Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2021
19:00
VSK Aarhus (2)
0
Fuglebakken KFUM Århus (1)
5
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (5)
6
FC Sydbyen
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Hasle B (1)
0
Ølstrup GU (Aarhus)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
17:00
Aarhus Fremad
1
SISU MBK
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Christiansbjerg IF
3
Hasle B (1)
5
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:00
FC Sydbyen
5
Lisbjerg FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
19:00
VSK Aarhus (2)
2
Ølstrup GU (Aarhus)
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
Lisbjerg FC (1)
4
Christiansbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
SISU MBK
0
Fuglebakken KFUM Århus (5)
6
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Hasle B (1)
3
FC Sydbyen
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
VSK Aarhus (2)
1
Christiansbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
Lisbjerg FC (1)
0
SISU MBK
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (1)
7
Ølstrup GU (Aarhus)
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
15:00
Aarhus Fremad
1
Fuglebakken KFUM Århus (5)
6
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:45
Fuglebakken KFUM Århus (5)
3
Lisbjerg FC (1)
0
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:30
FC Sydbyen
2
VSK Aarhus (2)
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
SISU MBK
Hasle B (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
17:00
Aarhus Fremad
4
Ølstrup GU (Aarhus)
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
19:00
VSK Aarhus (2)
5
SISU MBK
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Fuglebakken KFUM Århus (1)
FC Sydbyen
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Hasle B (1)
4
Fuglebakken KFUM Århus (5)
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Christiansbjerg IF
4
Ølstrup GU (Aarhus)
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
15:00
Aarhus Fremad
1
Lisbjerg FC (1)
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:15
Fuglebakken KFUM Århus (5)
3
VSK Aarhus (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:15
Christiansbjerg IF
3
Aarhus Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:15
Lisbjerg FC (1)
2
Hasle B (1)
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:00
SISU MBK
3
Fuglebakken KFUM Århus (1)
6
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
Fuglebakken KFUM Århus (1)
13
Aarhus Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
FC Sydbyen
5
Ølstrup GU (Aarhus)
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Christiansbjerg IF
FC Sydbyen
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
18:00
VSK Aarhus (2)
1
Lisbjerg FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
18:00
Fuglebakken KFUM Århus (1)
4
Fuglebakken KFUM Århus (5)
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
18:00
SISU MBK
Ølstrup GU (Aarhus)
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
15:00
Aarhus Fremad
Hasle B (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:45
FC Sydbyen
6
Aarhus Fremad
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Fuglebakken KFUM Århus (5)
6
Ølstrup GU (Aarhus)
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Hasle B (1)
3
VSK Aarhus (2)
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
17:30
Lisbjerg FC (1)
3
Fuglebakken KFUM Århus (1)
5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
17:30
SISU MBK
0
Christiansbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:20
Lisbjerg FC (1)
1
Ølstrup GU (Aarhus)
8
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
Christiansbjerg IF
6
Fuglebakken KFUM Århus (1)
5
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
17:30
FC Sydbyen
1
SISU MBK
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Fuglebakken KFUM Århus (1)
1
Hasle B (1)
8
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Christiansbjerg IF
1
Fuglebakken KFUM Århus (5)
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:00
VSK Aarhus (2)
2
Aarhus Fremad
1
|
Herre og Kvinde rækker 7-mands
Spilleregler 7-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".