park
3 - 2
339253 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) HEI AURA Park (Stavtrup)
1 - 4
339254 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Oversidder Robotize Park
339255 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Viby IF VSK Aarhus Viby Idrætspark
3 - 1
339257 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Freja Oldboys Robotize Park
0 - 7
339256 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Aabyhøj IF Fort Langenæs
1 - 1
339259 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys Stavtrup IF (1) Randers Stadion, kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

339260 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF ASA, Aarhus (2) Aabyhøj Stadion
4 - 0
363423 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
VSK Aarhus Aarhus 1900 Vejlby/Risskov Centret
2 - 1
410990 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Viby IF
339258 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
HEI ASA, Aarhus (1) Invita Arena, Skæring
2 - 0
410991 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Stavtrup IF (1) Aabyhøj IF AURA Park (Stavtrup)
4 - 2
410992 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
ASA, Aarhus (1) Freja Oldboys Robotize Park
1 - 4
410993 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
HEI Oversidder Invita Arena, Skæring
411002 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Aarhus 1900 Viby IF Fort Langenæs
1 - 4
411003 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
ASA, Aarhus (2) VSK Aarhus Robotize Park
1 - 1
411005 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Aabyhøj IF ASA, Aarhus (1) Aabyhøj Stadion
4 - 1
411006 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
VSK Aarhus Stavtrup IF (1) Vejlby/Risskov Centret
1 - 1
411007 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Viby IF ASA, Aarhus (2) Viby Idrætspark
2 - 3
413402 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Aarhus 1900
411004 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys HEI Randers Stadion, kunstgræs
2 - 0
413435 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Stavtrup IF (1) Viby IF AURA Park (Stavtrup)
3 - 2
413436 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
ASA, Aarhus (1) VSK Aarhus Robotize Park
1 - 0
413437 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
HEI Aabyhøj IF Invita Arena, Skæring
1 - 1
413439 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
ASA, Aarhus (2) Aarhus 1900 Robotize Park
0 - 1
413438 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys Oversidder Randers Stadion, kunstgræs
413440 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Aabyhøj IF Freja Oldboys Aabyhøj Stadion
2 - 3
413441 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
VSK Aarhus HEI Vejlby/Risskov Centret
0 - 6
413442 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Viby IF ASA, Aarhus (1) Viby Idrætspark
3 - 1
413444 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder ASA, Aarhus (2)
413443 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Aarhus 1900 Stavtrup IF (1) Fort Langenæs
UHT

Udehold taberdømt

545472 ma
04-10 2021
Kl. 20:00
Viby IF Freja Oldboys MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
HHT

Hjemmehold taberdømt

189712 ma
04-04 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Aarhus 1900 Randers Stadion, kunstgræs
414436 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) ASA, Aarhus (2) AURA Park (Stavtrup)
414437 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Aarhus 1900 Robotize Park
414438 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
HEI Viby IF Invita Park Kunstgræs, Skæring
415320 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys VSK Aarhus Randers Stadion, kunstgræs
415607 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
415622 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Stavtrup IF (1)
183518 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF VSK Aarhus Aabyhøj Stadion
183578 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Viby IF Randers Stadion, kunstgræs
184467 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
HEI Aarhus 1900 Invita Park Kunstgræs, Skæring
184468 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) ASA, Aarhus (2) Robotize Park
209590 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) ASA, Aarhus (1) AURA Park (Stavtrup)
209729 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) HEI Robotize Park
209982 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Freja Oldboys Fort Langenæs
209983 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark
209993 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus Oversidder Vejlby/Risskov Centret
209995 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
HEI Stavtrup IF (1) Invita Arena, Skæring
209997 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder ASA, Aarhus (1)
505165 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus Viby IF Vejlby/Risskov Centret
508651 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Aarhus 1900 Aabyhøj Stadion
508652 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys ASA, Aarhus (2) Randers Stadion, kunstgræs
518647 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) HEI Robotize Park
548275 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Freja Oldboys AURA Park (Stavtrup)
550578 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Aabyhøj IF Robotize Park
550579 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 VSK Aarhus Fort Langenæs
552170 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF Oversidder Viby Idrætspark
552175 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF Stavtrup IF (1) Aabyhøj Stadion
552204 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys ASA, Aarhus (1) Randers Stadion, kunstgræs
552205 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder HEI
552213 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF Aarhus 1900 Viby Idrætspark
558722 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus ASA, Aarhus (2) Vejlby/Risskov Centret
564160 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
HEI Freja Oldboys Invita Park Kunstgræs, Skæring
564166 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Aabyhøj IF Robotize Park
915737 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) VSK Aarhus AURA Park (Stavtrup)
917873 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Viby IF Robotize Park
918076 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Oversidder Fort Langenæs
918176 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Viby IF Stavtrup IF (1) Viby Idrætspark
212355 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus ASA, Aarhus (1) Vejlby/Risskov Centret
213038 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Aabyhøj IF HEI Aabyhøj Stadion
213955 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Freja Oldboys
245141 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 ASA, Aarhus (2) Fort Langenæs
255036 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Aabyhøj IF Randers Stadion, kunstgræs
423393 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
HEI VSK Aarhus Invita Park Kunstgræs, Skæring
442252 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (1) Viby IF Robotize Park
442253 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (1) Aarhus 1900 AURA Park (Stavtrup)
442254 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Oversidder Robotize Park
442255 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus (2) Stavtrup IF (1) Robotize Park
442256 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Aarhus 1900 ASA, Aarhus (1) Fort Langenæs
442257 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Viby IF HEI Viby Idrætspark
442643 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus Freja Oldboys Vejlby/Risskov Centret
442644 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Aabyhøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind