MENU

U13 Piger C (2009) 8M - Efterår 2021, Pulje 243 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
264113 ma
16-08 2021
Kl. 17:45
ASA, Aarhus VSK Aarhus (2) Robotize Park
2 - 2
264084
to
19-08 2021
Kl. 18:00
Lystrup IF FC Skanderborg Lystrup Idrætsanlæg
0 - 5
264116
to
19-08 2021
Kl. 18:45
Solbjerg IF Brabrand IF Lundbjergvang
4 - 2
264115
21-08 2021
Kl. 11:00
Hasle B FC Århus Syd Ellehøjskolen
0 - 9
264119 to
26-08 2021
Kl. 18:00
Them GF Lystrup IF Frisholm Stadion
8 - 1
264118 to
26-08 2021
Kl. 18:50
Brabrand IF ASA, Aarhus Brabrand IF's Idrætsanlæg
4 - 0
264120
28-08 2021
Kl. 13:00
FC Århus Syd Hørning IF Mårslet Stadion
5 - 2
264121
29-08 2021
Kl. 10:00
VSK Aarhus (2) Hasle B VSK Aarhus
3 - 2
264130 ti
31-08 2021
Kl. 17:45
FC Skanderborg Them GF Vestergadeanlægget
1 - 3
264131
to
02-09 2021
Kl. 17:30
Solbjerg IF ASA, Aarhus Lundbjergvang
6 - 0
264133 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Lystrup IF FC Århus Syd Lystrup Idrætsanlæg
1 - 2
264132
04-09 2021
Kl. 10:00
Hørning IF VSK Aarhus (2) Højbo Stadion
3 - 0
264134
04-09 2021
Kl. 11:10
Hasle B Brabrand IF Ellehøjskolen
1 - 1
264136
ma
06-09 2021
Kl. 17:45
ASA, Aarhus Hasle B Robotize Park
2 - 5
264139 ti
07-09 2021
Kl. 17:30
Brabrand IF Hørning IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
2 - 4
264137
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Them GF Solbjerg IF Frisholm Stadion
2 - 0
264114
11-09 2021
Kl. 10:00
Hørning IF Them GF Højbo Stadion
2 - 1
264135
11-09 2021
Kl. 13:00
FC Århus Syd FC Skanderborg Mårslet Stadion
4 - 1
264138
12-09 2021
Kl. 10:00
VSK Aarhus (2) Lystrup IF VSK Aarhus
5 - 1
264143
ma
13-09 2021
Kl. 17:45
Solbjerg IF Hasle B Lundbjergvang
4 - 1
264142 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Them GF FC Århus Syd Frisholm Stadion
1 - 2
264144 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Lystrup IF Brabrand IF Lystrup Idrætsanlæg
1 - 2
264140
18-09 2021
Kl. 10:30
FC Skanderborg VSK Aarhus (2) Fælleden - Øvre
7 - 0
264141
19-09 2021
Kl. 10:00
Hørning IF ASA, Aarhus Højbo Stadion
3 - 2
264117
ma
20-09 2021
Kl. 17:45
FC Skanderborg Solbjerg IF Fælleden - Øvre
2 - 5
264164 to
23-09 2021
Kl. 18:45
Brabrand IF FC Skanderborg Brabrand IF's Idrætsanlæg
3 - 3
264166
25-09 2021
Kl. 13:10
FC Århus Syd Solbjerg IF Mårslet Stadion
2 - 3
264165
26-09 2021
Kl. 10:45
ASA, Aarhus Lystrup IF Robotize Park
2 - 2
264168
26-09 2021
Kl. 10:50
Hasle B Hørning IF Ellehøjskolen
4 - 2
264182
to
30-09 2021
Kl. 17:30
Solbjerg IF Hørning IF Lundbjergvang
1 - 1
264185 to
30-09 2021
Kl. 18:00
Them GF Brabrand IF Frisholm Stadion
3 - 1
264183
02-10 2021
Kl. 13:00
FC Århus Syd VSK Aarhus (2) Mårslet Stadion
4 - 0
264167
ma
04-10 2021
Kl. 17:30
VSK Aarhus (2) Them GF VSK Aarhus
1 - 2
264169 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
FC Skanderborg ASA, Aarhus Fælleden - Øvre
6 - 3
264186 ti
05-10 2021
Kl. 17:45
Lystrup IF Hasle B Lystrup Idrætsanlæg
3 - 4
264189 to
07-10 2021
Kl. 18:45
Brabrand IF FC Århus Syd Brabrand IF's Idrætsanlæg
1 - 6
264187
09-10 2021
Kl. 11:00
Hasle B FC Skanderborg Ellehøjskolen
0 - 2
264193
09-10 2021
Kl. 13:00
FC Århus Syd ASA, Aarhus Mårslet Stadion
6 - 0
264190
10-10 2021
Kl. 11:15
Hørning IF Lystrup IF Højbo Stadion
8 - 0
264191
ma
11-10 2021
Kl. 17:30
VSK Aarhus (2) Solbjerg IF Vejlby/Risskov Centret
1 - 3
264192 on
13-10 2021
Kl. 17:15
FC Skanderborg Hørning IF Vestergadeanlægget
1 - 3
264221
on
13-10 2021
Kl. 17:30
VSK Aarhus (2) Brabrand IF Vejlby/Risskov Centret
0 - 2
264194 to
14-10 2021
Kl. 17:30
Them GF Hasle B Frisholm Stadion
3 - 1
264220
to
14-10 2021
Kl. 17:30
Lystrup IF Solbjerg IF Lystrup Idrætsanlæg
0 - 5
264188
07-11 2021
Kl. 09:45
ASA, Aarhus Them GF Robotize Park
0 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

U16, U15, U14, U13 rækker 8-mands 

Spilleregler 8-mands

Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på 
www.dbujylland.dk - "Mit DBU".

Log ind