MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 71 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
605810
08-08 2021
Kl. 10:00
Vatanspor Aarhus 1900 Sødalskolen
7
-
0
605814 fr
13-08 2021
Kl. 18:00
FFD Kralupy (2) Vatanspor Holme Skole
1
-
4
605980
14-08 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) Harlev IK Ellehøjskolen
2
-
1
605986
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Aabyhøj IF FFD Kralupy (2) Aabyhøj Stadion
6
-
1
605988 fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) Aarhus 1900 Ellehøjskolen
0
-
0
605989
22-08 2021
Kl. 14:00
Galten FS Vatanspor Sparekassen Danmark Park (Galten)
1
-
1
605993 on
25-08 2021
Kl. 17:30
FFD Kralupy (2) Fuglebakken KFUM Århus (5) Holme Skole
0
-
5
605987
to
26-08 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Galten FS MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
6
-
2
606000
28-08 2021
Kl. 13:00
Vatanspor Harlev IK Sødalskolen
5
-
2
606001
29-08 2021
Kl. 10:00
Aarhus 1900 FFD Kralupy (2) Fort Langenæs
5
-
0
606003
29-08 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) Brabrand IF Ellehøjskolen
4
-
1
605982 ti
31-08 2021
Kl. 18:16
Aarhus 1900 Aabyhøj IF Fort Langenæs
1
-
1
606012
ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Galten FS Fuglebakken KFUM Århus (5) Sparekassen Danmark Park (Galten)
2
-
0
605813 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus (5) Aabyhøj Stadion
4
-
0
606008 fr
03-09 2021
Kl. 19:30
Brabrand IF Aarhus 1900 Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
2
606006
04-09 2021
Kl. 14:00
Harlev IK FFD Kralupy (2) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
606005
05-09 2021
Kl. 10:00
Vatanspor Aabyhøj IF Sødalskolen
3
-
0
605984 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Vatanspor Brabrand IF Sødalskolen
4
-
1
606099
ti
07-09 2021
Kl. 19:00
Galten FS Harlev IK Sparekassen Danmark Park (Galten)
0
-
3
606045 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
FFD Kralupy (2) Brabrand IF Holme Skole
Hjemmehold taberdømt
606014
11-09 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) Vatanspor Ellehøjskolen
1
-
2
606072
12-09 2021
Kl. 10:00
Aarhus 1900 Galten FS Fort Langenæs
3
-
1
606061
12-09 2021
Kl. 14:00
Aabyhøj IF Harlev IK Aabyhøj Stadion
0
-
5
605995
ti
14-09 2021
Kl. 17:45
Aarhus 1900 Harlev IK Fort Langenæs
4
-
1
606090 on
15-09 2021
Kl. 17:30
FFD Kralupy (2) Galten FS Holme Skole
Hjemmehold taberdømt
606092
18-09 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) Aabyhøj IF Ellehøjskolen
6
-
1
606078
19-09 2021
Kl. 10:00
Aarhus 1900 Vatanspor Fort Langenæs
2
-
1
606091
19-09 2021
Kl. 12:30
Brabrand IF Harlev IK Brabrand IF's Idrætsanlæg
8
-
3
605983
25-09 2021
Kl. 12:00
Brabrand IF Galten FS Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
1
606094
25-09 2021
Kl. 14:00
Harlev IK Fuglebakken KFUM Århus (5) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
0
-
1
606093
26-09 2021
Kl. 10:00
Vatanspor FFD Kralupy (2) Sødalskolen
Udehold taberdømt
606095
26-09 2021
Kl. 11:00
Aabyhøj IF Aarhus 1900 Aabyhøj Stadion
1
-
1
606108
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Galten FS Aabyhøj IF Sparekassen Danmark Park (Galten)
1
-
4
606098
02-10 2021
Kl. 11:00
FFD Kralupy (2) Aabyhøj IF Holme Skole
Hjemmehold taberdømt
606097
02-10 2021
Kl. 15:00
Brabrand IF Vatanspor Brabrand IF's Idrætsanlæg
4
-
3
606100
03-10 2021
Kl. 10:00
Aarhus 1900 Fuglebakken KFUM Århus (5) Fort Langenæs
2
-
2
606096
ti
05-10 2021
Kl. 20:00
Galten FS Brabrand IF Klank Kunstgræsbane
2
-
1
606103
09-10 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) FFD Kralupy (2) Ellehøjskolen
Udehold taberdømt
606102
09-10 2021
Kl. 13:00
Vatanspor Galten FS Sødalskolen
Udehold taberdømt
606104
09-10 2021
Kl. 14:00
Harlev IK Aarhus 1900 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
3
606105
10-10 2021
Kl. 11:00
Aabyhøj IF Brabrand IF Aabyhøj Stadion
2
-
1
605811 ti
12-10 2021
Kl. 19:00
Galten FS FFD Kralupy (2) Sparekassen Danmark Park (Galten)
Udehold taberdømt
606107
16-10 2021
Kl. 11:00
FFD Kralupy (2) Aarhus 1900 Holme Skole
Hjemmehold taberdømt
606106
16-10 2021
Kl. 14:00
Harlev IK Vatanspor MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
6
606002
17-10 2021
Kl. 11:00
Aabyhøj IF Galten FS Aabyhøj Stadion
Udehold taberdømt
606109
17-10 2021
Kl. 14:00
Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus (5) Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
3
605996 on
20-10 2021
Kl. 20:00
Brabrand IF Aabyhøj IF Brabrand IF Kunstgræsbane
1
-
0
606111
23-10 2021
Kl. 11:00
FFD Kralupy (2) Harlev IK Holme Skole
Hjemmehold taberdømt
606113
23-10 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (5) Galten FS Ellehøjskolen
Udehold taberdømt
606110
23-10 2021
Kl. 12:00
Aabyhøj IF Vatanspor Aabyhøj Stadion
1
-
2
606112
24-10 2021
Kl. 10:00
Aarhus 1900 Brabrand IF Fort Langenæs
4
-
0
605812
fr
29-10 2021
Kl. 19:30
Harlev IK Brabrand IF Brabrand IF Kunstgræsbane
2
-
1
606115 fr
29-10 2021
Kl. 19:30
Brabrand IF FFD Kralupy (2) Brabrand IF Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
606114
31-10 2021
Kl. 11:00
Vatanspor Fuglebakken KFUM Århus (5) Sødalskolen
Udehold taberdømt
606116
31-10 2021
Kl. 13:00
Harlev IK Aabyhøj IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
1
606117
31-10 2021
Kl. 13:00
Galten FS Aarhus 1900 Sparekassen Danmark Park (Galten)
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind