Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. aug 2021
11:00
IFSK
3
FC Jura
3
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
18:45
ASA, Aarhus
IFSK
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
15:30
Aarhus 1900 (2)
1
BMI
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
16:00
FC Jura
6
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
ASA, Aarhus
1
Aarhus 1900 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
15:00
IFSK
BMI
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
18:15
FFD Kralupy
1
FC Jura
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:30
BMI
5
ASA, Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:00
IFSK
1
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:00
BMI
FFD Kralupy
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
FC Jura
8
Aarhus 1900 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
10:00
Aarhus 1900 (2)
6
IFSK
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
13:00
BMI
8
FC Jura
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
13:45
ASA, Aarhus
1
FFD Kralupy
0
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:15
Aarhus 1900 (2)
3
FFD Kralupy
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2021
16:00
FC Jura
0
IFSK
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
ASA, Aarhus
3
BMI
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
FFD Kralupy
0
Aarhus 1900 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
17:30
FFD Kralupy
0
IFSK
7
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
15:30
ASA, Aarhus
4
FC Jura
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
IFSK
3
FFD Kralupy
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
BMI
2
Aarhus 1900 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
FC Jura
FFD Kralupy
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
15:30
Aarhus 1900 (2)
5
ASA, Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:00
BMI
1
IFSK
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
11:10
BMI
5
FFD Kralupy
0
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:30
Aarhus 1900 (2)
5
FC Jura
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:00
IFSK
3
Aarhus 1900 (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
13:00
FFD Kralupy
1
ASA, Aarhus
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
16:00
FC Jura
3
BMI
0
|
Nedrykning fra 4. pladsen: Spangsbjerg IF (pulje 264).
En klub kan kun have et hold i Jyllandsserien. På dette grundlag kan Vorup FB (pulje 261) og Aabybro IF 2 (pulje 258) ikke rykke op. Oprykkere i stedet for er henholdsvis Aarhus Fremad og Aars IK.
I pulje 262 har BMI oprykningsforbud. Her går oprykningen til IFSK.