MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 69 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
605698
fr
06-08 2021
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Christiansbjerg IF Riisvangen Stadion
4
-
4
605699
08-08 2021
Kl. 12:00
Team Leo IF Fuglebakken KFUM Århus (2) Vorrevangsskolen
3
-
2
605701
08-08 2021
Kl. 14:00
VRI Aarhus Black Vipers NES Park
1
-
1
605700
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
HEI (2) IHÅ Galacticos Invita Arena, Skæring
5
-
0
605702
14-08 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Aarhus Fremad Ellehøjskolen
2
-
3
605705
15-08 2021
Kl. 13:00
IHÅ Galacticos Team Leo IF Vejlby/Risskov Centret
Hjemmehold taberdømt
605703
15-08 2021
Kl. 15:00
Aarhus Black Vipers HEI (2) Skovvangsskolen
7
-
0
605704
15-08 2021
Kl. 16:00
Christiansbjerg IF VRI Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
0
605708
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
HEI (2) Team Leo IF Invita Arena, Skæring
1
-
1
605709
on
18-08 2021
Kl. 17:30
Aarhus Black Vipers Christiansbjerg IF Skovvangsskolen
3
-
0
605707
to
19-08 2021
Kl. 19:00
VRI Fuglebakken KFUM Århus (2) NES Park
2
-
1
605706
to
19-08 2021
Kl. 20:15
Aarhus Fremad IHÅ Galacticos Riisvangen Stadion
0
-
2
605710
22-08 2021
Kl. 12:00
Team Leo IF Aarhus Fremad Vorrevangsskolen
2
-
3
605713
22-08 2021
Kl. 13:00
IHÅ Galacticos VRI Vejlby/Risskov Centret
1
-
0
605711
ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Aarhus Black Vipers Ellehøjskolen
0
-
1
605717
28-08 2021
Kl. 13:00
Aarhus Black Vipers IHÅ Galacticos Skovvangsskolen
Udehold taberdømt
605716
29-08 2021
Kl. 12:30
VRI Team Leo IF NES Park
2
-
3
605714
29-08 2021
Kl. 13:00
Aarhus Fremad HEI (2) Riisvangen Stadion
3
-
0
605715
29-08 2021
Kl. 16:00
Christiansbjerg IF Fuglebakken KFUM Århus (2) Christiansbjerg Idrætsanlæg
8
-
0
605712
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Christiansbjerg IF HEI (2) Christiansbjerg Idrætsanlæg
3
-
4
605718 to
02-09 2021
Kl. 20:15
Aarhus Fremad VRI Riisvangen Stadion
0
-
0
605721
05-09 2021
Kl. 12:00
Team Leo IF Aarhus Black Vipers Vorrevangsskolen
1
-
2
605720
05-09 2021
Kl. 13:00
Christiansbjerg IF IHÅ Galacticos Christiansbjerg Idrætsanlæg
1
-
2
605719 ti
07-09 2021
Kl. 19:00
HEI (2) Fuglebakken KFUM Århus (2) Invita Arena, Skæring
2
-
2
605723
to
09-09 2021
Kl. 18:15
Fuglebakken KFUM Århus (2) IHÅ Galacticos Ellehøjskolen
3
-
2
605722
11-09 2021
Kl. 13:00
Aarhus Black Vipers Aarhus Fremad Skovvangsskolen
2
-
0
605724
12-09 2021
Kl. 13:30
VRI HEI (2) NES Park
3
-
3
605725
12-09 2021
Kl. 15:30
Christiansbjerg IF Team Leo IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
5
605726
18-09 2021
Kl. 12:00
Christiansbjerg IF Aarhus Fremad Christiansbjerg Idrætsanlæg
2
-
1
605727
18-09 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Team Leo IF Ellehøjskolen
4
-
0
605729
18-09 2021
Kl. 15:15
Aarhus Black Vipers VRI Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
Udehold taberdømt
605728
19-09 2021
Kl. 13:00
IHÅ Galacticos HEI (2) Vejlby/Risskov Centret
5
-
1
605730
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Aarhus Fremad Fuglebakken KFUM Århus (2) Riisvangen Stadion
2
-
3
605733
26-09 2021
Kl. 13:00
Team Leo IF IHÅ Galacticos Vorrevangsskolen
4
-
0
605732
26-09 2021
Kl. 14:00
VRI Christiansbjerg IF NES Park
5
-
1
605731
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
HEI (2) Aarhus Black Vipers Invita Park Kunstgræs, Skæring
1
-
4
605734
02-10 2021
Kl. 12:00
IHÅ Galacticos Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret
2
-
7
605737
02-10 2021
Kl. 12:00
Christiansbjerg IF Aarhus Black Vipers Christiansbjerg Idrætsanlæg
1
-
10
605735
02-10 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) VRI Ellehøjskolen
3
-
2
605736
03-10 2021
Kl. 16:00
Team Leo IF HEI (2) Vorrevangsskolen
7
-
1
605739
09-10 2021
Kl. 13:00
Aarhus Black Vipers Fuglebakken KFUM Århus (2) Skovvangsskolen
3
-
1
605738
10-10 2021
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Team Leo IF Riisvangen Stadion
2
-
3
605741
10-10 2021
Kl. 13:30
VRI IHÅ Galacticos NES Park
3
-
4
605740
ti
12-10 2021
Kl. 19:00
HEI (2) Christiansbjerg IF Invita Park Kunstgræs, Skæring
1
-
1
605743
16-10 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) Christiansbjerg IF Ellehøjskolen
1
-
3
605744
17-10 2021
Kl. 12:00
Team Leo IF VRI Vorrevangsskolen
1
-
0
605745
17-10 2021
Kl. 13:00
IHÅ Galacticos Aarhus Black Vipers Vejlby/Risskov Centret
Hjemmehold taberdømt
605747
23-10 2021
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM Århus (2) HEI (2) Ellehøjskolen
7
-
3
605749
23-10 2021
Kl. 15:30
Aarhus Black Vipers Team Leo IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret
3
-
3
605746
24-10 2021
Kl. 13:30
VRI Aarhus Fremad NES Park
5
-
3
605748
24-10 2021
Kl. 15:30
IHÅ Galacticos Christiansbjerg IF Vejlby/Risskov Centret
2
-
0
605742
ti
26-10 2021
Kl. 19:00
HEI (2) Aarhus Fremad Invita Park Kunstgræs, Skæring
4
-
6
605750
31-10 2021
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Aarhus Black Vipers Riisvangen Stadion
1
-
2
605751
31-10 2021
Kl. 13:00
IHÅ Galacticos Fuglebakken KFUM Århus (2) Vejlby/Risskov Centret
5
-
2
605752
31-10 2021
Kl. 13:00
HEI (2) VRI Invita Arena, Skæring
1
-
2
605753
31-10 2021
Kl. 13:00
Team Leo IF Christiansbjerg IF Vorrevangsskolen
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Følgende 12 hold rykker op fra 2. pladsen:
Aalborg Chang (53), Farsø/Ullits IK (55), Arden IF (56), FS Midtthy (58), Vinding UIF (62), Tarm IF (63), Helsted Fremad IF (66), BSS Sport (70), Aarhus 1900 (71), AIA/Tranbjerg (74), EIF/NSG (75), FC Horsens (76)
De 24 øvrige nr. 2 skal i play-off.

Log ind