|
607700
|
ti10-08 2021
|
18:45
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
607699
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
|
607701
|
to12-08 2021
|
19:00
|
|
|
Vejrup Fritidscenter
|
|
|
|
|
607703
|
fr13-08 2021
|
19:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
|
|
607704
|
lø14-08 2021
|
14:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
|
|
607708
|
to19-08 2021
|
18:30
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
|
|
|
607706
|
to19-08 2021
|
18:45
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
607707
|
to19-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
607711
|
lø21-08 2021
|
12:00
|
|
|
Høm Stadion
|
UHT
|
|
|
607709
|
lø21-08 2021
|
12:30
|
|
|
Skodborg Stadion
|
|
|
|
|
607710
|
sø22-08 2021
|
14:00
|
|
|
Gørding Idrætsanlæg
|
|
|
|
607688
|
ti24-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skodborg Stadion
|
|
|
|
607702
|
fr27-08 2021
|
18:30
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
UHT
|
|
|
607714
|
fr27-08 2021
|
19:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
|
|
607715
|
lø28-08 2021
|
16:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
607716
|
sø29-08 2021
|
13:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
|
|
607713
|
sø29-08 2021
|
15:00
|
|
|
Skodborg Stadion
|
|
|
|
607719
|
lø04-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
|
|
607720
|
lø04-09 2021
|
14:30
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
|
|
607718
|
sø05-09 2021
|
14:00
|
|
|
Skads Skole
|
|
|
|
607717
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Skodborg Stadion
|
|
|
|
607724
|
lø11-09 2021
|
12:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
|
|
607722
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Vejrup Fritidscenter
|
|
|
|
607723
|
lø11-09 2021
|
14:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
UHT
|
|
|
607721
|
lø11-09 2021
|
15:30
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
|
|
607712
|
ti14-09 2021
|
18:45
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
|
|
607725
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
|
|
607726
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Gørding Idrætsanlæg
|
|
|
|
607727
|
lø18-09 2021
|
14:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
UHT
|
|
|
607728
|
to23-09 2021
|
17:45
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
|
|
607732
|
lø25-09 2021
|
12:00
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
|
|
607729
|
lø25-09 2021
|
12:30
|
|
|
Skodborg Stadion
|
|
|
|
607731
|
lø25-09 2021
|
16:00
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
607730
|
sø26-09 2021
|
14:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
UHT
|
|
|
607705
|
to30-09 2021
|
19:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
|
|
607736
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Høm Stadion
|
|
|
|
607733
|
lø02-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
|
|
607735
|
lø02-10 2021
|
14:30
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
UHT
|
|
|
607689
|
ti05-10 2021
|
19:00
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
|
|
607737
|
lø09-10 2021
|
14:30
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
|
|
607740
|
lø09-10 2021
|
15:30
|
|
|
Skjern Bank Arena, Bramming
|
|
|
|
607738
|
lø09-10 2021
|
16:00
|
|
|
Roager Stadion
|
|
|
|
607739
|
sø10-10 2021
|
14:00
|
|
|
Skads Skole
|
HHT
|
|
|
607734
|
ti12-10 2021
|
18:30
|
|
|
Gørding Idrætsanlæg
|
|
|
|
607742
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Gørding Idrætsanlæg
|
|
|
|
607744
|
lø16-10 2021
|
14:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
|
|
607743
|
lø16-10 2021
|
14:30
|
|
|
Tjæreborg IF's Anlæg
|
|
|
|
607741
|
sø17-10 2021
|
14:00
|
|
|
Skads Skole
|
HHT
|
|
|
607745
|
to21-10 2021
|
19:00
|
|
|
Bramming GI-E Kunstgræsbane
|
|
|
|
607747
|
lø23-10 2021
|
12:00
|
|
|
Kunstgræs Lynddahl Park Ribe
|
|
|
|
607748
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Egebæk/Hviding Akt.center
|
|
|
|
607746
|
lø23-10 2021
|
14:00
|
|
|
Gørding Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
607749
|
to28-10 2021
|
19:00
|
|
|
Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
|
|
|
|
607752
|
fr29-10 2021
|
19:30
|
|
|
Synshallen Arena, kunstgræs
|
|
|
|
607750
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
Jernvedlund Stadion
|
|
|
|
607751
|
sø31-10 2021
|
13:00
|
|
|
Skads Skole
|
HHT
|
|
Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.