Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2021
17:45
ASA, Aarhus
2
VSK Aarhus (2)
2
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:00
Lystrup IF
0
FC Skanderborg
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
18:45
Solbjerg IF
4
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
11:00
Hasle B
0
FC Århus Syd
9
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:00
Them GF
8
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:50
Brabrand IF
4
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:00
FC Århus Syd
5
Hørning IF
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
10:00
VSK Aarhus (2)
3
Hasle B
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
17:45
FC Skanderborg
1
Them GF
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
17:30
Solbjerg IF
6
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:00
Lystrup IF
1
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
10:00
Hørning IF
3
VSK Aarhus (2)
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:10
Hasle B
1
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
17:45
ASA, Aarhus
2
Hasle B
5
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
17:30
Brabrand IF
2
Hørning IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:00
Them GF
2
Solbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
Hørning IF
2
Them GF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:00
FC Århus Syd
4
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
10:00
VSK Aarhus (2)
5
Lystrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
17:45
Solbjerg IF
4
Hasle B
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Them GF
1
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:00
Lystrup IF
1
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
10:30
FC Skanderborg
7
VSK Aarhus (2)
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
10:00
Hørning IF
3
ASA, Aarhus
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
FC Skanderborg
2
Solbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
18:45
Brabrand IF
3
FC Skanderborg
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:10
FC Århus Syd
2
Solbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:45
ASA, Aarhus
2
Lystrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
10:50
Hasle B
4
Hørning IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
17:30
Solbjerg IF
1
Hørning IF
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
18:00
Them GF
3
Brabrand IF
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
FC Århus Syd
4
VSK Aarhus (2)
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
17:30
VSK Aarhus (2)
1
Them GF
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
18:00
FC Skanderborg
6
ASA, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
17:45
Lystrup IF
3
Hasle B
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
18:45
Brabrand IF
1
FC Århus Syd
6
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:00
Hasle B
0
FC Skanderborg
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:00
FC Århus Syd
6
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
11:15
Hørning IF
8
Lystrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
VSK Aarhus (2)
1
Solbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:15
FC Skanderborg
1
Hørning IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
17:30
VSK Aarhus (2)
0
Brabrand IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
17:30
Them GF
3
Hasle B
1
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2021
17:30
Lystrup IF
0
Solbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. nov 2021
09:45
ASA, Aarhus
0
Them GF
0
|
U16, U15, U14, U13 rækker 8-mands
Spilleregler 8-mandsDer skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU".