Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2021
19:00
Vellev IF
IF Lyseng
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:10
TMG
0
Solbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
18:00
Solbjerg IF
4
Kolt/Hasselager IF (1)
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (2)
Vellev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
IF Lyseng
7
TMG
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
IF Lyseng
Solbjerg IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
Vellev IF
Kolt/Hasselager IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
19:00
Kolt/Hasselager IF (1)
2
TMG
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
Vellev IF
Solbjerg IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
Fuglebakken KFUM Århus (2)
1
IF Lyseng
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Solbjerg IF
3
Fuglebakken KFUM Århus (2)
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:45
TMG
Vellev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
IF Lyseng
4
Kolt/Hasselager IF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Fuglebakken KFUM Århus (2)
3
Kolt/Hasselager IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
Solbjerg IF
3
TMG
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
IF Lyseng
Vellev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
TMG
3
Fuglebakken KFUM Århus (2)
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:15
Vellev IF
2
Fuglebakken KFUM Århus (2)
6
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:15
TMG
3
IF Lyseng
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:15
Kolt/Hasselager IF (1)
7
Solbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
Kolt/Hasselager IF (1)
2
Fuglebakken KFUM Århus (2)
4
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Fuglebakken KFUM Århus (2)
2
TMG
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
Solbjerg IF
IF Lyseng
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
18:00
Kolt/Hasselager IF (1)
Vellev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
Solbjerg IF
Vellev IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
IF Lyseng
5
Fuglebakken KFUM Århus (2)
8
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:00
TMG
1
Kolt/Hasselager IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Vellev IF
TMG
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
Fuglebakken KFUM Århus (2)
Solbjerg IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
17:30
Kolt/Hasselager IF (1)
0
IF Lyseng
2
|
Herre og Kvinde rækker 7-mands
Spilleregler 7-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".