Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2021
18:00
Fuglebakken KFUM Århus (3)
2
Lisbjerg FC (2)
2
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Sabro IF (U19)
1
Fuglebakken KFUM Århus (4)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Korsholm IF
4
Hasle B (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:00
Hasle B (4)
2
Virup IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Hasle B (2)
1
VRI
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Lisbjerg FC (2)
7
Korsholm IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (4)
12
Fuglebakken KFUM Århus (3)
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Virup IF
4
Sabro IF (U19)
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
VSK Aarhus (3)
0
Hasle B (4)
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Hasle B (2)
4
Lisbjerg FC (2)
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
VRI
0
Hasle B (4)
3
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (3)
1
Virup IF
11
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Sabro IF (U19)
1
VSK Aarhus (3)
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
Korsholm IF
1
Fuglebakken KFUM Århus (4)
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
15:00
VRI
4
VSK Aarhus (3)
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:45
Fuglebakken KFUM Århus (4)
2
Hasle B (2)
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:45
Hasle B (4)
5
Sabro IF (U19)
8
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:45
Virup IF
5
Korsholm IF
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:50
Lisbjerg FC (2)
1
VRI
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
19:00
VSK Aarhus (3)
5
Fuglebakken KFUM Århus (3)
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Hasle B (2)
1
Virup IF
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Lisbjerg FC (2)
1
Fuglebakken KFUM Århus (4)
6
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:00
VRI
4
Sabro IF (U19)
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:30
Korsholm IF
1
VSK Aarhus (3)
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
18:30
Fuglebakken KFUM Århus (3)
Hasle B (4)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:00
Sabro IF (U19)
10
Fuglebakken KFUM Århus (3)
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
VSK Aarhus (3)
3
Hasle B (2)
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:15
Hasle B (4)
5
Korsholm IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:15
Fuglebakken KFUM Århus (4)
2
VRI
4
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:15
Virup IF
7
Lisbjerg FC (2)
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
VRI
6
Fuglebakken KFUM Århus (3)
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Hasle B (2)
2
Hasle B (4)
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Fuglebakken KFUM Århus (4)
2
Virup IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Lisbjerg FC (2)
2
VSK Aarhus (3)
8
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:30
Sabro IF (U19)
Hasle B (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:45
VSK Aarhus (3)
4
Fuglebakken KFUM Århus (4)
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Hasle B (4)
8
Lisbjerg FC (2)
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Fuglebakken KFUM Århus (3)
Korsholm IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Virup IF
3
VRI
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
Korsholm IF
5
Sabro IF (U19)
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:25
Lisbjerg FC (2)
3
Sabro IF (U19)
6
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Virup IF
2
VSK Aarhus (3)
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Hasle B (2)
3
Fuglebakken KFUM Århus (3)
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Fuglebakken KFUM Århus (4)
0
Hasle B (4)
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Korsholm IF
1
VRI
7
|
Herre og Kvinde rækker 7-mands
Spilleregler 7-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".