MENU

U15 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2021, Pulje 531 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
348935 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Højene Hallen
3 - 1
348933
15-08 2021
Kl. 11:00
Aabybro IF Brønderslev IF Aabybro Idrætscenter
3 - 1
348934
15-08 2021
Kl. 12:00
IF Skjold Sæby Skibsby-Højene IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
6 - 0
348936
on
18-08 2021
Kl. 18:30
Brønderslev IF IF Skjold Sæby Arena Kop & Kande
1 - 0
348940
ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Team Horne-Hirtshals Brønderslev IF Schlie Arena
0 - 3
348943 on
01-09 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Sæby Aabybro IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
1 - 1
348942
to
09-09 2021
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF Team Horne-Hirtshals Højene Hallen
0 - 7
348944
12-09 2021
Kl. 11:00
Aabybro IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Aabybro Idrætscenter
2 - 3
348946
12-09 2021
Kl. 11:00
Team Horne-Hirtshals IF Skjold Sæby Horne Stadion
4 - 4
348939 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Aabybro IF Skibsby-Højene IF Aabybro Idrætscenter
2 - 1
348948
18-09 2021
Kl. 11:00
Brønderslev IF Aabybro IF Arena Kop & Kande
4 - 1
348947
19-09 2021
Kl. 11:00
Team Horne-Hirtshals Strandby-Elling-Nielstrup IF Schlie Arena
4 - 2
348949
19-09 2021
Kl. 11:30
Skibsby-Højene IF IF Skjold Sæby Højene Hallen
1 - 8
348945
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Brønderslev IF Skibsby-Højene IF Arena Kop & Kande
3 - 1
348950
25-09 2021
Kl. 13:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Skibsby-Højene IF Nordjyske Bank Arena Strandby
4 - 0
348958
26-09 2021
Kl. 11:00
Aabybro IF Team Horne-Hirtshals Aabybro Idrætscenter
1 - 4
348951
ma
27-09 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Sæby Brønderslev IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
2 - 4
349021
on
29-09 2021
Kl. 17:30
Team Horne-Hirtshals Skibsby-Højene IF Schlie Arena
5 - 2
348999
02-10 2021
Kl. 12:00
IF Skjold Sæby Strandby-Elling-Nielstrup IF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
5 - 1
349019
02-10 2021
Kl. 12:00
Brønderslev IF Team Horne-Hirtshals Arena Kop & Kande
7 - 2
349000
03-10 2021
Kl. 14:00
Skibsby-Højene IF Aabybro IF Højene Hallen
UHT

Udehold taberdømt

348938 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF IF Skjold Sæby Nordjyske Bank Arena Strandby
1 - 6
348937 to
07-10 2021
Kl. 17:30
Team Horne-Hirtshals Aabybro IF Schlie Arena
UHT

Udehold taberdømt

349020
fr
08-10 2021
Kl. 17:00
Brønderslev IF Strandby-Elling-Nielstrup IF Brønderslev Kunstgræsbane
2 - 0
349022
10-10 2021
Kl. 11:00
Aabybro IF IF Skjold Sæby Aabybro Idrætscenter
1 - 7
348941
on
13-10 2021
Kl. 18:30
Strandby-Elling-Nielstrup IF Brønderslev IF Nordjyske Bank Arena Strandby
0 - 1
349023
16-10 2021
Kl. 11:45
Strandby-Elling-Nielstrup IF Aabybro IF Nordjyske Bank Arena Strandby
UHT

Udehold taberdømt

349025
16-10 2021
Kl. 12:00
IF Skjold Sæby Team Horne-Hirtshals Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby
7 - 4
349024
17-10 2021
Kl. 13:30
Skibsby-Højene IF Brønderslev IF Højene Hallen
3 - 4
348930 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF Team Horne-Hirtshals Nordjyske Bank Arena Strandby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2021 til foråret 2022 her.

Du kan finde informationer om rækken ved at læse rækkebeskrivelserne.

Log ind